Doporučení z první ruky

Ing. Olga Rochowanská — stylistka a poradkyně s odíváním


Zobrazuji č. 21-24 z celkem 24 doporučení

Olgu jsem požádala o styling při focení nové profilové fotky. Spolupráce byla velice příjemná, rychlá a efektivní. Vybrala pro mě oblečení a doplňky, které se mi nejen líbily, ale hlavně to byl přesně můj styl a při focení jsem se cítila sama sebou.Také jsem ocenila vkusné a decentní líčení, kterým celý můj styling zakončila. Nová profilová fotka měla veliký úspěch nejen u přátel, ale i v mém pracovním životě. Olze moc děkuji a těším se na nějakou další spolupráci.

Andrea Novotná
interiérová designérka
www.andreanovotna.cz

Módní styl byl pro mě tabu. Specializuji se na IT, obor který s módou má společnou snad jen skutečnost, že do práce potřebuji přijít rozumně oblečený. Mé postavení vyžadovalo změnu, s kterou jsem si sám nevěděl rady a kompletní obměny šatníku jsem se obával. Hledal jsem odborníka a Olga Rochowanská mě zaujala výborně zpracovanou webovou prezentací. Následovala příjemná první schůzka, dobrý dojem a pak už šlo vše jako na drátkách. Po několika společných poradách a nákupech mám šatník kompletně doplněný a těším se na další budoucí spolupráci.

Petr Burian
vedoucí vývoje LiveSport s.r.o.
www.livesport.eu petr.burian@livesport.eu 605 441 246

Moc vám děkuji za čas, který jsme spolu strávily u mé skříně. Velmi nerada nakupuji, ale protože z mé pozice TOP manažerky vyplývají časté kontakty s lidmi a veřejná vystoupení, čas od času musím podniknout cestu do obchodů i přes svůj odpor :) Stále jsem tápala, co ano a co ne, jaké barvy a vy jste mi konečně udala směr. Podvědomě jsem už k těm správným barvám inklinovala, ale přece jen tomu pořád něco chybělo. Moc děkuji za ukázky vázání šátků i neobvyklé kombinace. Přece jen na svůj šatník koukám den co den a už to vlastně nevidím. Takhle mám spoustu obměn a nebudu mít pocit, že na firemních fotkách vypadám pořád stejně :) A hlavně děkuji za tip, jaké barvy a doplňky zvolit na jednotlivé typy prezentací a školení. Mám to vždy na paměti, když se oblékám a volím přesně ty, které mají umocnit to, co právě chci sdělit a hlavně komu. Do té doby mě nenapadlo přemýšlet nad vnímáním diváků.

Bára Skálová
provozovatelka webu Jaknaskvrny.cz
www.jaknaskvrny.cz bara.skalova@jaknaskvrny.cz 721 768 449

Na Olze je super, jak má zvládnutý celý konzultační proces. Dotazník zaslaný dopředu ušetřil čas při osobním setkání a mohl jsem si tak v klidu promyslet, co vlastně hledám a očekávám. Počáteční konzultace k oblékání rychle upřesnila cíle, a na následné nakupování s Olgou jsem měl jasně nastavené očekávání. Šli jsme do obchodů, do kterých bych nevstoupil, a z věšáků a polic Olga tahala kousky, kterých bych si nevšiml. Nakoupeno bylo cobydup, vše perfektně sedí, slouží a ještě dobře vypadá. Supr služba, rozhodně doporučuji… a děkuji za trpělivost ;-)

Jaromír Dvořáček
podnikatel
www.terabito.com