Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Monča Vrbická

Monča Vrbická

certifikovaná instruktorka a lektorka pole dance a aerial hoop

Monča Vrbická

Nabízím skupinové a individuální lekce a workshopy pole dance, aerial hoop a hoop doubles. Vyučuji v několika studiích v Praze.

  • Pole dance – Tato tanečně sportovní disciplína v sobě propojuje prvky tance, gymnastiky a akrobacie na vertikální tyči. Zpevňuje a tvaruje tělo, kultivuje pohybový projev a uvolňuje emoce.
  • Aerial hoop neboli akrobacie na zavěšeném kruhu – akrobatický tanec na obruči je rychle se rozvíjející původně cirkusová disciplína. Buduje sílu, zlepšuje koordinaci pohybů a rozvíjí flexibilitu těla.
  • Hoop doubles neboli párová akrobacie na kruhu – jakmile zvládnete základy sólo akrobacie na zavěšeném kruhu, je výzva to zkusit ve dvou.

Pole dance vás pohltí. Tyč je hromosvod emocí – silné emoce vyvolává i uvolňuje. U tyče naplno prožijete svoji ženskost. Beze studu, bez přetvářky, s láskou a hrdostí.

Aerial hoop vás nadchne. Odvěká touha odhodit zemskou tíži a vznést se do výšek. Boj s neúprosnou gravitací a neztrácení naděje.

Zaujal vás pole dance nebo aerial hoop a chcete to vyzkoušet? Podívejte se, kdy, kde a co učím. Máte nabitý program, nemáte čas pravidelně nebo máte prostě radši individuální lekci? Zavolejte nebo napište, najdeme společně vhodný termín.

Původně jsem vystudovala obor učitelství pro mateřské školy a 9 let pracovala v mateřských školách. V roce 2013 jsem nastoupila do prvního kurzu pole dance. Po čtyřech letech mě tyč pohltila natolik, že už mi pro ni nestačil jen volný čas. Absolvovala jsem kurz akreditovaný MŠMT Instruktor pole dance a od roku 2017 učím pole dance jako lektorka na volné noze.

Na Instagram přidávám své fotky z pole dance a aerial hoop pro inspiraci »

Fotogalerie:

Pole dance | kurzy a workshopy v PrazePole dance | kurzy a workshopy v PrazePole dance | kurzy a workshopy v PrazeAerial hoop – akrobacie na zavěšeném kruhu | kurzy a workshopy v PrazeAerial hoop – akrobacie na zavěšeném kruhu | kurzy a workshopy v Praze

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Monča Vrbická
Šmilovského 8
Praha 2
120 00
Mobil:776 228 872
Email:monika.vrbicka@seznam.cz
Facebook:Facebook monca.acro
Účet:2801178465 / 2010 (Fio)
:05774713

Doporučení z první ruky

Skvělá lektorka pole dance, kterou mohu vřele doporučit! Profesionální a komplexní přístup ke klientům, na lekcích s Monikou člověk nejen objevuje krásy pole dance, ale zároveň se učí zdravému pohybu. Navíc je úžasně milá a vstřícná.
Věra Petrů Vostrá
bloggerka

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS