Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Hoffmann

Petra Hoffmann

počítačová grafička a designérka

Petra Hoffmann
Petra Hoffmann - logo

Profesionální grafika a design včetně zajištění kompletní realizace celého návrhu s dodáním na klíč. Firemní loga a tvorba jednotného grafického stylu (tzv. corporate identity design). Designérské a grafické práce: letáky, brožury, plakáty a jiné tiskoviny nebo i reklamní předměty, trička, oděvy, design pro interiéry apod. Reklamní grafika, webové stránky a samostatné multimediální prezentace.

Zodpovědný, poctivý a citlivý přístup ke klientovi a charakteru jeho podnikání je hlavní prioritou každé zakázky. Důraz na kreativitu, minimalizaci nákladů a rozvíjení dlouhodobé spolupráce. Přes 13 let zkušeností a řada klientů renomovaných jmen jako Johnson & Johnson, Olma Olomouc, Vítkovické slévárny, Maspex Walmark, BorsodChem MCHZ apod.

Ukázky práce:

Johnson & JohnsonPlakát pro Galerii KristiánEasy SupportLogo pro Condor Air Travel ServiceInteriérový design obchodu s designovými věcmi
Zobrazit všech 34 náhledů této galerie >

Status:

přijímá jen menší zakázky (mateřská dovolená)

Působnost:

země EU

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Petra Hoffmann
juchu.design
Písečná 17
Hlučín (Moravskoslezský kraj)
748 01
Mobil:777 962 477
Email:juchu@juchu.cz
Web:www.juchu.cz
www.juchu.navolnenoze.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype juchu.design
ICQ:ICQ status 321166756
Účet:670100 – 2203257489 / 6210 (mBank)
:73336955

Doporučení z první ruky

Již dvakrát jsem využil služeb Petry Hoffman na vytvoření mých webových stránek a byl jsem nadmíru spokojen. Její kvalitní práci je možno vidět na mém současném webu www.filandr.cz.
ing.arch. Václav Filandr
architelt a výtvarník
www.filandr.cz

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS