Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Olga Jarošová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Olga Jarošová — certifikovaná realitní makléřka pro Brno a okolí

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Olga Jarošová:
Před dvěma lety jsme s pomocí paní Jarošové úspěšně prodali RD v Brně Bohunicích, nyní jsme se na ni obrátili znovu a díky jejímu naprosto profesionálnímu přístupu se podařilo prodat část nemovitosti v Brně Židenicích. Ještě jednou bychom jí touto cestou chtěli poděkovat.

P. Zahradníková

Chtěla bych doporučit Reality Muzejka a osobně paní jednatelku společnosti Olgu Jarošovou. Profesionální přístup ke svým klientům. Vše na vysoké úrovni. Rychlé a stručné jednání, vždy vychází vstříc svým zákazníkům. Už dle doporučení pomohla mnoha známým, prostě je skvělá, nikam jinam nejdu :)

P. Alesia

Vaši spolupráci s námi hodnotíme velice kladně, hlavně Váš profesionální přístup. Rádi Vás doporučíme našim známým. Těšíme se na další spolupráci.

P. Jeroušková

S Vaší prací jsme byli nadmíru spokojení, všechno probíhalo, jak mělo. Domluva na všem s Vámi byla výborná a ani nás na začátku nenapadlo, že to všechno proběhne tak rychle. Určitě Vás rádi doporučíme, když bude někdo známý potřebovat realitního makléře. A doufáme, že se u nás na chatě někdy zastavíte na kafe, rádi Vás uvidíme.

E. Novák

Milá paní Jarošová, díky Vašemu profesionálnímu přístupu a perfektně odvedené práci jsem mohl sobě a své rodině splnit nejkrásnější sen. Až se někdy budete toulat po Vysočině, jste srdečně zvána na návštěvu.

J. Hájek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS