Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kopecký > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petr Kopecký — grafický a webový designér, malíř

Zobrazuji č. 1120 z celkem 29 doporučení prezentace Petr Kopecký:
Děkuji panu Petru Kopeckému za profesionální spolupráci při práci na grafickém manuálu pro naši firmu. Při přípravě návrhů prokázal velkou trpělivost, dokázal mnohokrát vyjít vstříc našim požadavkům a pružně a ochotně reagoval na naše poznámky, připomínky a podněty.

David Kurdziel

SEVAL spol. s r.o.
www.seval.cz
S grafickým studiem Amadeus spolupracuji velmi ráda. Jsou spolehliví, flexibilní, dodržují zadané termíny. Navíc jsou velmi kreativní a jimi zpracované návrhy opravdu zaujmou, takže mohu jen doporučit.

Renata Unger

marketing, STABILO International GmbH
www.stabilo.cz
Spolupracovali jsme s panem Kopeckým - Amadeus na několika projektech a vždy odvedl skvělou práci, jak z hlediska kvality, tak i dodržování termínů. Můžeme firmu Amadeus vřele doporučit.

Abou Diallo

výkonný ředitel Hellomobile
S grafickým studiem Amadeus zastoupeným panem Petrem Kopeckým jsme velmi spokojeni, vyšel nám maximálně vstříc, velmi pružně a ochotně reagoval na naše poměrně specifické požadavky a spolupráci s ním mohu každému doporučit.

Romana Čekalová

rodinné centrum Čtyřlístek Praha
S prací studia AMADEUS jsme maximálně spokojeni. Vyhovuje nám především rychlost, operativní a seriózní jednání a moderní design navrhovaných grafických úprav. Do budoucna rozhodně počítáme s další spoluprácí se studiem.

Dalibor Kapras

KAPRON pro muzik servis, s.r.o.
www.kapron.cz
Spolupráce s Amadeus design, konkrétně s panem Petrem Kopeckým, je naprosto jedinečná. Jeho ochota, kreativita a vstřícnost mě někdy až přivádějí v úžas… Nic není nemožné! Amadeus design.

Kateřina Rosová

marketingová ředitelka společnosti NOEN, a.s.
www.noen.cz
Pana Kopeckého mi doporučila kolegyně a musím říct, že jsem byl hned od začátku maximálně spokojený s jeho přístupem. Profesionální rychlá komunikace a veliká trpělivost při řešení a ladění detailů, které byly zrealizovány k mé maximální spokojenosti. Vřele doporučuji.

Pavel Kolka

provozovatel webu NakrmPsa.cz
www.NakrmPsa.cz
S prací studia Amadeus jsme nadmíru spokojeni. Díky panu Kopeckému naše firma získala ucelený a moderní firemní styl, který nás svým provedením odlišuje od konkurence. Tvorba webových stránek proběhla také na jedničku. Oceňujeme profesionální přístup, vstřícnost a rychlost provedení. Služby pana Kopeckého určitě využijeme i do budoucna.

Tomáš Hauzner

jednatel společnosti TresTech s.r.o.
Pana Kopeckého jsem oslovil s prosbou o vytvoření loga pro moji nově vznikající stěhovací službu.Výsledek naprosto perfektní! Návrhů log bylo několik a byla tak skvělá, že jsem nějakým způsobem využil téměř všechny. Byl jsem natolik spokojen, že jsem postupně pana Kopeckého požádal o vytvoření celého vizuálního stylu. Služby pana Kopeckého budu využívat i v budoucnu a spolupráci rozhodně doporučuji!

Jakub Malý

Stěhování Vektos
km991@seznam.cz ~ 739 438 670
Spolupracuji s panem Kopeckým již téměř dva roky a za celou dobu spolupráce si cením několika věcí: 1) vysoce kvalitních výstupů, 2) vstřícnosti a ochoty kdykoliv pomoci a 3) dodržování dohodnutých časových termínů. Jinými slovy: Vím, že se na něj mohu spolehnout. Může to někomu znít jako samozřejmost, ale z vlastní zkušenosti vím, že toto je v oboru grafického designu vzácná kombinace. Vřele doporučuji.

Pavel Novák

Negotiation Trainer, Consultant, Mediator
www.pavel-novak.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS