Pavel Trusina

soudní překladatel a tlumočník angličtiny

Status: k vašim službám Působnost: Evropa

Profesionální jazykové služby pro angličtinu volitelně i se soudním ověřením, zejmena pro obory farmacie, elektroakustika, lékařská elektronika a také právo:

  • konsekutivní i simultánní tlumočení – osobní i úřední jednání, např. různá setkání, konference, svatby či soudy
  • obousměrné překlady – všeobecné, odborné i úřední texty a dokumenty jako průkazy, vysvědčení a osvědčení, rodné, oddací a úmrtní listy apod.
  • servis pro firmy – tlumočnický doprovod na obchodní jednání, překlady veškeré komunikace a korespondence se zahraničními partnery

Univerzitní vzdělání v oboru překladatelství a tlumočnictví na Filozoficke Fakulte Karlovy Univerzity. Více než 40 let praxe s jazykem, z toho 30 let pro tuzemské i zahraniční farmaceutické společnosti. Řádný člen profesních organizací Jednota tlumočníků a překladatelůKomora soudních tlumočníků České republiky, bohaté zkušenosti a reference (spolupráce mj. s ČTK, Vítkovice, Tesla atd., viz níže).

Pavel Trusina
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Pavel Trusina
Podlesí – Křivé 445
Valašské Meziříčí (Zlínský kraj)
757 01
Mobil:602 525 159
Email:pt@pt.cz
Web:www.pt.cz
IČ:48408719 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Pavel je profesionál a odborník na překlady obchodních smluv, kterého jsme využili již několikrát. Jsme naprosto spokojeni jak s kvalitou překladů, tak rychlostí jejich dodání, která nám již mnohokrát zachránila obchod se zahraničními klienty tam, kde nás jiní překladatelé nechali čekat. Pokud hledáte překladatele nebo tlumočníka, na kterého se lze plně spolehnout, tak Pavel je ta správná volba!

Petr Hasalík

vývoj mobilních aplikací, Direct-services s.r.o.