Doporučení z první ruky

Bc. Petr Kohoutek (Vadlejch) — lektor Microsoft Office


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 33 doporučení

Pan Vadlejch je chlapík na svém místě. Bakalářskou práci mi profesionálně naformátoval přesně dle mých požadavků a to téměř okamžitě a navíc o víkendu. Je schopný rychlé konzultace a bezchybné reakce na požadavky klienta a vše zařídit naprosto detailně a k maximální spokojenosti. Jeho služby jsem využila opakovaně a vždy jsem byla spokojená. Vřele doporučuji.

Eliška Formáčková

Děkuji a chválím pana Petra Vadlejcha za jeho ochotu, spolehlivost a rychle odvedenou perfektní práci. Šlo o formátování práce, se kterou jsem si nevěděla sama rady a byla jsem v časové tísni. Zbavil mě tak mé noční můry. Určitě ho mohu jedině doporučit.

Nikol Křížová

Petr mi upravoval celou diplomovou práci, zejména formátoval a čísloval nadpisy, zalomoval a čísloval stránky, čísloval obrázky apod. S odvedenou prací jsem byl nadmíru spokojený. Jelikož jsem práci také samozřejmě nechal na poslední chvíli, byl jsem vděčný i za velmi rychlé zpracování. Jeden den jsem práci odeslal a druhý den jsem měl práci hotovou a připravenou k tisku. Ještě jednou Petru Vadlejchovi moc děkuji a vřele ho doporučuji všem, kteří si s formátováním své diplomové či bakalářské práce nevědí rady.

Bc. Vojtěch Přibyl
student magisterského oboru wellness specialista

Spolupráce s Petrem byla vynikající. Přesně vystihl naše potřeby a kriticky doporučil jiné zlepšení pro náš cíl (databázi). To, čeho si na jeho práci vážíme je rychlost, přesnost a velká flexibilita, která přetrvává i po vykonání práce. Vřele doporučujeme.

Soňa Hančuľáková
Junior CSR and Internal Communication Project Lead at GSK

Školení MS Excel a Powerpoint, které jsem u pana Petra Vadlejcha absolvoval, mi v krátkém čase výrazně rozšířilo možnosti, jak uvedené aplikace používat a zároveň mi umožnilo používat je mnohem efektivněji. Oceňuji také praktické zaměření kurzu, detailní znalost aplikací a výkladové schopnosti pana Vadlejcha.

Václav Baňka

Petr Vadlejch vytvořil pro společnost GSK perfektní aplikaci sloužící k management monitoringu školícího systému. Jeho podpora byla profesionální a cenově dostupná. Vše bylo dodáno na čas, pan Vadlejch byl časově flexibilní a dodal k aplikaci přehledný manuál.

Karolína Holušová
HR Advisor, GlaxoSmithKline

Pan Vadlejch v roce 2018 v naší společnosti realizoval školení zaměřené na počítačové dovednosti našich zaměstnanců. Celkem bylo uskutečněno téměř 50 školících dní a proškoleno více než 80 osob. Kurzy se věnovaly tématům od základní obsluhy počítače až po pokročilé funkce v oblasti MS Office Excel. Všichni účastníci byli s panem lektorem velmi spokojeni. Především oceňovali jeho lidský přístup, trpělivost, profesionální přístup, ale i přátelskou atmosféru všech kurzů a schopnost reagovat na aktuální potřeby a úroveň znalostí dané školící skupiny. V kurzech byla všechna témata probrána především prakticky, aby byli všichni účastníci schopni získané znalosti aplikovat ve své každodenní činnosti. V každém kurzu byla také část věnována tomu, jak si s dokumenty i při práci na PC usnadnit práci skrze klávesové zkratky či optimální nastavení. Velkým přínosem také byla možnost konzultace vlastních dokumentů s lektorem a úprava na míru pro jejich zjednodušení (doplnění funkcí, vzorců či podmíněného formátování). Na konci roku sami zaměstnanci projevili zájem o další kurzy s lektorem.

Pavla Kafková
HR specialista ve společnosti ZAPA beton a.s.

Byli jsme školeni v 2. modulu programu Excel a byli jsme velmi nadšeni, neboť školení bylo naprosto srozumitelné, názorné, nejasnosti ihned probrány a zopakovány. Pan Vadlejch má skvěle připraveny materiály k procvičení, takže žádné zdržování. Celé školení se neslo v poklidném duchu, což bylo také příjemné, že se nespěchalo a přesto se stihlo to, co bylo naplánováno. Školení bylo opravdu pro nás všechny zúčastněné přínosné, mohu jen doporučit. Rádi budeme ve spolupráci s panem Vadlejchem pokračovat.

Blanka Sobolíková

Moc děkuji Petru Vadlejchovi za kurz v Excelu se zaměřením na kontingenční tabulky, kurz byl pro mě velkým přínosem. Lektorsky skvěle vedený, s profesionálním a přátelským přístupem. Informací bylo správné množství, byly podané ve správném tempu a struktuře, názorně, v příjemně interaktivní podobě. Oceňuji vhodně a dokonale zvolený výběr dovedností, které jsme se naučili. Praktické, užitečné, v praxi dobře využitelné. Dále oceňuji kvalitně připravené podklady ve formě tištěného materiálu a souborů, se kterými jsme pracovali a které přispěly k bezproblémovému a plynulému zvládnutí výkladu. Pokud srovnám s IT kurzy jiných lektorů, které jsem v minulosti absolvovala, tak tento kurz Petra Vadlejcha byl bezkonkurenčně nejlepší. Děkuji za něj a všem vřele doporučuji.

Mgr. Iva Šnejdová
odborný pracovník, aktivní uživatel Excelu

V době zavedených opatření v souvislosti s výskytem koronaviru a onemocnění COVID-19 došlo na našem území k uzavření škol a proto jsme hledali možnost plnohodnotné domácí výuky. Pro hodiny informatiky, ve kterých probíhá výuka kancelářských aplikací MS Office, se nám podařilo získat podporu Certifikovaného školitele velice kvalitních firemních kurzů UmímExcel.cz. Jedná se o kurzy Wordu, Excelu a PowerPointu od začátečníků po pokročilé. Naše škola obdržela přístup pro všechny žáky a učitele na tři měsíce zdarma. Kurzy hodnotím velmi pozitivně, neboť umožnily našim studentům v domácím prostředí opakovat a prohlubovat svoje znalosti. Jsou přehledně členěny do kapitol, studující si je může procházet svým tempem a případně se vracet do již probraných částí. Díky těmto kurzům jsme mohli pokračovat ve výuce i v domácím prostředí. Jako učitel IT předmětů doporučuji všem.

Ing. Jiří Vosátka
ICT koordinátor
www.ssjs-tabor.cz