Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Pavlína Olšáková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Pavlína Olšáková — konzultantka se zaměřením na marketing a osobní brand pro kouče, lektory a konzultanty

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Pavlína Olšáková:
S Pavlínou jsem řešila restrukturalizaci svého webu a úpravu textů. Pod jejím vedením jsem si vydefinovala cílovou skupinu a naučila jsem se zaměřovat se v textech na konkrétní benefity. Spolupráce s Pavlínou mě motivovala k vytvoření úplně nového webu. Řekla bych, že se na základě konzultací „polidštil“ můj styl psaní textů a umím jít více k jádru věci a zaujmout. Dostala jsem mnoho zajímavých informací k tvorbě obsahu webu a mám na delší dobu z čeho čerpat.

Radka Evjaková

koučka, specialistka na geokoučink
Díky konzultaci s Pavlínou jsem získala jasné informace, jak stvořit zajímavou a dobře zacílenou landing page. Ujasnila jsem si, kdo je můj cílový klient i drobnosti, které ještě potřebuji vyladit. Navíc jsem obdržela několik užitečných tipů k celému mému byznys projektu, a tím jsem se vyvarovala zbytečných začátečnických chyb. Pokud vám něco drhne v propagaci, Pavlína je odborník na svém místě.

Petra Kinčlová

koučka
Po měsících trápení s programátory, kteří nedodali nic včas ani v požadované kvalitě, jsem byla moc ráda, že nám Pavlína dodala ve velmi krátkém čase komplexní službu. Web byl dokončený za pouhé tři týdny, včetně všech marketingových integrací. Je radost pracovat s někým, kdo má přesah a neudělá vám jen web, ale také poradí vším kolem marketingu.

Natálie M.

koučka
Chtěla bych doporučit Pavlínu a její podnikatelský mentoring, který spočívá v hlubokém zájmu a pochopení podstaty businessu a osobní esence podnikatelky. Z našich setkání jsem si odnesla pochopení toho, co je mým klíčovým přínosem, výhodou i originalitou a jak a kde to komunikovat a prakticky uchopit tak, abych v tom byla pořád sama sebou.

Markéta Odvárková

hlasová koučka
www.marketaodvarkova.cz
K Pavlíně jsem si na začátku spolupráce přišla hlavně pro zorientování se při zhotovování webu. Nicméně jsem si odnesla mnohem víc. Zejména nové pohledy na marketing, propojení webu s mým lead magnetem a také otisk mého podnikatelského já do mých webových stránek. Pochopila jsem, že web nemohu chápat izolovaně, že je součástí marketingu a všech podnikatelských aktivit. Jako bonus, který jsem si odnesla, bylo vytvoření nových fotek na webové stránky. Spolupráci s Pavlínou velmi doporučuji také proto, že je velká podpora a je vždy pozitivní.

Alena Dokulilová

koučka
www.dokulilovaalena.cz
Konzultace s Pavlínou mi přinesla spoustu nových vhledů právě díky tomu, že se Pavlína umí úplně luxusně ptát. Jeden z AHA momentů, který mi docvaknul při konzultaci byl ten, že nemusím dělat všechno hned, ale zaměřit se na jednotlivé služby a ty pak rozšiřovat. Hodně mi pomohlo ujasnění si, co vlastně chci dělat a jak se musím nacenit, aby pro mě bylo udržitelné tohle vytvářet. Od konzultace jsem si slibovala rozuzlení mé situace. Přišlo více než to, měla jsem obrovskou radost, že vím, jak dál postupovat a co budou mé následující akční kroky. Najednou jsem se ve své multipotencionalitě necítila tak ztracená. Na další konzultaci se moc těším, nejprve však potřebuji udělat akční kroky z této konzultace, byla tak nabitá, že ještě dodnes z ní čerpám. Moc děkuji.

Alena Nováková

Barevnost života
www.barevnostzivota.cz
Jako kouč chci koučovat, nikdy jsem nechtěl řešit marketing a všechny ty věci kolem. Cítil jsem se v tom ztracený. Začal jsem proto spolupracovat s Pájou. Díky ní jsem pochopil, že nemusím trávit čas na sociálních sítích a dělat věci, které se mnou nerezonují. Ukázala mi způsoby, jak se prezentovat tak, aby to se mnou bylo v souladu a bavilo mě to. Zásadní bylo ujasnit si, co vlastně nabízím a v čem se odlišuju. A pak si nastavit strategii, co budu dělat tak, abych s minimem úsilí přitáhl dostatek klientů. S tím vším mi Pája pomohla. Její velká přednost je v tom, že má celkový obrázek a pomůže vám formou konzultací, přičemž vám ale zároveň dokáže pomoci i s konkrétními technickými detaily. Prostě vás v tom nenechá. Neznám nikoho ochotnějšího a svědomitějšího.

Jiří Martišek

NLP kouč, tvůrce podcastu Jiným pohledem
www.posilovnawebu.cz ~ jirka.martisek@gmail.com ~ 732 819 884
V Psaní Hravě nám Pavlína pomáhala s dlouhodobou strategií prodeje našeho online produktu do škol. Vytvořila nám systém, který nyní jede samospádem. Pavlína má dar vidět věci jako celek. Když se trápíte s konkrétním problémem, pomůže vám ho vyřešit a ještě přidá pohled v širším kontextu, který v danou chvíli prostě sami nevidíte. Je to prostě stratégová vévodkyně. Pavlína vám pomůže v marketingu nastavit systém, ušetříte si tím spoustu času a nervů.

Lukáš Zítka

Psaní Hravě
www.psanihrave.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS