Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Václavík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Václavík — webdesignér a programátor

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ondřej Václavík:
Ondřej Václavík je velmi všestranný profesionál. Spolupracuji s ním už řadu let na projektech od jednoduchých prezentací až po rozsáhlé aplikace psané v PHP Zend Frameworku. Vždy jsem byl s jeho prací spokojený. Umí jak velmi pokročilé PHP, tak jQuery nebo CSS. Má dobré znalosti objektového návrhu a výborně také ovládá SQL (umí napsat výkonné a elegantní dotazy). Zadávám mu spíš složitější úkoly, protože je na něj spolehnutí, kód je vždy kvalitně napsán a díky tomu můžeme dobře plánovat vývoj a releasy.

Ing. Martin Horký

majitel internetové agentury BitWave Consulting s.r.o.
www.bitwaveconsulting.com ~ martin@bitwaveconsulting.com ~ 608 441 229
Ondřej Václavík je univerzálně využitelný programátor. Naše spolupráce začala v roce 2014 a od té doby jsme se i díky němu posunuli významně dál v našem legislativním projektu. Ovládá rozsáhlé aplikace psané v PHP. Zná i Python, React. Jsme s jeho prací spokojeni. Ovládá dobře SQL (umí napsat výkonné a elegantní dotazy), pracuje v PostgreSQL, MySQL. Je výkonný a svědomitý a daří se mu odstraňovat i složitější problémy. Jeho kód je kvalitní a efektivní. Plánujeme ještě další neméně náročné úkoly.

Ing. Miloš Bartoš

majitel ESIPA s.r.o.
www.esipa.cz ~ esipa@esipa.cz ~ 777 660 210
S Ondřejem Václavíkem dlouhodobě spolupracujeme na rozvoji našeho systému. Na jeho práci především oceňuji jeho přístup, kdy se nesnaží jen naprogramovat naše požadavky, ale hledá co nejvhodnější technické řešení, jak při programovaní aplikací, tak pro platformu, na které náš systém běží. Rád bych také vyzdvihl jeho rychlé reagování v případě, kdy v systému nastane závažná chyba, která brání v jeho provozu.

Petr Ječmen

spolumajitel GLEWARINO s.r.o.
petr@glewarino.com ~ 603 246 312
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS