Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radek Zmítko > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Radek Zmítko — ilustrátor a grafický designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 43 doporučení prezentace Mgr. Radek Zmítko:
Mgr. Markéta Ubíková
Náš rodinný blog potřeboval novou grafiku. Oslovili jsme proto pana Zmítka. Od začátku byla velmi dobrá komunikace. Vyslechl si naši představu, v domluvený termín zaslal čtyři varianty loga a rozpracoval jedno z nich. Můžu vřele doporučit!

Mgr. Markéta Ubíková

digitální koučka a lektorka Google Workspace (G Suite)
S Radkem jsme spolupracovali na tvorbě ilustrovaného webu a infografikách. Spolupráce byla skvělá od začátku až do konce. Ihned po zadání přesně pochopil co potřebujeme a převedl naše myšlenky na krásné ilustrace. Oceňuji, že nad návrhem nepřemýšlí pouze z grafického, ale také uživatelského hlediska. V naší vzájemné spolupráci budeme určitě pokračovat i nadále a rozhodně mohu Radka všem vřele doporučit.

Kateřina Shibalová

IT manager ve společnosti Czech Health Interactive
www.zenavprechodu.cz
S Radkem spolupracuji na mobilních aplikacích od roku 2013. Zkoušel jsem několik grafických designérů i ilustrátorů, ale Radek mi vyhovuje nejvíce. Přináší do našich projektů rychlé a produktivní myšlenky, které i realizuje. S jeho prací jsem velmi spokojený.

Ing. Petr Markvart

IT Developer ve společnosti Famiredo s.r.o.
famiredo.com ~ petr.markvart@famiredo.com
Pan Zmítko nám navrhl v roce 2010 logo, vizitky a dopisní papíry s obálkou. Nová identita dobře reflektuje naši činnost. Design je unikátní, silný a zákazníci chválí, že se dobře pamatuje. Radek je při spolupráci velmi profesionální a trpělivý při četných detailních revizích. Je pro nás radost s ním pracovat. Těšíme se další společný projekt.

Cynde Margritz

CEO ve společnosti Peak Neurofitness, LLC
www.peakneurofitness.com ~ cmargritz@peakneurofitness.com
S Radkem Zmítkem jsme spolupracovali na mobilní aplikaci pro Android. Radek navrhoval design a navíc i propagační materiály. S jeho výsledkem jsme moc spokojení a můžeme ho doporučit.

Ing. Jiří Slavík

programátor ve společnosti EG-Expert, s.r.o.
www.egexpert.cz ~ slavikjiricz@gmail.com
Pro ilustraci do letáčku Pedagogicko-psychologické poradny jsem si vybrala Radka. Jeho práci znám a proto bylo hned jasné, na koho se obrátit. Vedení poradny první návrhy hned zaujaly. Výsledný letáček má teď svou komunikační, ale i výtvarnou hodnotu.

Zdenka Weissová

grafická designérka
zdenkaweissova@fifejdy.cz
Musím se přiznat, že grafika není můj šálek kávy. Proto jsem pro naši vánoční akci na e-shop kontaktoval Radka Zmítka. Byl aktivním členem kampaně s vlastními tvůrčími nápady. Díky svým zkušenostem s grafikou převedl kreativně a efektivně naše představy do života. Nakonec vytvořil i 3D foto vizualizaci našeho produktu, která se zákazníkům moc líbí.

Ing. Oldřich Horáček

hardwarový inženýr
www.hwkitchen.com ~ oldrich.horacek@gmail.com
Se službami a prací jsem byl spokojen. Doporučuji.

Martin Stavinoha

V Českém Těšíně jsme si splnili sen, když jsme otevřeli vlastní kavárnu. Po dlouhých přípravách nám zbýval úkol vytvořit nápojový a jídelní list. Požádali jsme Radka Zmítka, který nám vytvořil pěkný návrh, kde kombinuje fotografii s ilustrací. Radka jsem oslovil ještě při návrhu etikety a loga pro naši církevní společnost. Jsem rád, že se na něho mohu kdykoliv obrátit. Vřele doporučuji.

Zbyšek Kaleta

Pana Zmítka jsem požádal o vytvoření nového loga pro naši základní školu. Stačil jenom krátký rozhovor, ve kterém zjistil o škole vše potřebné. Zakrátko mi poslal své návrhy, které mne překvapily nejenom originalitou a profesionálním vzhledem, ale hlavně byly šité na míru naší škole a našim cílům. Konečný návrh obsahuje také smysluplný slogan, který nám vymyslel a má vtipnou pointu. Logo jsme od něj dostali v mnoha formátech a mohli jsme jej hned používat k propagaci a na dokumentech školy. U všech bylo přijato s velice kladnou odezvou. Jeho profesionální služby mohu všem jen doporučit a moc za ně děkuji.

Mgr. Tomáš Otisk

zástupce ředitele Základní a mateřské školy Třinec
www.zstrikop.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS