Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Pavel Dvořák

Bc. Pavel Dvořák

průvodce po Číně, fotograf Číny a bloger

Bc. Pavel Dvořák

Neprocestoval jsem desítky zemí. Procestoval jsem Čínu. A to pořádně!

V Číně žiji, jsem tu doma. Zájezdy nenakupuji, ale vymýšlím, což nikde jinde nenajdete. To však k perfektní dovolené nestačí. Proto garantuji malé skupiny, osobní přístup a mnoho volnosti.

  • Procházky čínskými pohádkami – To nejlepší z Číny! Projdeme se po Čínském zdi, uvidíme terakotovou armádu, vychutnáme si řeku Li mezi čínskými kopečky, přespíme na rýžových terasách a čajových polích, navštívíme památky a přírodní parky UNESCO, ale i turisty neposkvrněná místa.
  • Ztracené světy Číny a Tibetu – Dokonalá kombinace staré a nové Číny. Míst, venkova a zasněžených šestitisícovek, krásných památek a také oblastí, kde cizince ještě neviděli. Čína, která za pár let přestane existovat.
  • Čína 2.0 – cesta za čínským byznysem – Studijní cesta za průmyslem a ekonomikou Číny navržená nejen pro manažery a podnikatele, ale pro každého, kdo chce vidět budoucnost Číny a světa.

Probouzím v lidech zájem o Čínu přes mé netradiční, poznávací, ale i dobrodružné expedice na čínský venkov a do přírody v malých skupinách. A samozřejmě také přes můj blog, vlog, mé fotografie, cestovatelské filmy, přednášky a školení.

Každý má v životě moment kdy udělá objev, který zcela změní jeho život. Můj moment se udál, když jsem poprvé viděl film Jackie Chana, bylo mi tehdy asi deset. Okamžitě jsem se zamiloval do Číny! Od té doby jsem všechno přizpůsoboval této stále rostoucí vášni. Od ukončení studia sinologie v roce 2012 žiji v Šanghaji a svou vášeň k Číně jsem proměnil na povolání. Nejprve jsem jako tlumočník čínštiny nasbíral bohaté reference počínaje od Jiřího Menzela a … ano, i Jackieho Chana, až po prezidenta ČĽR. V posledních letech jsem však začal brát své klienty i mimo velká města. Vymyslel jsem několik itinerářů po celé Číně a s velkým úspěchem provádím už několik let.

Přihlaste se k odběru mých novinek:

Fotogalerie:

Procházky Čínou | fotografie z cest po ČíněProcházky Čínou | fotografie z cest po ČíněProcházky Čínou | fotografie z cest po ČíněProcházky Čínou | fotografie z cest po ČíněProcházky Čínou | fotografie z cest po Číně
Zobrazit všech 30 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Čína

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Ukázka z audioknihy Stopy dávné minulosti

Kontaktní informace

Bc. Pavel Dvořák
Mihang district, Zhumei street nr. 266
Shanghai
Čína
Telefon:+86 156 189 811 81 (Čína)
Email:pavel@cestycinou.sk
Web:www.cestycinou.sk
Facebook:Facebook cestycinou
Instagram:Instagram dvorakpaveljr
Medium:Medium dvorakpaveljr
Messenger:Facebook Messenger dvorakpaveljr
Účet:4022690557 / 7500
IBAN:SK69 7500 0000 0040 2269 0557
SWIFT:CEKOSKBX
DIČ:SK2120134500

Doporučení z první ruky

Pavel má velmi dobrou znalost jazyka a místního prostředí. Je schopný organizátor a při tlumočení se chová velmi profesionálně.
Tomáš Kubín

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS