Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Dulíková

Mgr. Petra Dulíková

redaktorka, editorka, copywriterka a korektorka

Mgr. Petra Dulíková

Jsem vystudovaná novinářka s dlouholetou redakční praxí a věnuji se tvorbě různých typů textů. Specializuji se na obor zdravotnictví (podloženo odborným vzděláním – diplomovaná dětská sestra).

Připravuji především odborné články na různá medicínská témata, dále zpracovávám komerční články a texty pro marketingové účely (copywriting), PR články a tiskové zprávy. Provádím editace a korektury.

  • Odborné texty – oblast zdravotnictví, medicíny, ošetřovatelství; zpracování výstupů z lékařských kongresů a seminářů, abstrakty klinických studií, kazuistiky atd.
  • Redakční činnost – texty pro laickou veřejnost zaměřené na zdravý životní styl, péči o zdraví a prevenci, příprava edičních plánů, zpravodajské články.
  • Copywriting – reklamní texty pro tiskoviny (firemní či produktové brožury) i webové stránky (webcopywriting), PR články na podporu léčivých přípravků, zdravotnických prostředků a dalších produktů či služeb. Tiskové zprávy, články a rozhovory pro média i firemní magazíny a blogy.
  • Editace a korektury – editační úpravy již existujících textů, jazykové i stylistické korektury.

Díky plně profesionální znalosti anglického jazyka, včetně lékařské angličtiny, běžně pracuji se zahraničními zdroji. Znalost švédštiny mi umožňuje využívat při práci i další zahraniční materiály.

Vybrané reference: MeDitorial (prolekare.cz, prosestru.cz, ulekare.cz), Medical Tribune (tribune.cz), měsíčník Zdraví, měsíčník Miminko, PR agentury.

Ukázky práce:

Článek pro širokou veřejnost - životní styl a zvládání stresuEdukace rodičů - mateřství a rodičovství, téma hormonyEdukační článek pro laiky - diabetesPopulárně naučný článek - zdravý životní styl, stravování při artrózeRady pro rodiče - péče o novorozence
Zobrazit všech 11 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Petra Dulíková
Do Klukovic 1166
Praha 5
152 00
Mobil:777 605 052
Email:petra.dulikova@seznam.cz

Doporučení z první ruky

S Petrou Dulíkovou spolupracuji už mnoho let. Pravidelně spolupracujeme na odborném obsahu z oblasti výživy, příležitostně mě cituje ve svých článcích. Petra je velmi spolehlivá, pečlivá, rychlá v komunikaci i práci. Má osobitý způsob tvorby a psaní, srší z něj energie a skvělé nápady. Prostě člověk na pravém místě a odborník svého řemesla. Velmi doporučuji a jsem za naši spolupráci v rámci výživového poradenství v médiích velmi vděčná.
Sandra Tušková Miloševičová, DiS. et DiS.
nutriční terapeutka, lektorka jógy

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS