Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kopecký > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Kopecký — grafický a webový designér, malíř

Zobrazuji č. 110 z celkem 22 doporučení prezentace Petr Kopecký:
Bára Rektorová
Se službami Petra Kopeckého jsem byla velmi spokojená. V krátkém čase vypracoval pro mne velmi důležitý leták. Postupoval zcela podle mých představ a sám navrhl některé změny, které vedly k ještě lepšímu výsledku. Odvedl perfektní práci a poskytl mi zcela nadstandardní služby za velmi rozumnou cenu. Určitě budu s panem Kopeckým spolupracovat dál.

Bára Rektorová

poradce, mentor a kouč pro podnikání v gastronomii
Pro naši společnost CloudtoPrivate jsem od začátku hledal spolehlivého, kreativního a samostatného grafika, který dokáže navrhnout grafiku od propagačních materiálů až po web. Po mnohých zklamáních jsme konečně našli jehlu v kupce sena. Přestože je Petr naším externím dodavatelem, tak už ho dávno bereme jako nedílnou součást naší společnosti. Profesionalita, spolehlivost a lidský přístup jsou doménou pana Kopeckého. Mohu vřele doporučit. Děkujeme!

Daniel Bohoňek

Marketing Director
cloudtoprivate.com
S Petrem dlouhodobě spolupracuji na velkých zakázkách důležitých klientů, kde je potřeba výrazná profesionalita. Nehledě na výborný cit pro barevnost a klientskou empatii oceňuji hlavně spolehlivost a rychlost odvedené práce dle domluvy.

David Brynda

Project & Product manager, Effectix.com, s.r.o.
www.Effectix.com
Pana Kopeckého jsem kontaktoval z důvodu výpadku našeho grafika, který se s námi nemohl účastnit nového projektu „Matcha tea". První dva pokusy o vyhledání nového grafika dopadly špatně, ale třetí pokus byl pan Kopecký a přiznám se, že jsem nadmíru spokojený. Ani u stávajícího grafika se nám nikdy nestalo, abychom schválili hned první návrh práce, kterou jsem zadal. U pana Kopeckého ano. Mohu jeho práci jedině doporučit! Skvělé jednání a perfektně odvedená práce.

Petr Patočka

spolumajitel firmy
S grafickým studiem Amadeus spolupracuji velmi ráda. Jsou spolehliví, flexibilní, dodržují zadané termíny. Navíc jsou velmi kreativní a jimi zpracované návrhy opravdu zaujmou, takže mohu jen doporučit.

Renata Unger

marketing, STABILO International GmbH
www.stabilo.cz
Nápaditost, originalita a vždy profesionální přístup popisují práci Petra Kopeckého při návrzích webdesignu a grafických bannerů pro naše klienty. Spolupráce s jeho grafickým studiem začala již v roce 2008 a doposud (2012) je pro nás stále inspirující.

Ludmila Zlatníková

online marketing specialist
www.effectix.com
Děkujeme panu Petru Kopeckému za spolupráci na grafickém zpracování našeho webu. Vše probíhalo podle dohody a na profesionální úrovni. Po zkušenostech jsme rádi, že jsme se setkali se spolehlivým grafikem, který má pochopení pro požadavky svých klientů a vychází jim vstříc.

K. Panatsis

senior IT manager, Greece Tours Prague, spol. s r.o.
www.greece-tours.cz
Grafické studio Amadeus Design zvítězilo v našem výběrovém řízení na poskytovatele grafických služeb. Na dosavadní spolupráci oceňujeme zejména ochotu, vstřícnost a rychlost zpracování požadavků. Doufáme, že ve spolupráci budeme i nadále pokračovat.

Lucie Kráglová

překladatelská agentura theBESTtranslation
www.thebesttranslation.cz
Děkuji panu Petru Kopeckému za profesionální spolupráci při práci na grafickém manuálu pro naši firmu. Při přípravě návrhů prokázal velkou trpělivost, dokázal mnohokrát vyjít vstříc našim požadavkům a pružně a ochotně reagoval na naše poznámky, připomínky a podněty.

David Kurdziel

SEVAL spol. s r.o.
www.seval.cz
Spolupracovali jsme s panem Kopeckým - Amadeus na několika projektech a vždy odvedl skvělou práci, jak z hlediska kvality, tak i dodržování termínů. Můžeme firmu Amadeus vřele doporučit.

Abou Diallo

výkonný ředitel Hellomobile
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS