Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Macků > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ondřej Macků — konzultant, lektor a specialista na sociální sítě

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Ondřej Macků:
Pecka školení FB zaměřené přesně na potřeby klienta bez zbytečné omáčky. Efekt se dostavil okamžitě jakmile jsme začali aplikovat nabyté znalosti. Jsme moc spokojení a pana Macků můžeme vřele doporučit.

David Paroulek

manažer
mujlekarnik.cz
Pro mě to bylo nejlepší školení za poslední dobu. Ondra umí všechno moc pěkně a jednoduše vysvětlit a vše je jasné a logické. Byla jsem opravdu nadšená. Moc děkuji!

Martina Jeřábková

Absolvoval jsem jedno z Ondrových školení a jsem velmi spokojen, dokázal školení přizpůsobit konkrétním potřebám a se vším poradit, jak po stránce zdravého rozumu, tak i velmi odborně. Můžu doporučit.

Tomáš Šorfa

www.tomassorfa.cz
Účastnila jsem se kurzu „Jak zábavně a efektivně na firemní sociální sítě“. Ondřej je opravdový profesionál. Na kurz byl perfektně připravený. Líbí se mi, že umí své zkušenosti, znalosti a tipy předat i naprostému laikovi. Kurz byl pro mě přínosem a musím říct, že bych si ho potřebovala ještě zopakovat, protože byl velice obsáhlý. Přemýšlím i nad tím, že využiji jeho služeb, které nabízí. Opravdu se ve Facebooku vyzná a má obrovské zkušenosti z praxe.

Zuzana Fiedlerová

www.zufido.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS