Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Olga Jarošová

Olga Jarošová

certifikovaná realitní makléřka pro Brno a okolí

Olga Jarošová
Olga Jarošová - logo

Dělám reality profesionálně a s úsměvem.

Postarám se kompletně o prodej vaší nemovitosti v Brně a okolí → od přípravy a propagace nemovitosti přes zajištění všech detailů v průběhu prodeje až po předání a přepis energií. Soustředím se převážně na prodej a pronájem rezidenčních nemovitostí jako jsou byty, domy či pozemky.

Při prodeji nemovitostí využívám moderní marketingové nástroje. Podívejte se na některé mé weby nemovitostí, ukázkovou videoprohlídku nebo virtuální 3D prohlídku.

Za velmi důležitý považuji osobní přístup ke každému klientovi. Klienti si na mně nejvíc cení spolehlivosti – co slíbím, to udělám. Myslím na všechno a pohlídám detaily. Také mi říkají, že jsem jim už při prvním setkání byla sympatická a pokaždé jim rozzářím den svým úsměvem a pozitivní náladou.

V realitách pracuji od roku 2006 a pořád mě to baví. Ve stejném roce jsem absolvovala profesní studium Obchod s nemovitostmi u Asociace realitních kanceláří ČR. Nejdříve jsem vedla tým makléřů ve velké realitce, od roku 2013 pracuji ve vlastní firmě Reality Muzejka. Stále se vzdělávám, absolvovala jsem mnoho odborných kurzů, seminářů a konferencí.

Na svůj web, pro sociální sítě i pro tisk pravidelně píši články ze světa realit s tipy k prodeji i nákupu. Přečtěte si, jak probíhá prodej nemovitosti se mnou.

Fotogalerie:

Prodej rodinného domu Brno – ŽabovřeskyProdej novostavby domu v obci VšechoviceProdej bytu 2+1, Brno-KomínProdej bytu 3+1, TišnovProdej rodinného domu Vranovice, Brno-venkov
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Brno a okolí do cca 40 km

Kategorie katalogu:

Proč svěřit prodej vaší nemovitosti právě mé realitní kanceláři?

Zobrazit všechna moje realitní videa na YouTube »

Kontaktní informace

Olga Jarošová
kancelář REALITY MUZEJKA s.r.o.
Moravské náměstí 15
Brno
602 00
Mobil:604 232 218
Email:info@olgajarosova.cz
Web:olgajarosova.cz
Facebook:Facebook olgajarosovarealitnimakler
Instagram:Instagram realitnimakler_brno
LinkedIn:LinkedIn olgajarosovamakler
:60739606
DIČ:CZ60739606

Doporučení z první ruky

Rádi bychom poděkovali paní Olze Jarošové, jednatelce Reality Muzejka, za pomoc s prodejem našeho bytu. Naprosto vše za nás vyřešila a vyřídila, což pro nás bylo vzhledem k naší pracovní vytíženosti to nejdůležitější.
Radek a Ivana Nečasovi

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS