Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Vadlejch > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Vadlejch — lektor Microsoft Office

Zobrazuji č. 1119 z celkem 19 doporučení prezentace Bc. Petr Vadlejch:
Pan Vadlejch je chlapík na svém místě. Bakalářskou práci mi profesionálně naformátoval přesně dle mých požadavků a to téměř okamžitě a navíc o víkendu. Je schopný rychlé konzultace a bezchybné reakce na požadavky klienta a vše zařídit naprosto detailně a k maximální spokojenosti. Jeho služby jsem využila opakovaně a vždy jsem byla spokojená. Vřele doporučuji.

Eliška Formáčková

Děkuji a chválím pana Petra Vadlejcha za jeho ochotu, spolehlivost a rychle odvedenou perfektní práci. Šlo o formátování práce, se kterou jsem si nevěděla sama rady a byla jsem v časové tísni. Zbavil mě tak mé noční můry. Určitě ho mohu jedině doporučit.

Nikol Křížová

Petr mi upravoval celou diplomovou práci, zejména formátoval a čísloval nadpisy, zalomoval a čísloval stránky, čísloval obrázky apod. S odvedenou prací jsem byl nadmíru spokojený. Jelikož jsem práci také samozřejmě nechal na poslední chvíli, byl jsem vděčný i za velmi rychlé zpracování. Jeden den jsem práci odeslal a druhý den jsem měl práci hotovou a připravenou k tisku. Ještě jednou Petru Vadlejchovi moc děkuji a vřele ho doporučuji všem, kteří si s formátováním své diplomové či bakalářské práce nevědí rady.

Bc. Vojtěch Přibyl

student magisterského oboru wellness specialista
Spolupráce s Petrem byla vynikající. Přesně vystihl naše potřeby a kriticky doporučil jiné zlepšení pro náš cíl (databázi). To, čeho si na jeho práci vážíme je rychlost, přesnost a velká flexibilita, která přetrvává i po vykonání práce. Vřele doporučujeme.

Soňa Hančuľáková

Junior CSR and Internal Communication Project Lead at GSK
Školení MS Excel a Powerpoint, které jsem u pana Petra Vadlejcha absolvoval, mi v krátkém čase výrazně rozšířilo možnosti, jak uvedené aplikace používat a zároveň mi umožnilo používat je mnohem efektivněji. Oceňuji také praktické zaměření kurzu, detailní znalost aplikací a výkladové schopnosti pana Vadlejcha.

Václav Baňka

Petr Vadlejch vytvořil pro společnost GSK perfektní aplikaci sloužící k management monitoringu školícího systému. Jeho podpora byla profesionální a cenově dostupná. Vše bylo dodáno na čas, pan Vadlejch byl časově flexibilní a dodal k aplikaci přehledný manuál.

Karolína Holušová

HR Advisor, GlaxoSmithKline
Pan Vadlejch v roce 2018 v naší společnosti realizoval školení zaměřené na počítačové dovednosti našich zaměstnanců. Celkem bylo uskutečněno téměř 50 školících dní a proškoleno více než 80 osob. Kurzy se věnovaly tématům od základní obsluhy počítače až po pokročilé funkce v oblasti MS Office Excel. Všichni účastníci byli s panem lektorem velmi spokojeni. Především oceňovali jeho lidský přístup, trpělivost, profesionální přístup, ale i přátelskou atmosféru všech kurzů a schopnost reagovat na aktuální potřeby a úroveň znalostí dané školící skupiny. V kurzech byla všechna témata probrána především prakticky, aby byli všichni účastníci schopni získané znalosti aplikovat ve své každodenní činnosti. V každém kurzu byla také část věnována tomu, jak si s dokumenty i při práci na PC usnadnit práci skrze klávesové zkratky či optimální nastavení. Velkým přínosem také byla možnost konzultace vlastních dokumentů s lektorem a úprava na míru pro jejich zjednodušení (doplnění funkcí, vzorců či podmíněného formátování). Na konci roku sami zaměstnanci projevili zájem o další kurzy s lektorem.

Pavla Kafková

HR specialista ve společnosti ZAPA beton a.s.
Byli jsme školeni v 2. modulu programu Excel a byli jsme velmi nadšeni, neboť školení bylo naprosto srozumitelné, názorné, nejasnosti ihned probrány a zopakovány. Pan Vadlejch má skvěle připraveny materiály k procvičení, takže žádné zdržování. Celé školení se neslo v poklidném duchu, což bylo také příjemné, že se nespěchalo a přesto se stihlo to, co bylo naplánováno. Školení bylo opravdu pro nás všechny zúčastněné přínosné, mohu jen doporučit. Rádi budeme ve spolupráci s panem Vadlejchem pokračovat.

Blanka Sobolíková

Moc děkuji Petru Vadlejchovi za kurz v Excelu se zaměřením na kontingenční tabulky, kurz byl pro mě velkým přínosem. Lektorsky skvěle vedený, s profesionálním a přátelským přístupem. Informací bylo správné množství, byly podané ve správném tempu a struktuře, názorně, v příjemně interaktivní podobě. Oceňuji vhodně a dokonale zvolený výběr dovedností, které jsme se naučili. Praktické, užitečné, v praxi dobře využitelné. Dále oceňuji kvalitně připravené podklady ve formě tištěného materiálu a souborů, se kterými jsme pracovali a které přispěly k bezproblémovému a plynulému zvládnutí výkladu. Pokud srovnám s IT kurzy jiných lektorů, které jsem v minulosti absolvovala, tak tento kurz Petra Vadlejcha byl bezkonkurenčně nejlepší. Děkuji za něj a všem vřele doporučuji.

Mgr. Iva Šnejdová

odborný pracovník, aktivní uživatel Excelu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS