Doporučení z první ruky

Bc. Pavel Dvořák — zprostředkovatel obchodu s Čínou, asistent nákupu, překladatel a tlumočník čínštiny


Zobrazuji všech 9 doporučení

Bc. Pavel Dvořák byl naším průvodcem po Číně a Nepálu v říjnu 2013. Jeho projev, chování a znalosti byly výtečné. I přes náročnou práci během celého dne nás každý večer zavedl do místní restaurace a pomohl nám s výběrem jídel. Práce s lidmi je náročná a Pavel skvěle zvládl i různé problémové situace. Všem doporučuji strávit dovolenou ve společnosti průvodce Pavla Dvořáka.

Anna ŠTEKLOVÁ
důchodce

Pavel má velmi dobrou znalost jazyka a místního prostředí. Je schopný organizátor a při tlumočení se chová velmi profesionálně.

Tomáš Kubín

Naše společnost využila služeb pana Dvořáka opakovaně a to vždy k maximální spokojenosti. Osobně oceňuji jeho disponibilitu a ochotu se přizpůsobit požadavkům klienta. Kromě perfektní čínštiny a schopnosti překládat různá zaměření (my požadujeme technickou terminologii) je důležité, že dokáže rozpoznat a odhadnout, co si čínský partner skutečně myslí – tato vlastnost „čtení mezi řádky“ je obzvláště důležitá v tak kulturně a obchodně odlišném světě jakým je pro nás Čína. Pavel Dvořák není jen pasivní tlumočník, ale přizpůsobil se prostředí, ve kterém žije a pracuje a to považujeme za jeden z jeho hlavních benefitů. V případě potřeby se na něj zase s důvěrou obrátíme.

Michal Gubár
projektový manažér společnosti KONŠTRUKTA Industry, a.s.

Pavla Dvořáka jsem poznal na zájezdu v Číně v září 2012, kdy nás provázel jihozápadní Čínou a plul s námi po Velké řece. Po celou dobu se o náš zájezd velmi pečlivě staral a věnoval se nám. Jeho největší starostí vždy bylo, zda jsme spokojeni s jídlem a s ubytováním. Po příjezdu na místo nového noclehu ze všeho nejdříve zajistil pro všechny účastníky nocleh a pak se vydal hledat místo, kde bychom se najedli a vždy velmi dobře vybral. Každé jídlo vhodně okomentoval, čímž nám usnadnil a zjednodušil výběr. S velkým zájmem jsme poslouchali jeho zasvěcený výklad o konkrétním místě (např. Velký Buddha, Ležící Buddha). Nezapomenutelné bylo jeho zaujetí Šanghají, kde nás s hrdostí upozorňoval na stavby slovenského architekta Hudeca. Po celou dobu zájezdu se nám velmi věnoval, čímž naše skvělé zážitky ještě umocnil.

Jiří Cikhart
728 486 183

S Pavlem jsme absolvovali nádherný zájezd Velký okruh Čínou v roce 2013. Jeho přístup, nasazení, osobní znalosti a schopnosti byly skvělé a podstatnou měrou přispěly k naprosté spokojenosti a nadšení z Číny. Je to profesionál znalý místních poměrů a navíc obrovsky lidský a přátelský s neustále pohodovým nastavením. Vřele doporučuji ke spolupráci.

Jaromír Pasker
lektor, kouč, poradce
jaromir.pasker@seznam.cz 603 442 603

Profesionální přístup založený na velice přátelském přístupu. Odborná znalost pana Dvořáka je na vysoké úrovni jak po stránce běžné, tak i technické konzultace a tlumočení. Spolupracovali jsme společně na několika přejímkách materiálů v Číně. Doporučuji pana Dvořáka jako odborně znalého a seriózního partnera.

Jiří N.
inspektor

S Pavlem Dvořákem jsme absolvovali velmi pěkný zájezd Třemi soutěskami do Žlutých hor. Velkou zásluhu na tom, že se nám zájezd líbil, měl právě on, protože jeho znalosti o Číně a čínštiny jsou obdivuhodné. Díky Pavle!

Zúčastnila jsem se cesty, kterou organizoval Pavel Dvořák pod názvem „Procházky čínskými pohádkami“ v říjnu 2016. Tímto chci organizátorovi poděkovat za skutečně jedinečné zážitky, mezi nimiž nechyběly: cesta moderním rychlovlakem, lodí, mikrobusem, na voru i na kole, setkání s masami lidí v čínských městech i s úplně jiným stylem života, kterým žijí lidé na venkově nebo odlehlých místech země. Individuální zážitky nám Pavel doplnil vyčerpávajícími informacemi o zemi, její minulosti i současnosti. S organizováním a celkovým zajištěním zájezdu jsem byla mimořádně spokojená a splnil, možná až překročil moje očekávání. Těším se na příležitost poznat další zákoutí Číny v budoucnosti.

Mgr. Viera Lelkesová
projektový manažer v tlumočnické a překladatelské agentuře

Na moři, BUBO, Čedok, Fischer, Krásy světa, IDIFu a Ilumio… s jejich službami jsem procestoval, poznával a fotografoval velkou část světa. A teď naposledy v termínu 8.–23. 10. 2016 Bamboome nebo Cesty Čínou v doprovodu Pavla Dvořáka a mohu jen konstatovat, že všechno bylo VÝBORNÉ. Výborná organizace, flexibilní řešení vzniklých problémů, přiměřená kvalita zabezpečeného ubytování a dopravy při přesunech a vysoce odborný výklad o historii, obyvatelích a jejich zvyklostech v prostoru, ve kterém jsme se momentálně nacházely, respektive jsme se do něj přesouvali. A k tomu vysoká angažovanost průvodce při osobním dokumentování fotografováním, natáčením krátkých video záběrů a dokonce využívání dronu na fotografování a pořizování leteckých pohledů na krajinu je jen třešničkou na dortu k tomu, co jsem měl možnost zažít. A ještě vytvoření fotoknihy jako bonusu k cestě, k tomu už není co dodat – super! Doporučuji se podívat na webové stránky Fripito a Pavlův příspěvek v nich. Připomíná mi to kvalitu a obsahovou stránku mé nejoblíbenější CK ILUMIO. Gratuluji a přeji hodně úspěchů a splnění plánů, které má Pavel před sebou. Nejbližší cestovatelské akce v roce 2017 se rád znovu zúčastním.

Ing. Ronald Záhumenský
rentiér s aktivním životem vyplněným cestovaním a fotografovaním