Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Pavlína Olšáková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Pavlína Olšáková — marketérka pro kouče a lektory

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Pavlína Olšáková:
S Pavlínou jsem řešila restrukturalizaci svého webu a úpravu textů. Pod jejím vedením jsem si vydefinovala cílovou skupinu a naučila jsem se zaměřovat se v textech na konkrétní benefity. Spolupráce s Pavlínou mě motivovala k vytvoření úplně nového webu. Řekla bych, že se na základě konzultací „polidštil“ můj styl psaní textů a umím jít více k jádru věci a zaujmout. Dostala jsem mnoho zajímavých informací k tvorbě obsahu webu a mám na delší dobu z čeho čerpat.

Radka Evjaková

koučka, specialistka na geokoučink
Díky konzultaci s Pavlínou jsem získala jasné informace, jak stvořit zajímavou a dobře zacílenou landing page. Ujasnila jsem si, kdo je můj cílový klient i drobnosti, které ještě potřebuji vyladit. Navíc jsem obdržela několik užitečných tipů k celému mému byznys projektu, a tím jsem se vyvarovala zbytečných začátečnických chyb. Pokud vám něco drhne v propagaci, Pavlína je odborník na svém místě.

Petra Kinčlová

koučka
Po měsících trápení s programátory, kteří nedodali nic včas ani v požadované kvalitě, jsem byla moc ráda, že nám Pavlína dodala ve velmi krátkém čase komplexní službu. Web byl dokončený za pouhé tři týdny, včetně všech marketingových integrací. Je radost pracovat s někým, kdo má přesah a neudělá vám jen web, ale také poradí vším kolem marketingu.

Natálie M.

koučka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS