Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petra Laštovičková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Petra Laštovičková — daňová poradkyně a účetní

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Ing. Petra Laštovičková:
Paní Ing. Petra Laštovičková pracovala v letech 2009 až 2012 jako podnikový ekonom a vedoucí účetní u naší firmy a mohu říci, že jsme s její prací byli vždy spokojeni. Pracovala spolehlivě, byla naprosto samostatná, flexibilní a pečlivá. Na její ochotu jsme se mohli spolehnout i v nestandardních situacích, kdy bylo potřeba se rychle a přesně rozhodnout. Její služby mohu jen doporučit.

Ing. Jaroslav Ptáčník

jednatel firmy CONGEO, s.r.o.
http://www.volny.cz/congeo/ ~ congeo@volny.cz
S Petrou spolupracuji již několik let a mohu potvrdit, že se jedná o profesionálku ve svém oboru. Naprosto precizně zvládá svou práci, je spolehlivá, pečlivá, velice ochotná a má bohaté zkušenosti. Spolupráci s ní vřele doporučuji.

Bc. Petr Matoušek

Eurotrade CZ s.r.o.
Ing. Petra Laštovičková je pečlivá, praktická a efektivní účetní a daňový poradce v jedné osobě. Využívám jejích služeb od roku 2010, a to jak k vedení mé daňové evidence, tak i v oblasti daňového poradenství. Ing. Petra Laštovičková je rovněž ochotná a schopná poskytnout rady týkající se problematiky daní při přeshraničním poskytování služeb. S její prací jsem spokojen a mohu doporučit.

Ing. Pavel Gajdoš

geologické práce
www.gajdos-ighs.cz ~ geo@gajdos-ighs.cz
Vážená paní Laštovičková, při zpracovávání daní za rok 2012 jsem využil Vašich služeb daňového poradce a účetní. Chci tímto vyjádřit svou spokojenost. Pečlivost a přesnost, s jakou jste zpracovala mé účetnictví a posléze daňové přiznání, vneslo do mé agendy potřebný pořádek. Oceňuji zejména samostatný přístup, vysokou míru profesionality a flexibility. Mnohokrát Vám tímto děkuji za vaši ochotu a vstřícnost.

Rastislav Horváth

DTP design
S ing. Petrou Laštovičkovou jsem coby auditor a daňový poradce spolupracoval už u několika společností. Má dobré odborné znalosti v oblasti účetnictví a daní a je spolehlivá.

Ing. Dalibor Šulc

dalibor.sulc@tiscali.cz
Paní Ing. Petra Laštovičková je rychlá, spolehlivá a má široké odborné znalosti v oblasti účetnictví a daní. Na každý problém dokáže nalézt řešení ke spokojenosti všech zúčastněných. Profesionálka ve všech směrech. Mohu jen doporučit.

Aleš Větrovský

provozovatel obchodu s kamennými, cihlovými i keramickými obklady a dlažbami
www.tagfarin.cz ~ info@tagfarin.cz ~ 722 905 222
Potřeboval jsem jednu rychlou konzultaci a Petra Laštovičková mi dokázala velmi dobře poradit, co je pro mě nejlepší. Pokud si nevíte rady v oblasti účetnictví a daní, určitě se na Petru obraťte.

Francesco de Gennaro

lektor a tlumočník italského jazyka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS