Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miroslav Purtík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Miroslav Purtík — webový specialista a projektový manažer

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Miroslav Purtík:
S Mírou jsem měla možnost spolupracovat na úpravách firemního webu, kdy bylo potřeba nejen doplnit některé informace, ale také měnit formu a přidávat nové nástroje online komunikace. Vždy měl trpělivý, flexibilní přístup a dovedl proměnit přání klienta ve skutečnost. Jeho jednání mělo přesah oproti „klasickému“ web specialistovi v tom smyslu, že uměl opravdu srozumitelně vysvětlit jednotlivé kroky a tím ulehčit vzájemnou komunikaci, což vedlo vždy k úspěšnému dokončení jednotlivých zakázek. Pokud hledáte někoho, kdo umí vytvořit vkusný web, má estetické cítění, navíc zkušenost s online zákazníkem a pochopí také vaše potřeby, mohu Míru vřele doporučit.

Edita Čermáková

Future Recruitment
futurerecruitment.cz ~ 608 713 706
Rychlá odezva a skvělá 100% práce – velká spokojenost!

Miloš Pasenk

Jsou lidé, kteří jsou dobří v tom, co dělají. Když skládáte kompletní tým, tak hledáte tyto lidi. Potom jsou však i lidé, kteří chápou a umí zastoupit hned několik pozic. Tito lidé dělají tým výjimečným a v menších projektech jsou nenahraditelnými, protože se vypořádají se vším co přijde. Jedním z takových lidí je i Miroslav Purtík. Miroslav má unikátní vyvážený skillset, když se jedná o IT projekty. Výborně rozumí konceptům MVP, agilní vývoj, lean přístup. V kombinaci se znalostmi z marketingu a projektového managementu je schopen velmi pružně reagovat na každou výzvu, která přijde a navrhnout řešení na základě aktuálních priorit. Toto je dnes velmi raritní, proto jsem s Miroslavem dělal dosud hned na několika projektech a do budoucna plánuji další.

Lukáš Válik

mobilní vývojář
lukassvalik@gmail.com ~ +421902690144
Míra je spolehlivý a vstřícný webový specialista s bohatými znalostmi kódování, UX a tvorbou WordPress šablon. V posledním roce má také zkušenosti s vedením webového týmu, ve kterém jsme spolu vytvořili mnoho úspěšných webových projektů, vždy ke spokojenosti zákazníka. S celkovou spoluprací i přístupem Míry jsem tedy velmi spokojen. Pokud hledáte profesionála, který vám vytvoří kvalitní a hezký web, mohu Míru rozhodně doporučit.

Jáchym Bambuch

Front-end developer
jachym-bambuch.eu
Jsem velmi spokojený s prací pana Purtíka. Jsem laik, panu Purtíkovi jsem řekl co chci, jakou mám představu. Pan Purtík mě vyslechl, navrhl postup a design, trpělivě snášel mé dotazy, pak vyrobil web a hotovo. Krásná čistá práce a nezatěžoval mě slangem. Celou dobu jsem se cítil být partnerem a ne někým kdo tomu nerozumí. Jednoznačně doporučuji.

Mgr. Pavel Vacek

terapeut
www.nafoukaljsem.cz ~ info@nafoukaljsem.cz ~ 725 790 109
Velmi rychlá komunikace, kvalitně odvedená práce, profesionální jednání. Za sebe mohu doporučit služby od tohoto dodavatele. Rád využiji služby znovu.

Jakub Palečný

Rychlá a profesionální spolupráce a tvorba. Miroslav Purtík všechno dopodrobna vysvětlil a rozepsal. Určitě doporučuji pro další projekty a moc děkuji :)

Robert S.

www.flyczech.eu
Maximálně doporučuji. Vysoká odbornost, profesionální přístup, dodržování termínů, zodpovědnost.

Dana Pavlousková

S panem Purtíkem jsem řešil zabezpečení našeho webu. I přes jeho velké vytížení byl velice ochotný a reagoval takřka okamžitě. Vřele doporučuji.

Michal Šúrek

Ok-podlahy.cz
ok-podlahy.cz
Profesionální jednání, kvalita na vysoké úrovni. Mohu jenom doporučit!

Ivan Andrushkevych

majitel Esostehovani.cz
www.esostehovani.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS