Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Naomi Naddeo > Doporučení

Doporučení z první ruky

Naomi Naddeo — social media specialistka, fotografka, grafička a retušérka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Naomi Naddeo:
Darek Golebiowski
S Naomi spolupracuji na mnoha projektech. Je to kreativní duše, která vždy dokáže přijít s inspirativními nápady. Naomi pro mé klienty fotí reklamní kampaně, vymýšlí, tvoří a připravuje obsahový marketing pro sociální sítě a také bannery pro výkonnostní marketing. Skvělé je, že její práce zlepšila nejednomu z mých klientů výsledky jak obsahového, tak výkonnostního marketingu na sociálních sítích. Rozhodně doporučuji :)

Darek Golebiowski

specialista na reklamu a obsah na sociálních sítích Facebook a Instagram, social media stratég
Tímto bych chtěla moc poděkovat expertce Naomi Naddeo za krásné sociální sítě, které kompletně vytvořila pro náš mezinárodní charitativní projekt Smiling Crocodile s názvem @becauseihearilive. Díky Naomi můžeme prostřednictvím našich sociálních sítí pomoci více dětem se sluchovým a kombinovaným postižením v rozvojových zemích. Chválím i vysoce profesionální přístup a komunikaci. Vřele doporučuji všem.

Dagmar Hermanová

ředitelka Smiling Crocodile
Naomi nám vymyslela jarní obsahovou kampaň, kterou sama zprocesovala a nafotila. Z finálních výstupů jsme byli nadšení. Díky zajímavému pojetí kampaně a kvality fotografií jsme byli schopni získat ze sociálních sítí o 30 % více prokliků, čímž se nám snížila i cena za klik a nákup. Spolupráci s touto talentovanou slečnou můžu jedině doporučit.

Jaroslav Kozlík

outlet-alpine.cz
Naomi nám navrhla, nafotila a sama uspořádala soutěž „Knižní adventní kalendář“, která našemu Instagramu vygenerovala +1100 nových fanoušků. Byli jsme překvapení, že se nejednalo o fanoušky, kteří by nás vzápětí opustili, naopak stali se loajálními sledujícími a někteří z nich dokonce i zákazníky. Naomi nám také pomohla s bannery do výkonnostních reklam. Dokázala jim dodat potřebnou atmosféru, což vedlo ke zvýšení prodejů. Spolupráci s ní mohu jedině doporučit.

Pavel Tůma

produkcni@ritareklama.cz
Naomi nám ukázala o čem Social Media Marketing opravdu je! Díky ní jsme si uvědomili, jakou cestou se chceme na sociálních sítích profilovat. Také jsme s její pomocí začali využívat propagaci na sociálních sítích, díky čemu jsme získali několik nových poptávek. Ze spolupráce s Naomi jsme nadšení!

Tadeáš Kotyk

www.2prostory.cz ~ tadeas@2prostory.cz
Hledal jsem někoho, kdo mi pomůže uchopit sociální sítě správným směrem. Naomi mi nastavila procesy, které zefektivnily celkové výsledky. Vytvořila bannery pro výkonnostní kampaně, které celý projekt posunuly na vyšší úroveň. Také mi pomohla vybudovat stabilní vztah s mou cílovou skupinou, která se ke mně opakovaně vracela a znovu nakupovala. Spolupráce s Naomi je příjemná, kreativní a přátelská.

Jakub Cizner

www.drkh.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS