Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Antošová, DiS. — koučka, psychoterapeutka ve výcviku, facilitátorka, evaluátorka, konzultantka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

S Petrou jsem se seznámila díky mentoringovému programu od Femme Palette. Společně jsme prošly všechna naplánovaná témata, měly jsme také možnost odbočit a ad hoc probrat, co mě momentálně "pálilo". Petra mě provedla všemi mými pochybnostmi o mých schopnostech, naladila mě na řešení situací v intencích mých rolí a pomohla rozklíčovat cokoliv se mi motalo v hlavě. :-) Petra je skvělá mentorka a koučka, se kterou jsem se cítila bezpečně a v nejlepších rukou. Spolupráce s Petrou mě hřála u srdce a všem ji mohu vřele doporučit.

Jana Uhlířová
ReloCare

Pokud uvažujete o externí evaluaci vaší organizace, rozhodně doporučuji Petru. Petra byla empatická a pečlivá nabídla nám dobře promyšlenou metodiku evaluace. Čtivá a přehledná závěrečná zpráva nám na Zeleném kruhu moc pomáhá.

Petra Kolínská
Asociace ekologických organizací Zelený kruh

Petru jsem poznal při spolupráci na žádosti o grant pro neziskovou organizaci. Petra má velký dar zklidnit situaci a zkoncentrovat pozornost na to důležité. Velmi mi pomáhá také její schopnost zarámovat potřeby a strukturovaně postupovat při řešení problému. Téměř vždy se s ní naučím něco nového. A také oceňuji její vlídnost a pozornost, při řešení úkolů nezapomíná na lidskou stránku věci.

Martin Buršík
CEO, CB Peck
www.cbpeck.com

Petru jsem zažila na výcvicích koučování několikrát. Obrovský pocit bezpečí, který vytváří svým pohledem, klidným hlasem, svým umem a osobní esencí, bylo to, proč jsem si ji vybírala do dvojice a proč ji doporučuji. Pokud hledáte velmi jemného, klidného, spíše terapeutického kouče, tak Petra je ta pravá.

Magda Pátková
Koučka
www.magdapatkova.cz

Petru vnímám jako velmi citlivou a empatickou bytost a mám k ní velkou důvěru. Dovolím si s ní jít při koučování do velké hloubky a díky tomu objevuji hlubší souvislosti a uvědomění. Vnímám také její partnerský a nehodnotící přístup, který je pro mě velmi důležitý. Nesnaží se mě mentorovat nebo mi radit, vnímá a respektuje můj životní příběh.

Jana Homolová, ACC
Lektorka, mentorka, koučka v Akademii Libchavy

Když se nechávám provázet Peťou, cítím se jako v bych šla pouť přírodou. Cestou jsou různá zákoutí, slunná i stinná místa, kopce i tůně a já je objevuji, prozkoumávám, mluvím s nimi. Laskavá průvodkyně mě nenechá spadnout do tůně a zároveň mě vede k uvědomění a vnímání Tady a teď. Podporuje mě v objevování mých zdrojů, vede k tomu, abych vnímala co je pro mě důležité a co chci ve svém životě změnit. Když si představím Peťu, vnímám sílu stromů, zpěv ptáků a cestu... Jsem vděčná za to, že se potkáváme.

Kamila Trávníčková
Lektorka, koučka
kamilatravnickova.cz

Petru jsem měla možnost poznat v době, kdy začala točit rozhovory s rozmanitými ženami. A to bylo úžasné. Měla jsem možnost poznat nadhled a rozhled Petry, prostřednictvím rozhovorů jsem objevovala její zkušenosti a životní postoje. Na podzim 2022 jsem absolvovala její provázení jako koučky. Petra má velmi laskavý přístup k lidem a životu. Otevřela mi nové pohledy na situace, kterým jsem nerozuměla. Naučila mě odpočívat a myslet víc sama na sebe. A ukázala mi, jak je možné jinak koukat na svět kolem sebe - prostřednictvím všímavosti. Petra je skvělá koučka a vřele doporučuji ženám, které se chtějí podívat na svůj život jinýma očima.

Helena Hájková
LinkedIn specialistka
https://www.vkreslebyznysu.cz/linkedin/

Petra vedla tvorbu metodiky Globálního rozvojového vzdělávání, na kterém jsme spolupracovali pro organizaci SIRIRI. Její vedení bylo milé, profesionální, svobodné, efektivní a inspirující. Díky.

Filip Rosenkranc
Exctinction Rebellion

Petru znám několik let a vždy jsem ji vnímala jako spolehlivou, vlídnou ženu, s klidným moudrým vystupováním. I vypjaté situace řeší s rozvahou a nadhledem. Stíhá spoustu věcí od rodiny, cestování až po pracovní projekty s lehkostí a samozřejmostí, která mne překvapuje a udivuje, kolik toho stihne :-) Obzvlášť v její roli matky 3 malých dětí, se kterými snadno cestuje i na velké vzdálenosti veřejnou dopravou. Klobouk dolů. Je neúnavnou a spolehlivou organizátorkou našich skupinových ženských setkání, kdy z ní jako hostitelky vždy vnímám uklidňující pohodu. A pokaždé odcházím s úsměvem na rtech.

Ivana Megová
Učitelka

Bez ohledu na to, na jaké životní nebo profesní křižovatce se právě nacházíte, Petra je skvělá koučka pro každého, kdo hledá trpělivého a soucitu-plného posluchače se spoustou zkušeností. Je chytrá, vzdělaná, zcestovalá a je živým příkladem výjimečného člověka, který dokáže skloubit práci, rodinu a přesto si jít za svými sny a také jejich dosáhnout. Na Petru se dá spolehnout a důvěřovat jí. Znám ji již přes 6 let a stále je mi velkou inspirací.

Ph.D. Michaela Pixová
výzkumnice, akademická pracovnice