Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mira Vlach > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Mira Vlach — projektový manažer, trenér a konzultant

Zobrazuji č. 3133 z celkem 33 doporučení prezentace Ing. Mira Vlach:
Mira Vlach byl zapojen do projektu OPVK Informace a konkurenceschopnost (příjemce Vysoká škola báňská – TU Ostrava, Ekonomická fakulta) v roli moderátora pracovní a tvůrčí dílny Řízení projektů. Jeho nadšený přístup a perfektní znalost metod projektového řízení byly velmi inspirující jak pro studenty coby cílovou skupinu projektu, tak pro ostatní členy realizačního týmu. Přestože auditorium, se kterým Mira v rámci dílen pracoval, mělo velmi rozdílnou úroveň počátečních znalostí, dovedl se skupinou pracovat koncepčně, navíc zábavnou formou s mnoha příklady z praxe. Co dodat? Těším se na další spolupráci.

PhDr. Milena Medková

manažerka projektu Informace a konkurenceschopnost
Pan Vlach je dlouhodobým a aktivním členem Společnosti pro projektové řízení, na jejíž půdě jsem se s ním seznámil. O projektové řízení se zajímá dlouhodobě. Pro společnost spoluorganizoval několik ročníků odborných minikonferencí Dny sekcí SPŘ (dnes Quo vadis), které byly zajímavé nejen svým obsahem, ale byly i velmi profesionálně připravené. Takže ať už jsem byl v roli účastníka, nebo v roli prezidenta společnosti, musím potvrdit jeho vysokou profesionalitu nejen jako řečníka, ale i jako projektového manažera. Ostatně o tom, že tématu rozumí a umí se v něm orientovat svědčí nejen to, že úspěšně školí a účastníci jsou spokojení, ale že drží i dohled nad užitečnými stránkami Banka projektů. Spolupráce s panem Vlachem se nemusíte obávat.

Ing. Michael Motal, IPMA Level B

prezident Společnosti pro projektové řízení
www.cspr.cz
Absolvoval jsem kurz Školení projektových manažerů u Miry Vlacha. Tento byl vedený velmi srozumitelně a dal mi spoustu rad do začátků projektového řízení. Oceňuji hlavně odborné znalosti školitele a věcný přístup k tématu.

Jakub Brada, DiS.

provozovatel 1. katalogu všech českých motoservisů Motorating.cz
www.motorating.cz ~ brada.jakub@gmail.com ~ 775 684 704
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS