Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mira Vlach > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Mira Vlach — projektový manažer, trenér a konzultant

Zobrazuji č. 1120 z celkem 32 doporučení prezentace Ing. Mira Vlach:
Mgr. Zuzana Ježková, PMP
Miru znám z naší vzájemné spolupráce ve Společnosti pro projektové řízení. Moc na něm oceňuji jeho rozvážnost a spolehlivost. Vždy si dobře promyslí, co slíbí, a to pak dodrží. Dokáže se na problém dívat systémově a z mnoha úhlů pohledu. A navíc je to strašný sympaťák!

Mgr. Zuzana Ježková, PMP

psycholožka, koučka a lektorka projektového řízení a sebeřízení
Ing. Ivana Minářová
Na školení Miry Vlacha pro projektové manažery jsem se přihlásila z prostého důvodu: řídím projekty intuitivně, bez hlubší znalosti problematiky. Očekávala jsem, že se dovím nějakou tu teorii, ale hlavně praktické rady a doporučení. Po dvou dnech školení jsem odcházela s hlavou plnou nápadů, jak získané informace uplatnit v praxi. Školení doporučuji všem, kteří si chtějí ve svých projektech udělat pořádek, bez ohledu na profesi. Možná to nepůjde ze dne na den, ale budete mít kvalitní základy, na kterých budete moci stavět.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení
Sandra Tejnecká
Když jsem na poslední chvíli našla možnost přihlásit se na Mirovo školení projektového řízení, zabrala jsem rovnou více míst pro lidi, kterým jsem školení doporučila. Všichni jsme na školení šli s různou úrovní zkušeností s vedením projektů, všichni jsme si ale odnesli cenné tipy, rady, materiály a podněty nejen k zamyšlení, ale přímo k aplikaci. Já sama jsem prakticky hned po návratu začala používat některé z Mirových formulářů, další se chystám vyzkoušet. Účastnit se Mirova školení byl rozhodně dobrý krok na cestě k efektivnější práci s méně stresem. Doporučuji i těm, kteří si myslí, že projekty zvládají snadno, možná zjistí, jak to dělat lépe s lepšími výsledky.

Sandra Tejnecká

UX designérka
Pavel Minář
Miru Vlacha jsem poprvé poznal díky jeho článkům o projektovém řízení. Považuji ho za odborníka na projektové řízení s obrovským přehledem jak v metodikách, tak dostupných nástrojích. Proto jsem ho požádal o doporučení vhodných nástrojů, které by mi pomohly s vedením IT projektu u mého klienta. Doposud používaný produkt nevyhovoval a jiný nástroj, který by splňoval všechna daná kritéria, jsem nemohl najít. Navíc jsem neměl čas na hlubší testování různých produktů, protože se blížil start projektu. Mira Vlach ve velmi krátké době vypracoval doporučení, ve kterém navrhl kombinaci dvou produktů – jeden pro projektového manažera a druhý pro členy projektového týmu. Tyto nástroje nyní cca měsíc používáme a je to přesně to, co jsme hledali.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Ing. Michal Martoch
Pan Vlach připravil pro náš tým školení na téma Projektové řízení v praxi, které plně přizpůsobil potřebám naší společnosti. Pomocí praktických příkladů i výborně zodpovězených dotazů nám ukázal další možnosti využití projektového řízení. Velmi vstřícný a přátelský přístup ve spojení s výbornými znalostmi z něj dělá profesionála ve svém oboru. Pokud bychom někdy hledali externího projektového manažera, tak bychom jeho služeb určitě využili.

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek
Ing. Aleš Drobek
Mira je nesmírně pečlivý, spolehlivý a pracovitý člověk, své práci rozumí a dává jí všechno. Snaží se neustále vzdělávat, zlepšovat, rozšiřovat si obzory a zkušenosti. Na téma systémového inženýrství píše, publikuje a přednáší. Zkrátka odborník a profesionál na slovo vzatý.

Ing. Aleš Drobek

překladatel anglického jazyka
Bc. Bronislav Markowicz
Mirovo školení projektových manažerů mohu doporučit. Zejména v druhém dni školení se mi dostalo mnoha užitečných tipů a podkladů/materiálů k zamyšlení pro lepší vedení projektů. Vsuvky v podobě týmových her a praktických ukázek školení pěkně okořenily. Též velmi oceňuji elán a energii, která z Miry celé dva dny doslova sálala – zkrátka tvůrčí nadšení, jak má být :)

Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO
Mgr. Hana Valentová
Nejlepší školení je to, kde se zapomenete dívat na hodinky a kde hned druhý den ráno máte chuť vyzkoušet nové poznatky v praxi. Právě takové bylo Mirovo školení projektového managementu. Mělo promyšlenou strukturu a bylo opravdu praktické: se spoustou okamžitě využitelných tipů a skvělých doprovodných materiálů. Navíc probíhalo v otevřené a příjemné atmosféře. Doporučuji všem, kteří žijí ve světě pracovních i osobních projektů a cítí, že se potřebují zlepšit v jejich řízení.

Mgr. Hana Valentová

copywriterka, editorka a korektorka
Mgr. Pavel Pichler
Mira je jeden z největších profesionálů, které jsem potkal. Fascinuje mě, s jakou pečlivostí se klientům věnuje a v tomto je mým vzorem. Absolvoval jsem jeho projektový kurz a následně konzultaci, kdy se Mira přesně věnoval mému konkrétnímu projektovému problému a našel vhodné řešení. Děkuji!

Mgr. Pavel Pichler

konzultant a realizátor projektů pro rozvoj cestovního ruchu
Luboš Moravec
V lednu 2017 jsem absolvoval Mirovo skvělé školení o projektovém řízení. Zamiloval jsem se do projektů! Dříve jsem pracoval nesystematicky, teď se opírám o jednoduchou „projektovou kuchařku“. Vím co, kdy a jak mám dělat, což mi šetří hodně času. Jsem kreativnější a lépe dotahuji věci do konce. Školení pomůže každému, kdo řeší malé, ale i rozsáhlé projekty v týmu mnoha spolupracovníků. Jednoznačně doporučuji.

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS