Doporučení z první ruky

Petr Kopecký — grafický designér, malíř a 3D grafik se specializací na vizualizace


Zobrazuji č. 31-37 z celkem 37 doporučení

S panem Kopeckým mám zkušenost na tvorbě firemního loga a firemního webu. S grafickými návrhy jsem byl moc spokojený. Kreativita panu Kopeckému opravdu nechybí. Zvláště logo je velice originální a v souladu s předmětem podnikání firmy. Rozsah práce byl splněn v dohodnutém termínu a vzájemná komunikace fungovala. Služby pana Kopeckého určitě mohu doporučit.

Pavel Vrba
marketingový manažer
www.tccpraha.cz

Pana Kopeckého jsem požádal o dvě věci a to o grafické navržení letáku a o zajištění tisku. Hned první předloha mě velmi potěšila a po zapracování mých poznámek vznikl originální, oboustranný a poutavý leták s vynikající grafikou a zpracováním. Další velké plus od pana Kopeckého bylo v tom, že daný tisk byl za velmi dobrou cenu, vlastně byl opravdu levný. Za Indexcen.cz mohu určitě doporučit za dobře odvedenou práci a dobrý přístup.

Miroslav Vuong
Indexcen.cz
Indexcen.cz info@indexcen.cz 778 081 001

S kolegyní z online psychologické poradny pro Čechy v zahraničí jsem s p. Kopeckým spolupracovali na tvorbě loga firmy a na webových stránkách. V obou případech podal p. Kopecký vynikající, profesionální výkon. Kombinuje velmi zdatně analytické myšlení a intuici, velmi často se trefil na první pokus ohledně toho, co téměř přesně graficky vystihlo naše služby a firmu. Vřele ho doporučuji každému, kdo hledá někoho, kdo dobře rozumí grafickému designu, má vytříbené estetické cítění a kdo dokáže vystihnout podstatu.

Michala Skrabova
online psychologická poradna pro Čechy v zahraničí
www.onlinepsycholog.eu

S panem Kopeckým jsme spolupracovali na tvorbě brožurek o cvičení a zdravém stravování, pro které nám zajišťoval grafické zpracování. Spolupráce byla bezchybná, grafické zpracování kvalitní a rychlé. Pan Kopecký bývá na příjmu, příjemně se s ním komunikuje, pracuje flexibilně dle priorit a potřeb klienta, hledá možná řešení a dodržuje termíny. Jednoznačně doporučuju.

Anna Citterbergova
advokátní koncipientka
www.argumentum.cz

S Petrem Kopeckým spolupracuji již několik let a této spolupráce si velmi cením, je pro mě ve firmě nepostradatelným článkem, spolehlivým partnerem a inspirací. S Petrem spolupracuji na nejrůznějších projektech v oblasti grafického designu pro naše důležité klienty, kde je potřeba kreativita, spolehlivost, flexibilita a dobré pochopení požadavků cílového klienta. Přesně tak zapadá do mého týmu lidí, kteří se vzájemně respektují, umí spolupracovat, jsou konstruktivní, klidní a především spolehliví i v nepříznivých situacích, což dnes není zcela běžné. Petra a jeho práci mohu tedy rozhodně komukoliv doporučit!

Veronika Třasáková
CEO
www.minya.cz

Pro připravovaný prodej projektu RD jsem poptával na trhu zpracování vizualizací rodinných domů. Na pana Kopeckého jsem dostal doporučení od mého kolegy z realit, který s p. Kopeckým již měl velmi pozitivní zkušenost. Komunikace byla od samého počátku perfektní, stejně tak jako finální výsledek. Pana Kopeckého mohu vřele doporučit a v budoucnu se na něj určitě znovu obrátím.

Aleš Huk
realitní makléř
www.aleshuk.cz ales.huk@ahreality.cz

Práci pana Kopeckého mohu jedině doporučit! Skvělé jednání, spolehlivost a rychlost.

Jindřich Širůček
realitní makléř
www.jindrichsirucek.eu jindrich.sirucek@email.cz 606 087 638