Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kopecký > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Kopecký — grafický designér, malíř a 3D grafik se specializací na vizualizace

Zobrazuji č. 110 z celkem 37 doporučení prezentace Petr Kopecký:
Děkuji tímto panu Kopeckému za příkladnou spolupráci. Jeho hluboká schopnost naladit se na klienta a dovednost ztvárnit slovní požadavek do grafické podoby byla pro mě velice obohacující zkušeností. Jsem naprosto spokojená nejen s konkrétním dosaženým výsledkem (logo), ale i s kvalitou celého procesu (struktura jednotlivých kroků, plynulé sdílení informací, konstruktivní diskuse, dodržování termínů, trpělivost s dolaďováním detailů, zdvořilost v komunikaci a úcta k zákazníkovi). Takto vysoká úroveň profesionality mi dodala kromě produktu také kvalitní zpětnou vazbu a energii v podobě motivace. Ráda naváži na logo i webovými stránkami.

Ing. Mgr. Mila Della Briotta

psycholožka
della.briotta@nikko.ch ~ 0041 79 385 22 12
Mgr. Jan Šimral
Petr Kopecký pro mě připravoval grafickou podobu mého webu www.jansimral.com. S výslednou grafikou jsem velmi spokojen, návrh navíc perfektně respektoval mé zadané grafické priority. Užitečné byly dotazníky, které mi dal Petr na začátku vyplnit. Dále pro mě Petr Kopecký navrhoval logo, které se mu také velmi povedlo. Dalším plusem je, že byl dodržen cenový rámec nastíněný na začátku.

Mgr. Jan Šimral

PR konzultant se specializací na sektor služeb a B2B
S panem Kopeckým je radost spolupracovat. Tento cenný kontakt jsem obdržela od kolegů z Prahy a spolupráci si nemohu vynachválit. Skvělá domluva, rychlé dodání a příznivé ceny za kvalitně odvedené služby. Je precizní, má smysl pro detail a v neposlední řadě oceňuji jeho originalitu. Věřím, že společně zrealizujeme ještě další úspěšné projekty.

Barbora Dundrová

Schwan-STABILO ČR s.r.o.
Se službami Petra Kopeckého jsem byla velmi spokojená. V krátkém čase vypracoval pro mne velmi důležitý leták. Postupoval zcela podle mých představ a sám navrhl některé změny, které vedly k ještě lepšímu výsledku. Odvedl perfektní práci a poskytl mi zcela nadstandardní služby za velmi rozumnou cenu. Určitě budu s panem Kopeckým spolupracovat dál.

Bára Rektorová

specialistka na přípravu suši a značkový catering Sushiqueen
bara.rektorova@gmail.com ~ 776 722 249
S Petrem dlouhodobě spolupracuji na velkých zakázkách důležitých klientů, kde je potřeba výrazná profesionalita. Nehledě na výborný cit pro barevnost a klientskou empatii oceňuji hlavně spolehlivost a rychlost odvedené práce dle domluvy.

David Brynda

Project & Product manager, Effectix.com, s.r.o.
www.Effectix.com
Práci pana Kopeckého mohu jedině doporučit! Skvělé jednání, je spolehlivý, flexibilní a vždy dodržuje termíny.

Tereza Čelechovská

Marketing Asistent, EUROPARK SHOPPING CENTER s.r.o.
www.europark.cz
Pro naši společnost CloudtoPrivate jsem od začátku hledal spolehlivého, kreativního a samostatného grafika, který dokáže navrhnout grafiku od propagačních materiálů až po web. Po mnohých zklamáních jsme konečně našli jehlu v kupce sena. Přestože je Petr naším externím dodavatelem, tak už ho dávno bereme jako nedílnou součást naší společnosti. Profesionalita, spolehlivost a lidský přístup jsou doménou pana Kopeckého. Mohu vřele doporučit. Děkujeme!

Daniel Bohoňek

Marketing Director
cloudtoprivate.com
S panem Kopeckým spolupracuji více než 5 let a se službami jsem byla vždy spokojená. Velmi ochotný, nápomocný, inspirativní a vstřícný přístup. Veškerá grafika dodaná včas a kvalitně. Děkuji!

Valerie Zrubecká

Marketing Manager CZ/SK, STABILO International GmbH
www.stabilo.cz ~ 775 890 580
Pana Kopeckého jsem kontaktoval z důvodu výpadku našeho grafika, který se s námi nemohl účastnit nového projektu „Matcha tea". První dva pokusy o vyhledání nového grafika dopadly špatně, ale třetí pokus byl pan Kopecký a přiznám se, že jsem nadmíru spokojený. Ani u stávajícího grafika se nám nikdy nestalo, abychom schválili hned první návrh práce, kterou jsem zadal. U pana Kopeckého ano. Mohu jeho práci jedině doporučit! Skvělé jednání a perfektně odvedená práce.

Petr Patočka

spolumajitel firmy
Nápaditost, originalita a vždy profesionální přístup popisují práci Petra Kopeckého při návrzích webdesignu a grafických bannerů pro naše klienty. Spolupráce s jeho grafickým studiem začala již v roce 2008 a doposud (2012) je pro nás stále inspirující.

Ludmila Zlatníková

online marketing specialist
www.effectix.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS