Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Miroslav Šmelko

Ing. Miroslav Šmelko

konzultant a programátor webových a mobilních aplikací

Ing. Miroslav Šmelko

Se svým týmem profesionálů vám vytvořím spolehlivé a řemeslně naprogramované aplikace, které vám pomůžou dosáhnout vašich cílů. Máme za sebou 10+ let praxe a práci pro klienty z EU a USA – velké i malé firmy, startupy i zaběhnuté společnosti. Zaměřujeme se na dodání kvalitních výsledků v krátkém čase – pojmy jako Lean a Agile jsou přímo v naší DNA :)

 • Konzultace – pomůžeme vám se zorientovat v komplexním světě softwaru, poradíme vám s technickou stránkou vašeho projektu a vybereme pro vás nejvhodnější technické řešení. Správné rozhodnutí na počátku projektu má totiž zcela zásadní vliv na jeho výsledek.
 • Vývoj webových a mobilních aplikací – vytváříme propracované aplikace s použitím nejnovějších technologií. Provedeme vás všemi fázemi projektu – od samotné myšlenky přes analýzu, návrh, odhad nákladnosti, realizace, nasazení do provozu a následné rozvíjení až po podporu produktu.
 • Rychlé prototypování – dnešní doba vyžaduje dodávat software na trh v co nejkratších intervalech. Proto vždy začínáme jednoduchým konceptem, a když se osvědčí, tak ho dotáhneme až do obsahově plné aplikace. To nejen snižuje riziko selhání, ale zároveň i šetří nemalé finanční prostředky.

Při realizacích těžíme i z toho, že máme odborný přesah do navazujících odvětví, jako je grafický design, marketing, monitorování, hostování v cloudu atd.

Status:

momentalne plne vytizeny do prosince 2020

Působnost:

na dálku celý svět

Kategorie katalogu:

Používané technologie:

 • Web – HTML5, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular, JQuery…
 • Mobile – Xamarin, PWA, Cordova…
 • Server + API – C#, ASP.NET Core, Azure, SQL Server…
 • Další – Agile, Scrum, Git, TFS, .NET…

Vybrané reference:

 • Network Planning (UK) – softwarové řešení pro plánovaní investic do čerpacích stanic. Poskytuje pokročilou analytiku vlastních i konkurenčních čerpacích stanic v různých scénářích.
 • Mindclick (USA) – Mindclick je společnost zaměřující se na optimalizaci dodavatelského řetězce směrem k udržitelnosti a chytřejším nákupům. Firma sídli v Bend (Oregon) a San Francisco (California) a slouží zákazníkům po celém světě v odvětvích, jako je pohostinství, zdravotnictví, prodej a výroba nábytku, maloobchod a státní správa.
 • Personal Shopper (USA) – jedná se o aplikaci, která dovoluje lidem nakupovat, ať jsou kdekoli. Jejich Personal Shopper najde zadané zboží ve výprodejích a pošle ho poštou. Jedná se o platformu, která spojuje lidi, kterí rádi fyzicky nakupují, s lidmi, kteří preferují nákupy online.
 • WGMA PIA (USA) – Námořní asociace západního zálivu (WGMA) poskytuje mzdové služby, služby podpory mezd a zpracovává stížnosti pro závody provozované na základě dohod o kolektivním vyjednávání. Většina jejich práce je automatizovaná pomoci aplikace PIA.

Kontaktní informace

Ing. Miroslav Šmelko
O. Jeremiáše 6000/29
Ostrava
708 00
Mobil:735 504 004
Email:miro@reca.dev
Web:www.reca.dev
LinkedIn:LinkedIn mirosmelko
:07654090

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS