Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kopecký > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petr Kopecký — grafický designér, malíř a 3D grafik se specializací na vizualizace

Zobrazuji č. 3134 z celkem 34 doporučení prezentace Petr Kopecký:
U Petra je znát, že mu prvoplánově nejde tzv. „o kšeft“ za každou cenu – a to se cení. Má cit pro věc, osobní nasazení, klient se v tom cítí velmi příjemně. V podstatě a zcela přirozeně skvělá strategie v kontextu všech Petrových činností. Zde konkrétní příklad – úplně si nejsem jistá, jestli bych teď zrovna šla do obrazu v ceně několika tisíc, ale od Petra si ho koupím. Nejen proto, že se mi líbí, ale je tam ta nadstavba osobní vazby. Mluvím o jeho práci v superlativech s kolegyní a ona už jej doporučuje své známé právničce. A tak by se asi dalo pokračovat dál a dál. Petrovy služby vřele doporučuji.

Jitka Langová

farmářské trhy, eventy, food festivaly
www.linkedin.com/in/jitkalangová/ ~ jitka@opinvest.cz ~ 777 676 671
S Panem Petrem Kopeckým jsem měla tu čest spolupracovat a byla jsem opravdu velice spokojená. Profesionální přístup, skvělá komunikace, rychlé jednání. Pan Kopecký nám tvořil nové logo pro naši firmu a nemohli jsme na to mít lepšího člověka. Logo vyšlo nádherné, naše požadavky byly splněny do nejmenšího detailu a práce byla provedena kvalitně, ale zároveň i velmi rychle. Děkujeme za tak krásně odvedenou práci. Určitě můžeme jedině doporučit.

Monika Koudelková

monicka.koudelkova@gmail.com
S panem Kopeckým mám zkušenost na tvorbě firemního loga a firemního webu. S grafickými návrhy jsem byl moc spokojený. Kreativita panu Kopeckému opravdu nechybí. Zvláště logo je velice originální a v souladu s předmětem podnikání firmy. Rozsah práce byl splněn v dohodnutém termínu a vzájemná komunikace fungovala. Služby pana Kopeckého určitě mohu doporučit.

Pavel Vrba

marketingový manažer
www.tccpraha.cz
Pana Kopeckého jsem požádal o dvě věci a to o grafické navržení letáku a o zajištění tisku. Hned první předloha mě velmi potěšila a po zapracování mých poznámek vznikl originální, oboustranný a poutavý leták s vynikající grafikou a zpracováním. Další velké plus od pana Kopeckého bylo v tom, že daný tisk byl za velmi dobrou cenu, vlastně byl opravdu levný. Za Indexcen.cz mohu určitě doporučit za dobře odvedenou práci a dobrý přístup.

Miroslav Vuong

Indexcen.cz
Indexcen.cz ~ info@indexcen.cz ~ 778 081 001
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS