Doporučení z první ruky

Petr Kopecký — grafický designér, malíř a 3D grafik se specializací na vizualizace


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 42 doporučení

S prací p. Kopeckého jsme maximálně spokojeni, je vstřícný a velmi ochotný. Měla jsem možnost s ním řešit několik letáků a návrhů na billboard. Oceňuji bezproblémovou komunikaci, jeho kreativitu a pružnost, se kterou reaguje na naše náměty i změny. Zároveň chválím i znalost naší firemní kultury. Jednoznačně doporučuji – vysoká kvalita za super cenu ;-)

Barbora Dundrová
Schwan-STABILO ČR s.r.o.

Pan Kopecký a jeho studio jsou pro nás váženým obchodním partnerem, se kterým pracujeme dlouhodobě a stále. Jeho přístup k projektům je pro nás velkým přínosem, především z hlediska kreativity a formy náplně, kterou je schopen jednotlivým propagačním materiálům vložit. Spolupráce je precizní, pohotová a rychlá. Vřele doporučuji služby pane Kopeckého všem, kteří hledají kvalitní a profesionální přístup.

Petr Smetka
www.fprgroup.cz smetka@fprgroup.cz 774 995 733

Služby pana Kopeckého využíváme už delší dobu a vždy je schopen naše nápady dotáhnout do perfektní formy. Spolupráce a komunikace je velmi promptní, což oceňujeme, když něco potřebujeme urgentně, nikdy není problém se dohodnout. Pana Kopeckého určitě doporučujeme pro návrh a tvorbu loga, samolepek, ale i na přípravu plakátů na výstavy a na web. To vše pro nás pan Kopecký připravuje a vždy se k jeho službám vracíme.Děkujeme!

Dušan Hrianka
společnost vyrábějící kola na motorky
www.angelswheels.com

Pana Kopeckého jsem našel na portále Na volné noze a na základě kladných recenzí jsem ho také oslovil s tvorbou loga pro mou společnost. S jeho službami jsem byl spokojen do té míry, že jsem ho požádal také o spolupráci na tvorbě celkové vizuální identity, webových stránek a také reklamních materiálů. Vše bylo z jeho strany vždy rychle a perfektně zařízeno. Z těchto důvodů budu s panem Kopeckým dozajista spolupracovat také i do budoucna.

Petr Sláma
majitel pizzerie Slamini
www.pizzeriaslamini.cz

Pana Kopeckého mohu jen doporučit. Zatím pro nás zpracovával ikonu naší mobilní aplikace, přihlašovací stránky aplikace a její logo, vše perfektní. Dále pro nás připravil pop-up stěnu a několik rollupů. Jsem spokojený s nápaditým provedením a rychlostí, kdy některá zadání zpracoval v šibeničních termínech.

Jan Šimek
ředitel PR a komunikace SAB servis
www.sabservis.cz

S panem Kopeckým jsme velice spokojení. Spolupracujeme již delší dobu na různých typech tiskovin (plakáty, certifikáty, inzerce do novin, …), ale i jiných typech grafik. Co musím rozhodně vyzdvihnout je FLEXIBILITA, OCHOTA a RYCHLOST, která je opřena o kvalitní výsledky, což má pro nás velký význam.

Vít Hrdlička
marketingový specialista TAJOVSKÝ reality
tajovskyreality.cz marketing@tajovskyreality.cz

Spolupracuji s panem Kopeckým z Amadeus Design již několik let, jsem velmi spokojen a mohu jeho služby vřele doporučit. Zde jsou mé důvody: 1) vždy dodá přesně to, co jsme si domluvili, v dohodnutém termínu a za rozumnou cenu (a to je dle mé zkušenosti velmi vzácná vlastnost) 2) dokáže mi vždy pomoci vytvořit vhodný grafický koncept. To je sice dovednost, kterou na trhu dokáže více lidí, ale návrhy pana Kopeckého mají prostě hlavu a patu a jsou kvalitně zpracované, 3) tím, že spolupracujeme již několikátý rok, mám jistotu návaznosti grafických výstupů, což mi výrazně šetří čas i nervy tím, že nemusím znovu a znovu vysvětlovat novým dodavatelům, co a jak potřebuji, s čím to má být v souladu a že opravdu nepotřebuji všechno znovu předělat, 4) v neposlední řadě mi vyhovuje, že mám jeden kontakt (single point of contact), se kterým vyřeším úplně všechno, a který zvedá telefony, případně zavolá v rozumnou dobu zpět. Řešili jsme spolu i některá nestandardní zadání na zakázku v různých formátech a vždy to dopadlo na výbornou.

Pavel Novák
Consultant. Mediator. Negotiation Trainer.
www.pavel-novak.com pavel@pavel-novak.com

Proč mohu spolupráci s Petrem Kopeckým doporučit? Petra beru jako profesionála ve svém oboru. Grafické služby využívám přes 13 let, po celou dobu mého podnikání, ale až u Petra se mi stalo to, že když přišly první návrhy mého katalogu, tak jsem byla skutečně nadšená, protože předčily mé očekávání. Petr má talent, umí se dobře nacítit na klienta, o projektech přemýšlí a vnáší do nich své nápady a postřehy. Jeho práci pak ráda prezentuji svým klientům a kolegům. Chválit pak musím i Petrovu spolehlivost a zodpovědnost! Pokud tedy chcete dodat svým nápadům tvář, oživit svou prezentaci, zaujmout své klienty, zkrátka spolupracovat s grafickým designérem, který vám rozumí, určitě mohu Petra doporučit!

Pavla Sazamová
Via Elite - zdraví, krása, úspěch
www.viaelite.cz p.sazamova@gmail.com 731 543 072

U Petra je znát, že mu prvoplánově nejde tzv. „o kšeft“ za každou cenu – a to se cení. Má cit pro věc, osobní nasazení, klient se v tom cítí velmi příjemně. V podstatě a zcela přirozeně skvělá strategie v kontextu všech Petrových činností. Zde konkrétní příklad – úplně si nejsem jistá, jestli bych teď zrovna šla do obrazu v ceně několika tisíc, ale od Petra si ho koupím. Nejen proto, že se mi líbí, ale je tam ta nadstavba osobní vazby. Mluvím o jeho práci v superlativech s kolegyní a ona už jej doporučuje své známé právničce. A tak by se asi dalo pokračovat dál a dál. Petrovy služby vřele doporučuji.

Jitka Langová
farmářské trhy, eventy, food festivaly
www.linkedin.com/in/jitkalangová/ jitka@opinvest.cz 777 676 671

S Panem Petrem Kopeckým jsem měla tu čest spolupracovat a byla jsem opravdu velice spokojená. Profesionální přístup, skvělá komunikace, rychlé jednání. Pan Kopecký nám tvořil nové logo pro naši firmu a nemohli jsme na to mít lepšího člověka. Logo vyšlo nádherné, naše požadavky byly splněny do nejmenšího detailu a práce byla provedena kvalitně, ale zároveň i velmi rychle. Děkujeme za tak krásně odvedenou práci. Určitě můžeme jedině doporučit.

Monika Koudelková
majitelka
monicka.koudelkova@gmail.com