Doporučení z první ruky

Ing. Mira Vlach — projektový manažer, trenér a konzultant


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 42 doporučení

Mgr. Hana Valentová

Nejlepší školení je to, kde se zapomenete dívat na hodinky a kde hned druhý den ráno máte chuť vyzkoušet nové poznatky v praxi. Právě takové bylo Mirovo školení projektového managementu. Mělo promyšlenou strukturu a bylo opravdu praktické: se spoustou okamžitě využitelných tipů a skvělých doprovodných materiálů. Navíc probíhalo v otevřené a příjemné atmosféře. Doporučuji všem, kteří žijí ve světě pracovních i osobních projektů a cítí, že se potřebují zlepšit v jejich řízení.

Mgr. Hana Valentová
editorka, copywriterka, konzultantka a korektorka

S Mirou Vlachem jsem měl možnost se sejít v době, kdy jsem ani já netušil, že tento první moment rozvine naši spolupráci a profesní přátelství. Tím prvním krokem bylo setkání v projektovém klubu, kdy jsem hned při prvním setkání s Mirou věděl, že je to člověk na pravém místě a proaktivně angažovaný ve věcech, které dávají smysl a mají přidanou hodnotu. Tím jsou setkávání s cíleným sdílením informací, inspirativních příběhů a nejlepší možné praxe. Zde se střetává i profesionalita Miry Vlacha. Mira je vynikajícím moderátorem, který věnuje každé přípravě dostatečný čas, důslednost a v neposlední řadě víru v dobrý průběh. Vlohy projektové manažera, které Mira má, tak naprosto splňují očekávání zadavatelů pro hladký průběh a svěření naprosté důvěry. Mohu říci, že řada akcí, které jsem svěřil pod patronát Miry Vlacha byla tou správnou volbou, ať už to byla setkání s vrcholovými představiteli průmyslových firem nebo s vedením kraje.

Adam Liška
Vicepresident České manažerské asociace a předseda klubu Elite Moravskoslezského kraje
www.cma.cz

S panem Miroslavem Vlachem jsem měl možnost spolupracovat poprvé, a to hned v zajímavé situaci – vzhledem k rozdílnému místu jsme od začátku spolupracovali víceméně přes telefon a maily. Byl jsem mile překvapen, jak pan Vlach tuto záležitost zvládl. Chtěl bych vyzvednout, že celý projekt byl z jeho strany velmi dobře technicky připraven, ale mnohem podstatnější byla osobní podpora. Myslím, že za úspěchem projektu stojí právě to, že pan Vlach stál za námi a my jsme to vnímali a mohli s tím počítat. Osobně jsem zažil, kdy mi pan Vlach sám nabídl pomoc s krokem, který mi ušetřil hodně času.

Ing. Radek Maňásek
facilitátor a lektor, FranklinCovey
www.franklincovey.cz
Mgr. Pavel Pichler

Mira je jeden z největších profesionálů, které jsem potkal. Fascinuje mě, s jakou pečlivostí se klientům věnuje a v tomto je mým vzorem. Absolvoval jsem jeho projektový kurz a následně konzultaci, kdy se Mira přesně věnoval mému konkrétnímu projektovému problému a našel vhodné řešení. Děkuji!

Mgr. Pavel Pichler
tvůrce cestovního ruchu a eventů

Miru znám z naší vzájemné spolupráce ve Společnosti pro projektové řízení. Moc na něm oceňuji jeho rozvážnost a spolehlivost. Vždy si dobře promyslí, co slíbí, a to pak dodrží. Dokáže se na problém dívat systémově a z mnoha úhlů pohledu. A navíc je to strašný sympaťák!

Mgr. Zuzana Ježková, PMP
psycholožka, projektová manažerka a lektorka projektového řízení
zuzanajezkova.cz inspirace@zuzanajezkova.cz 777 863 955
Robert Vlach

Kromě nezpochybnitelných odborných předností má Mira jednu vzácnou vlastnost, která jej předurčuje pro kariéru špičkového poradce, a tou je jeho morální integrita. Je důvěryhodný, spolehlivý, eticky i emocionálně vyrovnaný, a také 100% mlčenlivý, pokud jde o záležitosti jeho klientů. Mira je jedním z důležitých členů projektového týmu portálu Na volné noze. Jeho hlas má vliv na naše strategická rozhodnutí a jeho odborný názor mne vždy zajímá. Miru mohu jako nezávislého poradce a projektového manažera vřele doporučit všem, kteří si potřebují udělat v podnikání pořádek a sami na to už nestačí.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Ivana Minářová

Na školení Miry Vlacha pro projektové manažery jsem se přihlásila z prostého důvodu: řídím projekty intuitivně, bez hlubší znalosti problematiky. Očekávala jsem, že se dovím nějakou tu teorii, ale hlavně praktické rady a doporučení. Po dvou dnech školení jsem odcházela s hlavou plnou nápadů, jak získané informace uplatnit v praxi. Školení doporučuji všem, kteří si chtějí ve svých projektech udělat pořádek, bez ohledu na profesi. Možná to nepůjde ze dne na den, ale budete mít kvalitní základy, na kterých budete moci stavět.

Ing. Ivana Minářová
stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů

Když jsem na poslední chvíli našla možnost přihlásit se na Mirovo školení projektového řízení, zabrala jsem rovnou více míst pro lidi, kterým jsem školení doporučila. Všichni jsme na školení šli s různou úrovní zkušeností s vedením projektů, všichni jsme si ale odnesli cenné tipy, rady, materiály a podněty nejen k zamyšlení, ale přímo k aplikaci. Já sama jsem prakticky hned po návratu začala používat některé z Mirových formulářů, další se chystám vyzkoušet. Účastnit se Mirova školení byl rozhodně dobrý krok na cestě k efektivnější práci s méně stresem. Doporučuji i těm, kteří si myslí, že projekty zvládají snadno, možná zjistí, jak to dělat lépe s lepšími výsledky.

Sandra Tejnecká
grafický design a digital art
www.studioqe.cz info@studioqe.cz 602 173 966
Pavel Minář

Miru Vlacha jsem poprvé poznal díky jeho článkům o projektovém řízení. Považuji ho za odborníka na projektové řízení s obrovským přehledem jak v metodikách, tak dostupných nástrojích. Proto jsem ho požádal o doporučení vhodných nástrojů, které by mi pomohly s vedením IT projektu u mého klienta. Doposud používaný produkt nevyhovoval a jiný nástroj, který by splňoval všechna daná kritéria, jsem nemohl najít. Navíc jsem neměl čas na hlubší testování různých produktů, protože se blížil start projektu. Mira Vlach ve velmi krátké době vypracoval doporučení, ve kterém navrhl kombinaci dvou produktů – jeden pro projektového manažera a druhý pro členy projektového týmu. Tyto nástroje nyní cca měsíc používáme a je to přesně to, co jsme hledali.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Ing. Michal Martoch

Pan Vlach připravil pro náš tým školení na téma Projektové řízení v praxi, které plně přizpůsobil potřebám naší společnosti. Pomocí praktických příkladů i výborně zodpovězených dotazů nám ukázal další možnosti využití projektového řízení. Velmi vstřícný a přátelský přístup ve spojení s výbornými znalostmi z něj dělá profesionála ve svém oboru. Pokud bychom někdy hledali externího projektového manažera, tak bychom jeho služeb určitě využili.

Ing. Michal Martoch
průvodce vnitřní transformace pro podnikatele a manažery, zakladatel společnosti Talentwork