Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kopecký > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petr Kopecký — grafický a webový designér, malíř

Zobrazuji č. 1120 z celkem 22 doporučení prezentace Petr Kopecký:
S grafickým studiem Amadeus zastoupeným panem Petrem Kopeckým jsme velmi spokojeni, vyšel nám maximálně vstříc, velmi pružně a ochotně reagoval na naše poměrně specifické požadavky a spolupráci s ním mohu každému doporučit.

Romana Čekalová

rodinné centrum Čtyřlístek Praha
S prací studia AMADEUS jsme maximálně spokojeni. Vyhovuje nám především rychlost, operativní a seriózní jednání a moderní design navrhovaných grafických úprav. Do budoucna rozhodně počítáme s další spoluprácí se studiem.

Dalibor Kapras

KAPRON pro muzik servis, s.r.o.
www.kapron.cz
Spolupráce s Amadeus design, konkrétně s panem Petrem Kopeckým, je naprosto jedinečná. Jeho ochota, kreativita a vstřícnost mě někdy až přivádějí v úžas… Nic není nemožné! Amadeus design.

Kateřina Rosová

marketingová ředitelka společnosti NOEN, a.s.
www.noen.cz
Pana Kopeckého mi doporučila kolegyně a musím říct, že jsem byl hned od začátku maximálně spokojený s jeho přístupem. Profesionální rychlá komunikace a veliká trpělivost při řešení a ladění detailů, které byly zrealizovány k mé maximální spokojenosti. Vřele doporučuji.

Pavel Kolka

provozovatel webu NakrmPsa.cz
www.NakrmPsa.cz
S prací studia Amadeus jsme nadmíru spokojeni. Díky panu Kopeckému naše firma získala ucelený a moderní firemní styl, který nás svým provedením odlišuje od konkurence. Tvorba webových stránek proběhla také na jedničku. Oceňujeme profesionální přístup, vstřícnost a rychlost provedení. Služby pana Kopeckého určitě využijeme i do budoucna.

Tomáš Hauzner

jednatel společnosti TresTech s.r.o.
Pana Kopeckého jsem oslovil s prosbou o vytvoření loga pro moji nově vznikající stěhovací službu.Výsledek naprosto perfektní! Návrhů log bylo několik a byla tak skvělá, že jsem nějakým způsobem využil téměř všechny. Byl jsem natolik spokojen, že jsem postupně pana Kopeckého požádal o vytvoření celého vizuálního stylu. Služby pana Kopeckého budu využívat i v budoucnu a spolupráci rozhodně doporučuji!

Jakub Malý

Stěhování Vektos
km991@seznam.cz ~ 739 438 670
Spolupracuji s panem Kopeckým již téměř dva roky a za celou dobu spolupráce si cením několika věcí: 1) vysoce kvalitních výstupů, 2) vstřícnosti a ochoty kdykoliv pomoci a 3) dodržování dohodnutých časových termínů. Jinými slovy: Vím, že se na něj mohu spolehnout. Může to někomu znít jako samozřejmost, ale z vlastní zkušenosti vím, že toto je v oboru grafického designu vzácná kombinace. Vřele doporučuji.

Pavel Novák

Negotiation Trainer, Consultant, Mediator
www.pavel-novak.com
Pan Kopecký a jeho studio jsou pro nás váženým obchodním partnerem, se kterým pracujeme dlouhodobě a stále. Jeho přístup k projektům je pro nás velkým přínosem, především z hlediska kreativity a formy náplně, kterou je schopen jednotlivým propagačním materiálům vložit. Spolupráce je precizní, pohotová a rychlá. Vřele doporučuji služby pane Kopeckého všem, kteří hledají kvalitní a profesionální přístup.

Petr Smetka

www.fprgroup.cz ~ smetka@fprgroup.cz ~ 774 995 733
Služby pana Kopeckého využíváme už delší dobu a vždy je schopen naše nápady dotáhnout do perfektní formy. Spolupráce a komunikace je velmi promptní, což oceňujeme, když něco potřebujeme urgentně, nikdy není problém se dohodnout. Pana Kopeckého určitě doporučujeme pro návrh a tvorbu loga, samolepek, ale i na přípravu plakátů na výstavy a na web. To vše pro nás pan Kopecký připravuje a vždy se k jeho službám vracíme.Děkujeme!

Dušan Hrianka

společnost vyrábějící kola na motorky
www.angelswheels.com
Pana Kopeckého mohu jen doporučit. Zatím pro nás zpracovával ikonu naší mobilní aplikace, přihlašovací stránky aplikace a její logo, vše perfektní. Dále pro nás připravil pop-up stěnu a několik rollupů. Jsem spokojený s nápaditým provedením a rychlostí, kdy některá zadání zpracoval v šibeničních termínech.

Jan Šimek

ředitel PR a komunikace SAB servis
www.sabservis.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS