Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Monika (Ondrejovičová) Pávová

Ing. arch. Monika (Ondrejovičová) Pávová

kontrolorka fakturace pozemních staveb

Ing. arch. Monika (Ondrejovičová) Pávová

Na základě předchozích zkušeností, po 15 letech praxe v oboru, nabízím kontrolu fakturace stavebních projektů a vedení rozpočtu stavby. Pomáhám investorům, aby platili skutečně jen to co platit mají, nic navíc.

  • Kontroluji měsíční fakturaci rozestavěných hotelů, bytových domů, administrativních budov, obchodních staveb apod.
  • Vedu aktuální stav rozpočtu stavby, zapracovávám do něj vícepráce a méněpráce.
  • Kontrola probíhá na základě podkladů předloženého návrhu fakturace stavební firmy, stavební dokumentace projektu a prohlídky prostavěnosti na stavbě.
  • Obsah kontroly vždy přizpůsobuji potřebám konkrétní zakázky.

Absolvovala jsem ČVUT v Praze, Fakultu architektury. Pracovala jsem postupně ve velké architektonické kanceláři, u významného generálního dodavatele a posledních 8 let pracuji pro Stavební kontrolní kancelář. Jsem zvyklá pracovat také v angličtině a francouzštině.

Referenční stavby:

Kontrola prostavěnosti - rekonstrukce Zborovská, Praha 2009Reference od klienta Investkredit Bank AGKontrola prostavěnosti - administrativní budova Palác Křižík II, Praha 2012Kontrola prostavěnosti - rezidence Jitřní YBF, Praha 2013Kontrola prostavěnosti - obytný dům Na Pomezí, Praha 5, 2014
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Příklad obvyklé kontroly běžného projektu

Kontrola fakturace probíhá na měsíční bázi. Vychází se z položkového smluvního rozpočtu. Na začátku stavby při fakturacích za 1.–2. měsíc se zúčastněné strany obeznámí s formátem přehledu rozpočtu a systémem kontroly. Pracuji v Excelu. V jednoduchých souhrnných výkazech je možné sledovat měsíční profakturovanost po oddílech stavby. Dobře vedená tabulka prostavěnosti zjednodušuje a zrychluje proces odsouhlasení fakturace pro všechny zúčastněné strany. Průběžně zapracovávám vícepráce a méněpráce. Podrobnosti k zapracovaným změnám jsou kdykoli průkazně dohledatelné. Kontrola fakturace omezuje dřívější možnost fakturace z dosud neprovedených prací a zamezuje fakturaci zrušených prací. Na podkladě harmonogramu je možné zpracovat odhad čerpání nákladů stavby.

Kontaktní informace

Ing. arch. Monika (Ondrejovičová) Pávová
Stavební kancelář Košatka a partner s.r.o.
Thákurova 3
Praha 6 - Dejvice
160 00
Mobil:602 444 817
Telefon:220 181 427
Email:kp@mkosatka.cz
Web:mkosatka.cz
LinkedIn:LinkedIn mondrejovicova
Účet:161220194 / 0100 (Komerční banka)
:61506036
DIČ:CZ61506036

Doporučení z první ruky

Při stavbě bytového domu Na Pomezí prováděla paní Ondrejovičová TDI včetně fakturace. Spolupráce byla velmi věcná, korektní a bezproblémová. Svým odborným přehledem přispívala k řešení technických problémů stavby a dodatečných požadavků klientů (kupců bytů). Připomínky se řešily většinou hned na místě bez zbytečných odkladů. V případě potřeby se dostavila na stavbu v nejkratší možné době. Proti mému přesvědčení a zvyku přišla s novým systémem fakturace. Již po dvou fakturacích jsem zjistil, že mi její systém zjednodušuje a urychluje fakturaci. Přitom bylo vše perfektně přehledné a stále bylo jednoduše vidět stav prostavěnosti. Spolupráci s ní jako i s jinými lidmi z její firmy (TDI) mohu zodpovědně doporučit.
František Bičák
stavbyvedoucí

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS