Doporučení z první ruky

Petr Kopecký — grafický designér, malíř a 3D grafik se specializací na vizualizace


Zobrazuji č. 31-37 z celkem 37 doporučení

U Petra je znát, že mu prvoplánově nejde tzv. „o kšeft“ za každou cenu – a to se cení. Má cit pro věc, osobní nasazení, klient se v tom cítí velmi příjemně. V podstatě a zcela přirozeně skvělá strategie v kontextu všech Petrových činností. Zde konkrétní příklad – úplně si nejsem jistá, jestli bych teď zrovna šla do obrazu v ceně několika tisíc, ale od Petra si ho koupím. Nejen proto, že se mi líbí, ale je tam ta nadstavba osobní vazby. Mluvím o jeho práci v superlativech s kolegyní a ona už jej doporučuje své známé právničce. A tak by se asi dalo pokračovat dál a dál. Petrovy služby vřele doporučuji.

Jitka Langová
farmářské trhy, eventy, food festivaly
www.linkedin.com/in/jitkalangová/ jitka@opinvest.cz 777 676 671

S Panem Petrem Kopeckým jsem měla tu čest spolupracovat a byla jsem opravdu velice spokojená. Profesionální přístup, skvělá komunikace, rychlé jednání. Pan Kopecký nám tvořil nové logo pro naši firmu a nemohli jsme na to mít lepšího člověka. Logo vyšlo nádherné, naše požadavky byly splněny do nejmenšího detailu a práce byla provedena kvalitně, ale zároveň i velmi rychle. Děkujeme za tak krásně odvedenou práci. Určitě můžeme jedině doporučit.

Monika Koudelková
monicka.koudelkova@gmail.com

S panem Kopeckým mám zkušenost na tvorbě firemního loga a firemního webu. S grafickými návrhy jsem byl moc spokojený. Kreativita panu Kopeckému opravdu nechybí. Zvláště logo je velice originální a v souladu s předmětem podnikání firmy. Rozsah práce byl splněn v dohodnutém termínu a vzájemná komunikace fungovala. Služby pana Kopeckého určitě mohu doporučit.

Pavel Vrba
marketingový manažer
www.tccpraha.cz

Pana Kopeckého jsem požádal o dvě věci a to o grafické navržení letáku a o zajištění tisku. Hned první předloha mě velmi potěšila a po zapracování mých poznámek vznikl originální, oboustranný a poutavý leták s vynikající grafikou a zpracováním. Další velké plus od pana Kopeckého bylo v tom, že daný tisk byl za velmi dobrou cenu, vlastně byl opravdu levný. Za Indexcen.cz mohu určitě doporučit za dobře odvedenou práci a dobrý přístup.

Miroslav Vuong
Indexcen.cz
Indexcen.cz info@indexcen.cz 778 081 001

S kolegyní z online psychologické poradny pro Čechy v zahraničí jsem s p. Kopeckým spolupracovali na tvorbě loga firmy a na webových stránkách. V obou případech podal p. Kopecký vynikající, profesionální výkon. Kombinuje velmi zdatně analytické myšlení a intuici, velmi často se trefil na první pokus ohledně toho, co téměř přesně graficky vystihlo naše služby a firmu. Vřele ho doporučuji každému, kdo hledá někoho, kdo dobře rozumí grafickému designu, má vytříbené estetické cítění a kdo dokáže vystihnout podstatu.

Michala Skrabova
online psychologická poradna pro Čechy v zahraničí
www.onlinepsycholog.eu

S panem Kopeckým jsme spolupracovali na tvorbě brožurek o cvičení a zdravém stravování, pro které nám zajišťoval grafické zpracování. Spolupráce byla bezchybná, grafické zpracování kvalitní a rychlé. Pan Kopecký bývá na příjmu, příjemně se s ním komunikuje, pracuje flexibilně dle priorit a potřeb klienta, hledá možná řešení a dodržuje termíny. Jednoznačně doporučuju.

Anna Citterbergova

S Petrem Kopeckým spolupracuji již několik let a této spolupráce si velmi cením, je pro mě ve firmě nepostradatelným článkem, spolehlivým partnerem a inspirací. S Petrem spolupracuji na nejrůznějších projektech v oblasti grafického designu pro naše důležité klienty, kde je potřeba kreativita, spolehlivost, flexibilita a dobré pochopení požadavků cílového klienta. Přesně tak zapadá do mého týmu lidí, kteří se vzájemně respektují, umí spolupracovat, jsou konstruktivní, klidní a především spolehliví i v nepříznivých situacích, což dnes není zcela běžné. Petra a jeho práci mohu tedy rozhodně komukoliv doporučit!

Veronika Třasáková
CEO
www.minya.cz