Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Vadlejch > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Vadlejch — lektor Microsoft Office

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Bc. Petr Vadlejch:
Pan Vadlejch je chlapík na svém místě. Bakalářskou práci mi profesionálně naformátoval přesně dle mých požadavků a to téměř okamžitě a navíc o víkendu. Je schopný rychlé konzultace a bezchybné reakce na požadavky klienta a vše zařídit naprosto detailně a k maximální spokojenosti. Jeho služby jsem využila opakovaně a vždy jsem byla spokojená. Vřele doporučuji.

Eliška Formáčková

Děkuji a chválím pana Petra Vadlejcha za jeho ochotu, spolehlivost a rychle odvedenou perfektní práci. Šlo o formátování práce, se kterou jsem si nevěděla sama rady a byla jsem v časové tísni. Zbavil mě tak mé noční můry. Určitě ho mohu jedině doporučit.

Nikol Křížová

Petr mi upravoval celou diplomovou práci, zejména formátoval a čísloval nadpisy, zalomoval a čísloval stránky, čísloval obrázky apod. S odvedenou prací jsem byl nadmíru spokojený. Jelikož jsem práci také samozřejmě nechal na poslední chvíli, byl jsem vděčný i za velmi rychlé zpracování. Jeden den jsem práci odeslal a druhý den jsem měl práci hotovou a připravenou k tisku. Ještě jednou Petru Vadlejchovi moc děkuji a vřele ho doporučuji všem, kteří si s formátováním své diplomové či bakalářské práce nevědí rady.

Bc. Vojtěch Přibyl

student magisterského oboru wellness specialista
Spolupráce s Petrem byla vynikající. Přesně vystihl naše potřeby a kriticky doporučil jiné zlepšení pro náš cíl (databázi). To, čeho si na jeho práci vážíme je rychlost, přesnost a velká flexibilita, která přetrvává i po vykonání práce. Vřele doporučujeme.

Soňa Hančuľáková

Junior CSR and Internal Communication Project Lead at GSK
Školení MS Excel a Powerpoint, které jsem u pana Petra Vadlejcha absolvoval, mi v krátkém čase výrazně rozšířilo možnosti, jak uvedené aplikace používat a zároveň mi umožnilo používat je mnohem efektivněji. Oceňuji také praktické zaměření kurzu, detailní znalost aplikací a výkladové schopnosti pana Vadlejcha.

Václav Baňka

Petr Vadlejch vytvořil pro společnost GSK perfektní aplikaci sloužící k management monitoringu školícího systému. Jeho podpora byla profesionální a cenově dostupná. Vše bylo dodáno na čas, pan Vadlejch byl časově flexibilní a dodal k aplikaci přehledný manuál.

Karolína Holušová

HR Advisor, GlaxoSmithKline
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS