Doporučení z první ruky

Ing. Mira Vlach — projektový manažer, trenér a konzultant


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 42 doporučení

Mira je nesmírně pečlivý, spolehlivý a pracovitý člověk, své práci rozumí a dává jí všechno. Snaží se neustále vzdělávat, zlepšovat, rozšiřovat si obzory a zkušenosti. Na téma systémového inženýrství píše, publikuje a přednáší. Zkrátka odborník a profesionál na slovo vzatý.

Ing. Aleš Drobek
překladatel anglického jazyka
blog.aktualne.centrum.cz/blogy/ales-drob… ales.drobek@gmail.com 732 220 898
Bc. Bronislav Markowicz

Mirovo školení projektových manažerů mohu doporučit. Zejména v druhém dni školení se mi dostalo mnoha užitečných tipů a podkladů/materiálů k zamyšlení pro lepší vedení projektů. Vsuvky v podobě týmových her a praktických ukázek školení pěkně okořenily. Též velmi oceňuji elán a energii, která z Miry celé dva dny doslova sálala – zkrátka tvůrčí nadšení, jak má být :)

Bc. Bronislav Markowicz
online marketér se specializací na SEO
Klára Kawuloková

Pod Mirou jsem měla možnost organizovat několik srazů Volné nohy a školení a je znát, že to není žádný nováček. Rozhodně ví, co dělá, jak má vést svůj tým, komunikovat s klienty, nenechat nic náhodě a vše zvládnout precizně. Měla jsem možnost se mnohému přiučit a práce s ním je pro mě radost.

Klára Kawuloková
virtuální asistentka a pořadatelka eventů
Luboš Moravec

V lednu 2017 jsem absolvoval Mirovo skvělé školení o projektovém řízení. Zamiloval jsem se do projektů! Dříve jsem pracoval nesystematicky, teď se opírám o jednoduchou „projektovou kuchařku“. Vím co, kdy a jak mám dělat, což mi šetří hodně času. Jsem kreativnější a lépe dotahuji věci do konce. Školení pomůže každému, kdo řeší malé, ale i rozsáhlé projekty v týmu mnoha spolupracovníků. Jednoznačně doporučuji.

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Pana Vlacha jsme oslovili na základě doporučení našeho dodavatele v roce 2009. V lednu 2010 zahajoval vedením semináře „Projektové řízení krok za krokem“ vzdělávací projekt ve společnosti DYAS.EU a.s. V současné době, po roce spolupráce, je zařazen do kategorie kmenových lektorů naší společnosti. Oceňujeme zejména jeho pečlivou přípravu na školení, vycházející z jeho osobní znalostní základny, ale také z dialogu, který vede s garantem vzdělávacího programu a zástupci školících se firem. Seminář „Projektový management krok za krokem“ vede způsobem, který účastníci hodnotí pozitivně, protože si odnášejí užitečné informace, konkrétní pracovní postupy a v neposlední řadě i dovednosti, získané při plnění úkolů. V roce 2011 s Mírou Vlachem počítáme jako s lektorem základních i pokročilých kurzů projektového managementu.

RNDr. Zuzana Wroblowská
odborný garant vzdělávacích projektů firmy HERTIN s.r.o.
www.hertin.cz

Webinář Projektové řízení pro laiky představil několik základních nástrojů pro přípravu a řízení projektů. Prezentované zásady lektor představil natolik jednoduše a srozumitelně, že po odhlášení z webináře bylo možné jejich okamžité použití v praxi. Hodinová prezentace tak ušetří mnoho času a problémů při mé učitelské i projektové činnosti – na rozdíl od nekonečného studia "vědeckých" příruček, na které nemám čas. Děkuji a přeji hodně podobných a užitečných aktivit.

Vladimír Beran
Základní umělecká škola v Polici nad Metují

Jako projektový manažer čas od času pracuji pro zákazníky, kde vzhledem k rozsahu projektů není účelné používat metodiky ITIL, PMI, IPMA apod. Naopak je třeba postupovat podle interních metodik a procesů dané společnosti. V problematických, nebo nejasných situacích jsem velmi ocenil možnost konzultací s panem Ing. Vlachem. Na všech konzultacích jsem mohl ocenit skvělou odbornou úroveň, nezaujatost a nebývalou míru ochoty ze strany Ing. M. Vlacha.

Jiří Pilát
Externí konzultant v oblasti IT a Internetových projektů

Pan Vlach v naší společnosti vedl školení Projektový management. Školení bylo zorganizováno na profesionální úrovni a lektor, pan Vlach, uměl zaujmout jeho účastníky svými vědomostmi a zajímavými tématy. Tímto bych chtěl vřele doporučit pana Vlacha jako lektora ostatním firmám.

Tomas Palcut
F-P Production s.r.o.

Pana Ing. Mirka Vlacha jsem na školení o projektovém řízení v rámci OP LZZ viděl poprvé a dovolím si konstatovat, že se jednalo o školení, které mě mimořádně zaujalo, přestože jsem při své cca 40leté praxi absolvoval řadu školení z různých oblastí odborného i veřejného života. Doufám, že se brzy naskytne příležitost, abych mohl opět využít jeho odborné fundovanosti i výborných pedagogických schopností pro potřeby lepšího rozvoje města či úřadu.

Ing. Jaroslav Miklenda
tajemník MěÚ Veselí nad Moravou
www.veseli-nad-moravou.cz

Pana Ing. Miroslava Vlacha znám jako aktivního člena Společnosti pro projektové řízení od roku 2007. Je zakládajícím členem odborné skupiny pro oblast IT/IS v rámci SPŘ a kromě ostatních činností skupiny se podílí na organizování odborných seminářů. Při akcích SPŘ využíváme jeho odborné znalosti z oblasti informačních technologií a řízení projektů. Mohu pana Ing. Vlacha doporučit pro poradenskou činnost a jiné odborné práce ve výše uvedených oblastech jako kvalifikovaného, nezaujatého a zkušeného odborníka.

Doc. Ing. Branislav Lacko, Csc.
Prezident Společnosti pro projektové řízení, člen České společnosti pro systémovou integraci
www.ipma.cz