Doporučení z první ruky

Petr Kopecký — grafický designér, malíř a 3D grafik se specializací na vizualizace


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 38 doporučení

Děkujeme panu Petru Kopeckému za spolupráci na grafickém zpracování našeho webu. Vše probíhalo podle dohody a na profesionální úrovni. Po zkušenostech jsme rádi, že jsme se setkali se spolehlivým grafikem, který má pochopení pro požadavky svých klientů a vychází jim vstříc.

K. Panatsis
senior IT manager, Greece Tours Prague, spol. s r.o.
www.greece-tours.cz

Grafické studio Amadeus Design zvítězilo v našem výběrovém řízení na poskytovatele grafických služeb. Na dosavadní spolupráci oceňujeme zejména ochotu, vstřícnost a rychlost zpracování požadavků. Doufáme, že ve spolupráci budeme i nadále pokračovat.

Lucie Kráglová
překladatelská agentura theBESTtranslation
www.thebesttranslation.cz

Děkuji panu Petru Kopeckému za profesionální spolupráci při práci na grafickém manuálu pro naši firmu. Při přípravě návrhů prokázal velkou trpělivost, dokázal mnohokrát vyjít vstříc našim požadavkům a pružně a ochotně reagoval na naše poznámky, připomínky a podněty.

David Kurdziel
SEVAL spol. s r.o.
www.seval.cz

S grafickým studiem Amadeus spolupracuji velmi ráda. Jsou spolehliví, flexibilní, dodržují zadané termíny. Navíc jsou velmi kreativní a jimi zpracované návrhy opravdu zaujmou, takže mohu jen doporučit.

Renata Unger
marketing, STABILO International GmbH
www.stabilo.cz

Spolupracovali jsme s panem Kopeckým - Amadeus na několika projektech a vždy odvedl skvělou práci, jak z hlediska kvality, tak i dodržování termínů. Můžeme firmu Amadeus vřele doporučit.

Abou Diallo
výkonný ředitel Hellomobile

S grafickým studiem Amadeus zastoupeným panem Petrem Kopeckým jsme velmi spokojeni, vyšel nám maximálně vstříc, velmi pružně a ochotně reagoval na naše poměrně specifické požadavky a spolupráci s ním mohu každému doporučit.

Romana Čekalová
rodinné centrum Čtyřlístek Praha

S prací studia AMADEUS jsme maximálně spokojeni. Vyhovuje nám především rychlost, operativní a seriózní jednání a moderní design navrhovaných grafických úprav. Do budoucna rozhodně počítáme s další spoluprácí se studiem.

Dalibor Kapras
KAPRON pro muzik servis, s.r.o.
www.kapron.cz

Spolupráce s Amadeus design, konkrétně s panem Petrem Kopeckým, je naprosto jedinečná. Jeho ochota, kreativita a vstřícnost mě někdy až přivádějí v úžas… Nic není nemožné! Amadeus design.

Kateřina Rosová
marketingová ředitelka společnosti NOEN, a.s.
www.noen.cz

Pana Kopeckého mi doporučila kolegyně a musím říct, že jsem byl hned od začátku maximálně spokojený s jeho přístupem. Profesionální rychlá komunikace a veliká trpělivost při řešení a ladění detailů, které byly zrealizovány k mé maximální spokojenosti. Vřele doporučuji.

Pavel Kolka
provozovatel webu NakrmPsa.cz
www.NakrmPsa.cz

S prací studia Amadeus jsme nadmíru spokojeni. Díky panu Kopeckému naše firma získala ucelený a moderní firemní styl, který nás svým provedením odlišuje od konkurence. Tvorba webových stránek proběhla také na jedničku. Oceňujeme profesionální přístup, vstřícnost a rychlost provedení. Služby pana Kopeckého určitě využijeme i do budoucna.

Tomáš Hauzner
jednatel společnosti TresTech s.r.o.