Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miroslav Purtík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Miroslav Purtík — webový specialista a projektový manažer

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Miroslav Purtík:
S Mírou jsem měla možnost spolupracovat na úpravách firemního webu, kdy bylo potřeba nejen doplnit některé informace, ale také měnit formu a přidávat nové nástroje online komunikace. Vždy měl trpělivý, flexibilní přístup a dovedl proměnit přání klienta ve skutečnost. Jeho jednání mělo přesah oproti „klasickému“ web specialistovi v tom smyslu, že uměl opravdu srozumitelně vysvětlit jednotlivé kroky a tím ulehčit vzájemnou komunikaci, což vedlo vždy k úspěšnému dokončení jednotlivých zakázek. Pokud hledáte někoho, kdo umí vytvořit vkusný web, má estetické cítění, navíc zkušenost s online zákazníkem a pochopí také vaše potřeby, mohu Míru vřele doporučit.

Edita Čermáková

Future Recruitment
futurerecruitment.cz ~ 608 713 706
Rychlá odezva a skvělá 100% práce – velká spokojenost!

Miloš Pasenk

Jsou lidé, kteří jsou dobří v tom, co dělají. Když skládáte kompletní tým, tak hledáte tyto lidi. Potom jsou však i lidé, kteří chápou a umí zastoupit hned několik pozic. Tito lidé dělají tým výjimečným a v menších projektech jsou nenahraditelnými, protože se vypořádají se vším co přijde. Jedním z takových lidí je i Miroslav Purtík. Miroslav má unikátní vyvážený skillset, když se jedná o IT projekty. Výborně rozumí konceptům MVP, agilní vývoj, lean přístup. V kombinaci se znalostmi z marketingu a projektového managementu je schopen velmi pružně reagovat na každou výzvu, která přijde a navrhnout řešení na základě aktuálních priorit. Toto je dnes velmi raritní, proto jsem s Miroslavem dělal dosud hned na několika projektech a do budoucna plánuji další.

Lukáš Válik

mobilní vývojář
lukassvalik@gmail.com ~ +421902690144
Míra je spolehlivý a vstřícný webový specialista s bohatými znalostmi kódování, UX a tvorbou WordPress šablon. V posledním roce má také zkušenosti s vedením webového týmu, ve kterém jsme spolu vytvořili mnoho úspěšných webových projektů, vždy ke spokojenosti zákazníka. S celkovou spoluprací i přístupem Míry jsem tedy velmi spokojen. Pokud hledáte profesionála, který vám vytvoří kvalitní a hezký web, mohu Míru rozhodně doporučit.

Jáchym Bambuch

Front-end developer
jachym-bambuch.eu
Jsem velmi spokojený s prací pana Purtíka. Jsem laik, panu Purtíkovi jsem řekl co chci, jakou mám představu. Pan Purtík mě vyslechl, navrhl postup a design, trpělivě snášel mé dotazy, pak vyrobil web a hotovo. Krásná čistá práce a nezatěžoval mě slangem. Celou dobu jsem se cítil být partnerem a ne někým kdo tomu nerozumí. Jednoznačně doporučuji.

Mgr. Pavel Vacek

terapeut
www.nafoukaljsem.cz ~ info@nafoukaljsem.cz ~ 725 790 109
Velmi rychlá komunikace, kvalitně odvedená práce, profesionální jednání. Za sebe mohu doporučit služby od tohoto dodavatele. Rád využiji služby znovu.

Jakub Palečný

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS