Doporučení z první ruky

Ing. Mira Vlach — projektový manažer, trenér a konzultant


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 42 doporučení

Mira Vlach spolupracoval s naší firmou v letech 2010–2012 jako specialista řízení projektů. V této roli měl na starost hlavně dohled nad velkými strategickými projekty, jejich časovým plánováním a reportováním zahraničnímu vedení skupiny. Jeho činnost rozhodně přispívala k včasnému kvalitnímu plnění projektů v rámci plánovaných rozpočtů a ke kultivaci projektového prostředí ve firmě. Při spolupráci jsem kromě výborné angličtiny oceňoval hlavně jeho odbornost, flexibilitu a schopnost kompetentní samostatné práce, přinášející nezaujatý pohled na věc. Za tu dobu si získal mou důvěru a mohu spolupráci s ním v klidu doporučit.

Ing. Karel Lanzendörfer
vedoucí odboru Strategie a rozvoje, Green Gas DPB, a.s.
www.dpb.cz

Pan Vlach vedl v naší firmě dvoudenní školení projektového řízení pro osoby řídící zakázky. Ocenili jsme u něj zejména schopnost připravit školení přesně na míru našim potřebám a schopnost zaujmout posluchače interaktivní formou. Účastníci kurzu hodnotili bez výjimky jeho výkon jako excelentní.

PhDr. Ing. Daniel Kožený
jednatel, CIVOP s.r.o.
www.civop.cz

Pan Vlach vedl v naší firmě dvoudenní školení projektového řízení pro osoby řídící zakázky. Dokázal je seznámit se základy řízení projektů zajímavou a pestrou formou, i přes značně rozdílnou úroveň jejich počátečních znalostí. Spolupráce byla naprosto bezproblémová a mohu ji vřele doporučit.

Ing. Jana Machová
vedoucí odboru Business and Product Development, VOP-026 Šternberk, s.p.
www.vop.cz

Když jsem organizovala křest #bezjablka, bylo jasné, co musím udělat první: zarezervovat místo, oslovit kmotry, domluvit partnery, zjistit, jestli bude knížka opravdu už venku z tiskárny a vytvořit událost na FB. Kdybych to teď dělala znovu, udělala bych první jinou věc: zjistila bych, jestli má Mira Vlach ten den volno. Jako vážení. Ten chlap je Bůh. Kdyby nedělal vtípky a kdybych ho neviděla jíst a pít, podezírala bych ho, že je robot. Myslí úplně na vše, má miliony praktických připomínek, nic ho nevykolejí, pořád se usmívá, všechno si sám řídí a do toho celému týmu dodává pocit, že to šlape jen a jen díky nim. Organizuje věci s takovou samozřejmostí a lehkostí, kterou já oplývám tak možná při pojídání pizzy. Takže kdybyste se taky chtěli z nějakého projektu nebo akce neposrat, tak Miru najdete na www.skolenipm.cz. Za mě jedna z nejprofesionálnějších a nejpříjemnějších spoluprací vůbec.

Michelle Losekoot
copywriterka a markeťačka
losekoot.cz michelle@losekoot.cz 608 081 073

S Ing. M. Vlachem jsme spolupracovali na školení „Projektové řízení – základy“ na základě doporučení našeho dodavatele vzdělávání. Vysoce hodnotíme jeho spolupráci se skupinou, maximálně se dokázal přizpůsobit úrovni skupiny, se kterou pracoval, byl pohotový a uměl odpovědět na všechny dotazy účastníků na vysoké odborné úrovni. Protože i samotní účastníci školení byli velice spokojení s přístupem a odbornou úrovní Ing. Vlacha, v případě dalšího pokračování školení v oblasti projektového řízení počítáme s jeho účastí.

Mgr. Katarína Kruteková
koordinátor vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, KINEX BEARINGS, a.s.
www.kinex.sk

Mirek nám velmi pomohl, když jsme stavěli náš největší projekt. Trval tři roky, Mirka jsme bohužel pozvali ke spolupráci, až když jsme přestali zvládat organizaci. Pro něj byla hračka nastavit noty, podle kterých se projekt dostal rychle opět pod kontrolu. A díky pravidelným schůzkám pod jeho vedením už pod kontrolou zůstal. Budu moc rád, když si na nás udělá čas i v budoucnu, až budeme mít opět něco většího.

Ing. Tomáš Hojgr, MBA
jednatel, RELIGIS s.r.o.
www.religis.cz

Miru Vlacha jsem oslovila v rámci přípravy náročného projektu jako konzultanta. Jeho komplexní přístup a rady byly nejen pro mě velmi cenné. Pomohly našemu týmu ujasnit si priority. Vážím si zejména jeho profesionality a racionality v přístupu k věci a schopnosti podívat se na věc i z jiných úhlů. Určitě mohu jeho služby doporučit.

Ing. Bc. Lucie Hrubá
projektová manažerka Agentury pro regionální rozvoj MS kraje
www.arr.cz

S vedením projektů především v oblasti velkých mezinárodních sportovních akcí jsem měl zkušenosti již z předchozích let. V roce 2014 jsem navíc absolvoval školení a získal certifikaci Manažer komplexních projektů a programů. V rámci školení jsem se dozvěděl pár zajímavých tipů z praxe, ale certifikace byla postavená na velkém balíku administrativy a složitých postupů, které lze plně využít jen při realizaci velkých projektů v řádu desítek až stovek milionů korun. Já naopak zároveň řídím větší množství menších projektů, kde je byrokracie spíš přítěží. Dva roky jsem se snažil najít kompromis mezi intuitivním stylem řízení projektů a potřebnou administrativou, kterou jsem znal z certifikace. V lednu 2017 jsem absolvoval školení Miry Vlacha, které mi přineslo přesně tu zlatou střední cestu, kterou jsem potřeboval. Jednoduché pracovní postupy, konkrétní vzory projektových dokumentů a navrch velká spoustu praktických návodů z celé škály oborů od stavebnictví, přes IT až po event management. Když k tomu připočtu i tipy pro osobní efektivitu a rozvoj projektového manažera, bylo to pro mne nejpřínosnější školení za poslední léta.

Jiří Sládek
projektový manažer ve sportu a IT, mj. hlavní koordinátor MS v nohejbalu 2016
www.sportmaker.cz/jirka-sladek-odchazet-…

S Mírou Vlachem jsem spolupracoval při tvorbě záměru projektu na vývoj systému na míru pro prodejny Euronics. Míra zpracoval podklady pro tvorbu business cílů a rizik projektu a sestavil z několika dokumentů přehledný seznam požadavků a to vše do dvou dnů, kdy jsme koncept odevzdávali. Vidím v Mírovi velký talent a mohu spolupráci všem doporučit.

Mgr. Petr Janiš
projektový manažer, Conceptica
www.conceptica.cz

Mirovo školení mě velmi mile překvapilo. Mira nám vedení projektů představil ze všech možných úhlů pohledu, připravil materiály, díky kterým budeme schopní posunout své projekty dál a zároveň zlepšit každodenní praxi, to vše za bezvadné atmosféry (i díky hrám, v rámci kterých nám docvaklo to, co nám třeba ještě nestačilo cvaknout v průběhu Mirova vyprávění). Mně osobně se opravdu moc líbilo, jak měl Mira vše perfektně připravené a propracované do nejmenšího detailu, takže dva dny utekly jak voda a díky nim budu hodně věcí dělat jinak. Díky Miro, bylo to perfektní!

JUDr. Jindřiška Šulcová
patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
www.jindrasulcova.cz info@jindrasulcova.cz 776 224 830