Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mirek Šulc

Mirek Šulc

grafik, ilustrátor a logotvůrce

Mirek Šulc
Mirek Šulc - logo

Jako grafik a ilustrátor se věnuji především firemnímu brandingu a vektorové ilustraci. Ve své tvorbě uplatňuji minimalistický design, prvky 3D grafiky a postupně zkouším moderní formáty jako mural art a další. Tvořím loga a vizuální identity pro firmy i startupy, které zaujmou nápadem, hravostí a dynamikou.

Praxi a zkušenosti jsem sbíral v reklamní agentuře Ogilvy a StartupYardu – největším startupovém akcelerátoru ve střední Evropě. Díky nim jsem participoval na řadě kreativních projektů pro Air Bank, Warhorse, IKEA, E.ON., Astrid a dalších.

 • Loga a vizuální identita – tvorba nebo redesign loga, včetně logomanuálu, a kompletní corporate identity pro firemní i nekomerční značky.
 • Branding a grafický design – propagační grafika, obalový design, letáky, plakáty, vizitky, bannery a další on-line i tištěné materiály, které utkví v paměti, reprezentují a baví.
 • Ilustrace – moderní vektorové ilustrace, mural art, concept art, ale i tradiční kresby a malby pro komerční i umělecké využití.
 • Specializace – sport a bojová umění, restaurace a kavárny, startup projekty, řemeslníci a výrobci, obalový design, videoherní průmysl.

Každý projekt začínám společnou diskusí nad jeho cíli a vašimi preferencemi. Při realizaci využívám jak grafický software Adobe, tak aplikace Trello či Slack pro hladkou komunikaci s klienty z celého světa.

Ukázky práce, blog a další informace pravidelně přidávám na své webové stránky.

Ukázky tvorby:

AML – redesign logaTovárna nábytku – tvorba loga pro univerzální využitíSWAG academy – kresba loga na zeď pracovištěChoketopus gym – tvorba mural art ilustrace na zeď o rozměrech 10 x 3 metry v tělocvičněWarhorse – ilustrace na krabičku
Zobrazit všech 32 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět, osobně Praha

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

 • AML
 • Továrna nábytku
 • SWAG academy
 • Choketopus gym
 • Warhorse
 • JIP-potraviny.cz
 • Káves

Kontaktní informace

Mirek Šulc
Vinařického 139/4
Praha 2
128 00
Email:studio@mireksulc.cz
Web:www.mireksulc.cz/creative-blacksmith-cz
Instagram:Instagram c_lacksmith
LinkedIn:LinkedIn miroslav-sulc-456a842b
:03948226

Doporučení z první ruky

Mirek pro mou značku zpracovával logo a společně jsme pracovali i na projektech pro jiné klienty v oblasti videí a motion graphics. Nejvíce na něm cením jeho důvěryhodnost a záruku kvality. Prostě na čem se domluvíme, tak to také bude. Je velmi komunikativní a než se pustí do práce, vždy si vyjasníme, co přesně je třeba vyřešit. Již několikrát jsem ho doporučil klientům na záležitosti mimo můj obor a vždy byli spokojeni. Nebojím se za něj tedy zaručit, a to v oboru, kde na dobrém jméně stojí a padá podnikání, znamená hodně.
Mikoláš Bílek
produktový a portrétní fotograf, tvůrce instruktážních a promo videí

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS