Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mira Vlach > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Mira Vlach — projektový manažer, trenér a konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 34 doporučení prezentace Ing. Mira Vlach:
Mira Vlach spolupracoval s naší firmou v letech 2010–2012 jako specialista řízení projektů. V této roli měl na starost hlavně dohled nad velkými strategickými projekty, jejich časovým plánováním a reportováním zahraničnímu vedení skupiny. Jeho činnost rozhodně přispívala k včasnému kvalitnímu plnění projektů v rámci plánovaných rozpočtů a ke kultivaci projektového prostředí ve firmě. Při spolupráci jsem kromě výborné angličtiny oceňoval hlavně jeho odbornost, flexibilitu a schopnost kompetentní samostatné práce, přinášející nezaujatý pohled na věc. Za tu dobu si získal mou důvěru a mohu spolupráci s ním v klidu doporučit.

Ing. Karel Lanzendörfer

vedoucí odboru Strategie a rozvoje, Green Gas DPB, a.s.
www.dpb.cz
Pan Vlach vedl v naší firmě dvoudenní školení projektového řízení pro osoby řídící zakázky. Ocenili jsme u něj zejména schopnost připravit školení přesně na míru našim potřebám a schopnost zaujmout posluchače interaktivní formou. Účastníci kurzu hodnotili bez výjimky jeho výkon jako excelentní.

PhDr. Ing. Daniel Kožený

jednatel, CIVOP s.r.o.
www.civop.cz
Pan Vlach vedl v naší firmě dvoudenní školení projektového řízení pro osoby řídící zakázky. Dokázal je seznámit se základy řízení projektů zajímavou a pestrou formou, i přes značně rozdílnou úroveň jejich počátečních znalostí. Spolupráce byla naprosto bezproblémová a mohu ji vřele doporučit.

Ing. Jana Machová

vedoucí odboru Business and Product Development, VOP-026 Šternberk, s.p.
www.vop.cz
Když jsem organizovala křest #bezjablka, bylo jasné, co musím udělat první: zarezervovat místo, oslovit kmotry, domluvit partnery, zjistit, jestli bude knížka opravdu už venku z tiskárny a vytvořit událost na FB. Kdybych to teď dělala znovu, udělala bych první jinou věc: zjistila bych, jestli má Mira Vlach ten den volno. Jako vážení. Ten chlap je Bůh. Kdyby nedělal vtípky a kdybych ho neviděla jíst a pít, podezírala bych ho, že je robot. Myslí úplně na vše, má miliony praktických připomínek, nic ho nevykolejí, pořád se usmívá, všechno si sám řídí a do toho celému týmu dodává pocit, že to šlape jen a jen díky nim. Organizuje věci s takovou samozřejmostí a lehkostí, kterou já oplývám tak možná při pojídání pizzy. Takže kdybyste se taky chtěli z nějakého projektu nebo akce neposrat, tak Miru najdete na www.skolenipm.cz. Za mě jedna z nejprofesionálnějších a nejpříjemnějších spoluprací vůbec.

Michelle Losekoot

copywriterka a markeťačka
losekoot.cz ~ michelle@losekoot.cz ~ 608 081 073
S Ing. M. Vlachem jsme spolupracovali na školení „Projektové řízení – základy“ na základě doporučení našeho dodavatele vzdělávání. Vysoce hodnotíme jeho spolupráci se skupinou, maximálně se dokázal přizpůsobit úrovni skupiny, se kterou pracoval, byl pohotový a uměl odpovědět na všechny dotazy účastníků na vysoké odborné úrovni. Protože i samotní účastníci školení byli velice spokojení s přístupem a odbornou úrovní Ing. Vlacha, v případě dalšího pokračování školení v oblasti projektového řízení počítáme s jeho účastí.

Mgr. Katarína Kruteková

koordinátor vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, KINEX BEARINGS, a.s.
www.kinex.sk
Pana Ing. Miroslava Vlacha znám jako aktivního člena Společnosti pro projektové řízení od roku 2007. Je zakládajícím členem odborné skupiny pro oblast IT/IS v rámci SPŘ a kromě ostatních činností skupiny se podílí na organizování odborných seminářů. Při akcích SPŘ využíváme jeho odborné znalosti z oblasti informačních technologií a řízení projektů. Mohu pana Ing. Vlacha doporučit pro poradenskou činnost a jiné odborné práce ve výše uvedených oblastech jako kvalifikovaného, nezaujatého a zkušeného odborníka.

Doc. Ing. Branislav Lacko, Csc.

Prezident Společnosti pro projektové řízení, člen České společnosti pro systémovou integraci
www.ipma.cz
Miru Vlacha jsem oslovila v rámci přípravy náročného projektu jako konzultanta. Jeho komplexní přístup a rady byly nejen pro mě velmi cenné. Pomohly našemu týmu ujasnit si priority. Vážím si zejména jeho profesionality a racionality v přístupu k věci a schopnosti podívat se na věc i z jiných úhlů. Určitě mohu jeho služby doporučit.

Ing. Bc. Lucie Hrubá

projektová manažerka Agentury pro regionální rozvoj MS kraje
www.arr.cz
S Mírou Vlachem jsem spolupracoval při tvorbě záměru projektu na vývoj systému na míru pro prodejny Euronics. Míra zpracoval podklady pro tvorbu business cílů a rizik projektu a sestavil z několika dokumentů přehledný seznam požadavků a to vše do dvou dnů, kdy jsme koncept odevzdávali. Vidím v Mírovi velký talent a mohu spolupráci všem doporučit.

Mgr. Petr Janiš

projektový manažer, Conceptica
www.conceptica.cz
Robert Vlach
Kromě nezpochybnitelných odborných předností má Mira jednu vzácnou vlastnost, která jej předurčuje pro kariéru špičkového poradce, a tou je jeho morální integrita. Je důvěryhodný, spolehlivý, eticky i emocionálně vyrovnaný, a také 100% mlčenlivý, pokud jde o záležitosti jeho klientů. Mira je jedním z důležitých členů projektového týmu portálu Na volné noze. Jeho hlas má vliv na naše strategická rozhodnutí a jeho odborný názor mne vždy zajímá. Miru mohu jako nezávislého poradce a projektového manažera vřele doporučit všem, kteří si potřebují udělat v podnikání pořádek a sami na to už nestačí.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
JUDr. Jindřiška Šulcová
Mirovo školení mě velmi mile překvapilo. Mira nám vedení projektů představil ze všech možných úhlů pohledu, připravil materiály, díky kterým budeme schopní posunout své projekty dál a zároveň zlepšit každodenní praxi, to vše za bezvadné atmosféry (i díky hrám, v rámci kterých nám docvaklo to, co nám třeba ještě nestačilo cvaknout v průběhu Mirova vyprávění). Mně osobně se opravdu moc líbilo, jak měl Mira vše perfektně připravené a propracované do nejmenšího detailu, takže dva dny utekly jak voda a díky nim budu hodně věcí dělat jinak. Díky Miro, bylo to perfektní!

JUDr. Jindřiška Šulcová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS