Doporučení z první ruky

Ondřej Petrželka — expert na řízení marketingu firem s přesahem, jaký oceníte


Zobrazuji všech 10 doporučení

Původně jsme hledali někoho, kdo nám dá dohromady sociální sítě. Nyní s Ondrou spolupracujeme již několik let napříč portfoliem stávajících i nově vznikajících projektů. Ceníme si profesionálního přístupu, férového jednání a vždy precizně odvedené práce, ať už jde o externí vedení marketingu, konzultace nebo dílčí kroky.

Michal Pechan
Pechan Group
www.pechangroup.cz

Ondřeje jsme neznali osobně, pouze z doslechu z motorsportu, chtěli jsme spolupracovat s člověkem, který vytvořil marketing formulové stáje. Spolupráce začala konzultací marketingu naší motokárové stáje Parolin Racing a grafikou. Velmi brzy se však přehoupla směrem do dalších našich podnikatelských aktivit, marketingových strategií, vizuálních identit, tvorby webů, sociálních sítí, konzultací a přínosných brainstormingů. Oceňuji hlavně obrovský přehled v různých segmentech podnikatelského prostředí, velkou míru empatie, kdy opravdu naslouchá a rozumí tomu co máte na mysli a dokáže tuto myšlenku přenést do projektu.

Filip Šmůla
CEO ATM Racing s.r.o. a AXIRO s.r.o.
www.parolinracing.cz

Ondřej Petrželka pro nás v roce 2021 připravil a vedl workshop na téma „literatura a podcasty“ pro redaktory časopisu iLiteratura, v rámci projektu iLi Laboratoř literární kritiky pod záštitou fondů EHP/Norska 2014–2021. Díky tomuto workshopu jsme získali ucelené informace k tématu a posunuli se do fáze vlastního podcastu. Děkujeme za spolupráci!

PhDr. Jovanka Šotolová, Ph.D.
šéfredaktorka časopisu iLiteratura.cz
www.iliteratura.cz

S marketingem a externisty jsem se již delší dobu trápil. Na pana Petrželku jsem dostal kontakt od známého, který mi ho doporučil jako spolehlivého a pracovitého člověka. Měl pravdu. Začali jsme konzultacemi marketingu mé instalatérské firmy, nyní externě řídí marketingové aktivity všech divizí naší společnosti a konečně komunikuji pouze s jedním spolehlivým člověkem, mám tak více času na svou práci. Na spolupráci nejvíce oceňuji rychlost a férové jednání. Redesignujeme už čtvrtý web a v rámci PPC kampaní se neustále posouváme k lepším a lepším číslům.

Štefan Javorský
majitel Technical - Praha s.r.o.
www.instalaterske-prace-praha.cz

Ondřej Petrželka konzultoval a uchopil naše myšlenky ohledně nově vznikajícího produktu - značky Kartino. Poté ji uvedl na evropský trh. Nyní na rozetách značky Kartino jezdí např. celá italská Babyrace Driver Academy, stáj vychovávající motosportové šampiony včetně budoucích závodníků F1. Ondřej připravil marketingovou strategii a komunikační kanály, spolu s kolegy vytvořil webové stránky, nafotili produktové foto. Velkou výhodou je, že komunikujete po celou dobu s jedním člověkem.

Markéta Šmůlová
marketingová manažerka, KARTINO
kartino.cz

Pan Petrželka byl vůči nám ochotný, připravil si přednášku, která nám hodně přinesla a byl otevřený s námi diskutovat naše školní projekty a dal nám spousty cenných rad nejen do nich.

Anna Stejskalová, Gregor Koprna, Vojtěch Drahokoupil
studenti Fakulty podnikatelské VUT
https://www.fbm.vutbr.cz/cs/

S Ondřejem spolupracujeme nárazově, ale dlouhodobě. Ráda bych vyzdvihla kampaně na soc. sítích pro restauraci Theatro v Hudebním divadle Karlín v době pandemie Covid 19, kdy bylo potřeba výrazně posílit naši pozici v online prostoru, což se povedlo. Oceňuji také extrémně rychlé vytvoření webových stránek a sociálních sítí Trhů Anděl.

Jana Bendová
manažerka Astacus s.r.o.
theatro.cz

Ondřej nám spolu s kolegou Jakubem vytvořil vizuální identitu stomatologické laboratoře, na kterou navázal jejím zanesením do interiéru laboratoře a výrobou propagačních materiálů určených pro zubní kliniky. Spolupráce byla rychlá a profesionální.

Branislav Remiš
CEO LabRemiš s.r.o.

Ondra začal na Cirkus parku pracovat několik měsíců před jeho otevřením, připravil marketingovou strategii a vytvořil všechny komunikační kanály. Díky tomu vznikla ještě před otevřením ohromná poptávka. Po otevření externě konzultoval marketingové aktivity, komunikoval s médii a vedl sociální sítě.

Partik Sedláček
General Manager BOWNESSIE s.r.o.
www.cirkuspark.cz

Od roku 2020 s panem Petrželkou konzultuji kampaně a obsah k projektu Náš Ježíšek. Najde si čas na radu i v průběhu vánočních svátků, kdy jsme s naším projektem nejaktivnější.

Děpold Czernin
předseda, zakladatel, autor Náš Ježíšek
www.nasjezisek.cz