Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Macháčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petra Macháčková — správkyně sociálních sítí, grafička a produktová fotografka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Petra Macháčková:
Júlia Eleonora Krupová
S Petrou jsem měla možnost spolupracovat v dobách našeho působení v GroupM. Obě jsme tehdy vykonávaly správu sociálních sítí pro klienty z oblasti beauty a gastra. Je to kreativní duše, veselá a poctivá. Práci dotahuje do konce a vždy se postará o to, aby zahrnula všechny požadavky klienta. Umí napsat jak poutavý text (a bez chyb!), tak i doplnit jej grafikou nebo kvalitně vyfocenou fotografií, což je skvělá kombinace – stačí vám jeden člověk na celou správu marketingu.

Júlia Eleonora Krupová

multilingvní copywriterka, obsahová marketérka a správkyně sociálních sítí
Petra v naší digitální agentuře Bioport Neomarketing Labs spravovala několik facebookových stránek našich klientů. Její příspěvky byly zábavné, vtipné a k věci. Na komentáře uživatelů reagovala pohotově a s humorem. Kromě lehkého stylu psaní jsem oceňoval hlavně její samostatnost a schopnost přicházet s vlastními nápady a tématy.

Marek Jehlička

spolumajitel digitální agentury Bioport Neomarketing Labs
www.skyworker.cz
S Péťou spolupracujeme už dlouho, jak v rámci obsahu na sociálních sítích, tak v případě fotografie. Její excelentní služby mohu jen a pouze doporučit > výborně fotí a pořízené fotky dokáže v postprodukci velmi dobře uzpůsobit potřebám značky nebo daného produktu. A to vše poté zpracovat do velmi profesionálního a efektivního balíku pro všechny dostupné sociální sítě. Za mě 100% profesionál a navíc velmi milá a vstřícná osoba!

Jiří Vašek

www.digibrandlab.com ~ info@digibrandlab.com ~ 776 488 220
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS