Doporučení z první ruky

Nicole Dejmková — grafička


Zobrazuji všech 8 doporučení

S Nicole Dejmkovou spolupracuji za Občanské sdružení ProCit, z.s - neziskovou organizaci a sociální službu pro rodiny s dětmi s autismem od roku 2015 až doposud. Existuje několik důvodů, proč spolupráce s grafickým studiem Nicole Dejmkové je pro nás prospěšná: Spolupráce je velice příjemná a lidská. Profesionalita, kreativita, časová efektivita, konzistence a odborná zpětná vazba je to, co u Nicole Dejmkové cením a vážím si jejího empatického přístupu. Spolupráce s grafickým studiem nám posílilo značku JSEM JINEJ prostřednictvím profesionálního a kvalitního designu.

Irena Vítovcová
ředitelka Občanského sdružení ProCit, z.s.
www.autismusprocit.cz procit@autismusprocit.cz 777 700 766

Nicole byla vždy velice vstřícná, plná skvělých nápadů. Její grafika nás naprosto oslnila a i v budoucnu budeme jejích profesionálních služeb vždy využívat.

Jakub Dort
jakub@g8store.cz 608 960 076

Nicole pro moji nově vzniklou firmu v oblasti udržitelného podnikání vytvářela identitu značky, design pro web a firemní materiály jako např. prezentace a vizitky. Na její práci především oceňuji její otevřený přístup, rychlé porozumění zadání a konstruktivní reakci na zpětnou vazbu a změny. Nicole se nebojí s citem navrhnout jiná (lepší) řešení a posunout návrh dále, než pouhé zadání. Konečný výsledek jde pak ruku v ruce s novými trendy a vše spolu ladí. Spolupracujeme již třetím rokem a jsem ráda, že jsem našla dobrého sparring partnera, tedy partnerku, v oblasti grafického designu.

Martina Balazsova
Managing Director, Eko Gravity, s.r.o.
www.ekogravity.com

Nicole je citlivá a empatická osoba. Spolupráce s ní je pohodička: profesionalita, kreativní nápady, přemýšlení o celém kontextu zadání a zároveň respekt k firemnímu logomanuálu. Nicole graficky podporuje i ostatní naše pobočky v Evropě a třeba maďarština jí vůbec nedělá problémy :)

Zuzana Našincová
marketingová manažerka
http://www.lindstromgroup.com/cz

Nicole hravě a originálně zpracovala vizuální identitu pro můj brand Linkou. Vytvořila grafiku, která osloví cílové zákazníky, je dobře zapamatovatelná a zároveň se mi s ní velmi dobře pracuje při prezentaci značky. Nová vizuální identita, tiskoviny a kreativní obalový design pozvedl mé produkty na další úroveň a zákazníci si design i balení velmi chválí. Nicole je profesionálka a drží dohodnuté termíny. Má skvělé nápady a sleduje současné trendy jak v grafice, tak v podnikání a to se v její práci odráží. Určitě její práce využiji i při dalších projektech.

Evelína Vaněčková
zakladatelka značky Linkou
www.linkou.cz info@linkou.cz

Od Nicole mám zpracované logo našeho jiného květinářství/ateliéru. Jednoduché, ale přitom jasné, zapamatovatelné. Lidé ho obdivují a my jsme nadšené. Nicole nám vždy vše zpracovala v co nejkratším čase, když jsme na ni někdy i moc pospíchaly :-).

Bc. Anna Vidršperková
floristka
lakytka.cz

Spolupráce s Nicol Dejmkovou funguje skvěle. Pomohla nám vytvořit logo nového výrobku a celý grafický manuál. A nadále spolupracujeme při tvorbě marketingových akcí. Má vždy několik řešení a nemá problém diskutovat s námi o našich představách. A po mých zkušenostech s grafiky to nejlepší - je rychlá a dodržuje termíny. Díky!

Tomáš Štěpánek
jednatel společnoisti Premixservis
www.valucem.cz stepanek@premixservis.cz 602 366 149

Spolupráci s Nicol lze jen vychválit. Připravuje nám grafické podoby etiket na lahve vín. Velmi oblíbené jsou firemní, kdy velmi citlivě zapracuje logo do daného tématu. Osobní etikety typu svatebních či k narozeninám a dalším událostem mají vždy noblesu a Nicol skvěle vystihuje osobnost dotyčného. Neumím si představit přípravu našich degustací, rautů a jiných akcí bez široké spolupráce právě s Nicol Dejmkovou.

Ondřej Kuřík
OSVČ
www.okurik.cz