Doporučení z první ruky

Milan Hrnčál — kodér, tvůrce výdělečných e-shopů a UX designér


Zobrazuji všech 7 doporučení

Martin Matějka

Pro naše projekty, které běží na platformě Shoptet, jsme sháněli dlouhodobě programátora/kodéra. Odepsal a obvolal jsem spoustu lidí, a žádným z nich to neklaplo, z mnoha různých důvodů. Až mi byl kamarádkou doporučen Milan Hrnčál. Musím přiznat, že to byla trefa do černého. Milan oplývá vlastnosti, které jsem u ostatních postrádal. Naprosto perfektní komunikace, úžasná spolehlivost a samozřejmě špičková kvalita odvedené práce. Jsem moc rád, že se nám o naše projekty stará. A doufám, že na nás bude mít čas i nadále. Děkuju za super spolupráci.

Martin Matějka
SEO konzultant a online marketér

Jelikož to byl náš první přechod, tak jsem se dost věcí bál. Začal jsem postupně oslovovat dodavatele na převod dat, grafiku a kodéra. Měl jsem velké štěstí, že jsem narazil na Shopcode. Ladilo se opravdu hodně věcí, ale vše dopadlo na jedničku.

Lukáš Rangl
České korálky

Původní vzhled webu přestal našim záměrům už dávno dostačovat. Produktové stránky byly chaotické, problémové bylo i správné zobrazování akčního zboží a novinek. U některých objednávek jsme navíc museli manuálně zadávat dopravu zdarma, což nám zabíralo mnoho času. Od nového řešení jsme proto nečekali jen přehledný, responzivní design, ale i automatizaci některých úkonů v pozadí.

Milan Bartoš
Urban Sport

Redesign stránky Made by Kristína byla výzva pro všechny zúčastněné strany, ale podařilo se. Dnes se můžeme chlubit webem, který vypadá přesně tak, jak jsme chtěli. Moc děkujeme!

Eva Nemčková
Made By Kristína

S panem Hrnčálem spolupracujeme dlouhodobě a to zejména v rámci úprav na míru e-shopů pro naše klienty. Máme pozitivní zkušenost i s velmi nestandardními požadavky na funkce ze strany našich klientů, které Milan vždy vyřeší. Pro spolupráci se vždy snažíme vybrat lidi, se kterými si rozumíme profesně i lidsky. U Milana si ceníme nejen jeho znalostí a profesionality, ale také spolehlivosti a trpělivosti. Spolupráci s ním doporučujeme všemi dvaceti!

Klára a Jiří Drážní
D2 Solutions s.r.o., marketingoví specialisté

Spolupráce s panem Hrnčálem je rychlá s přesahem do celkového návrhu řešení daného problému (požadavku) klienta. Těší mne, že ho mohu doporučit.

Zdeněk Cahlík
sophiabohemia.cz

Zkušenost s panem Hrnčálem máme velice kladnou. Všechny naše požadavky vyřešil velice rychle a vždy našel efektivní řešení tak, aby uspokojil naše potřeby a zároveň dbal na to, aby se nám nezpomaloval eshop apod. Co velice kvitujeme, a málokdy vidíme, je servis "po", který jsme měli v rámci ceny. Je vidět, že pan Hrnčál je člověk na správném místě. Výborně zná prostředí Shoptetu a je ochotný vám s čímkoliv poradit i nad rámec jeho kompetencí. Vřele doporučuji!

Tereza Krausová
evergo.cz