Doporučení z první ruky

Ing. Olga Rochowanská — stylistka a poradkyně s odíváním


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 24 doporučení

Získané informace pro mne byly moc užitečné. Spousta doporučení byla pro mne novinkou. V novém oblečení se cítím jako úplně jiný člověk. Každou chvíli mě někdo zastavuje a pochválí změnu.

Markéta Růžičková
majitelka jazykové školy
www.telegraph-hill.cz

Neměla jsem co na sebe... pak přišla Olina a z mého NIC vykouzlila několik úžasných modelů. Vůbec jsem netušila, co v té skříni vlastně mám! A jak se s Olinou fantasticky nakupuje! Nevěřila bych, jak ráda nosím, jak dobře se cítím a jak mi skvěle sedí všechno, co jsme spolu dokoupily. Můj šatník to oživilo, dostal styl a šmrnc, který potřeboval.

Zuzana Pochmanová
produkce
artexexpo.com

Moc děkuji za zpřehlednění džungle obchodních center a usnadnění nákupů, které jsou pro mne při mém pracovním tempu noční můrou. Vstřícnost, trpělivost a profesionální přístup, jakož i výsledný efekt výběru, to vše předčilo má očekávání. Ještě jednou děkuji, poradenství Olgy Rochowanské mohu jen doporučit!

Helena Míková
atelier-mh.cz

Moc děkuji za proměnu mého zaběhnutého stylu matky na mateřské dovolené. Budu se úplně jinak cítit na pohovorech, které mě teď čekají. Nejvíce mne zaujalo, jak mocná je práce s doplňky při kombinování oblečení. Jsem ráda, že jsem si Vás našla a těším se na další setkání.

Renata Jirásková

Velmi děkuji Olze za doporučení nových typů oblečení. Úplně mi změnila život. V novém kostýmu se v práci cítím úplně jinak. Určitě si zase za nějaký měsíc společné nákupy opět objednám.

Dana Havlová
zaměstnankyně banky

S Olgou jsme nejdříve začaly spolupracovat profesně - dodávám jí své šperky, bižuterii a doplňky. Má zkušenost byla jen dobrá, jednání vždy profesionální, vystupování velmi příjemné, na úrovni. Povídaly jsme si, má schopnost empatie a pochopení pro své zákaznice, snaží se poznat jejich styl života a na základě toho nevtíravou cestou doporučit změnu. Proto jsem jí pak uvěřila, že bych měla vyzkoušet jiný typ spodního prádla. Vzala mě do specializované prodejny a dohlédla, abych vyzkoušela správný typ a velikost. Zpětně musím říct: „Olgo, měla jsi pravdu!" Cítím se absolutně skvěle, jako už dlouhou dobu ne. Není nad to, nechat si poradit od profesionála! Všem mohu jen vřele doporučit.

Lucie Faltýnková
grafika, autorská bižuterie se Swarovski elements
faltynkova.lucie@gmail.com

Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat Olze Rochowanské za kurz líčení. Bylo to moc příjemné a její rady už aplikuji v praxi (a vypadá to jinak, resp. mnohem lépe :-) U kadeřnice jsem na její doporučení šla do hnědé do studena a jsem moc spokojená. No a doplňky jsou jak jinak než skvělé.

Lucia Fencíková
product manager Telefonica o2

Olgu jsem znala z pražských setkání Volnonožců, takže když začala ve spolupráci s Honzou Tichým nabízet fotobalíček, byla jsem okamžitě pro. Oba jsou velmi příjemní a ochotní, prostě profesionálové s nimiž je radost spolupracovat. Fotky se všem moc líbí a vypadají dobře i jako ikonky v sociálních sítích.

Johanka Piskovská
překladatelka a korektorka angličtiny a češtiny

Na doporučení jsem se obrátil o pomoc ke stylistce Olze Rochowanské. První sezení bylo praktické a užitečné, žádné zbytečné fráze, jen cenné rady, měření, barevná typologie, prohlídka šatníku. Stylistka velmi dobře komunikuje, je příjemná, ohleduplná, taktní a přitom přímá. Při nákupech naprosto nepostradatelná pomoc, přesně se trefí do vkusu, vyzná se v materiálech, vše má v oku; bez ní bych netrefil velikosti, nedokázal bych uvidět, co vidí jen zkušené oko. Nakoupil jsem to, co bych si nikdy nekoupil a mé nákupy bez ní se ukázaly být nesrovnatelně ztrátové a zbytečné. V několika málo hodinách jsem měl nakoupen kompletní šatník i s obutím. Vše mi padne a sluší. Stylistka se chová více jako partner, jako rovný s rovným. Člověk má tendenci jí tykat jako příteli, naštěstí jsem si to včas uvědomil. Respektuje osobnost, ale kde vidí, že je má zamítavá volba zbytečně mi škodící, dokáže jemně přitlačit a trvat na návrhu, za což jsem jí zpětně hodně vděčný – právě k nejlepším kusům jsem byl takto jemně dotlačen. Poradkyně mi nakonec v několika e-mailech zaslala spoustu dalších informací, rad, kontaktů a adres, které mi byly a snad i nadále budou hodně prospěšné. Pragmatickým a souhrnným závěrem by mohlo být, že se jedná o velmi ziskovou investici. Domnívám se, že se stylistka cenami podhodnocuje. Jsou sice běžné, obvyklé, ale ona je hodně nadprůměrná. Musím mít vždy to nejlepší, nemohu si ani dovolit jinou volbu, proto jsem rozhodnut pro trvalou spolupráci.

Pavel Gabriel

Olga mi pomáhala s líčením, výběrem oblečení a doplňků na focení s Honzou Tichým. Naše první sezení bylo praktické a užitečné – s barevnou typologií, spoustou cenných rad a skvělým nakupováním. Focení byl také úžasný zážitek, díky Olze jsem se cítila skvěle. Oceňuji její smysl pro humor, vstřícnost, trpělivost a hlavně profesionalitu. Olgo, děkuji a těším se na další společné nákupy!

Ing. Kateřina Palátová
korektorka a webeditorka
www.katerinapalatova.cz k.palatova@gmail.com 603 294 244