Doporučení z první ruky

Radovan Moser — specialista na video a film


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Se společností LIVE4K media s.r.o. spolupracuji déle jak rok. Nikdy se mi nestalo, že bych byl odmítnutý. Vždy se našla cesta, jak věci z oboru vyřešit. Jako příklad uvádím vývoj SW pro automatické vysílání televizního programu a dálkovou správou. Tento program využívá Regionální televize JIŽNÍ ČECHY rok bez závad. Dále si od společnosti pronajímám jak jednotlivá zařízení, tak celý řetězec pro záznam koncertu. Například Hudební festival Nové Hrady 2018 https://youtu.be/TYPEO7hUCZw

Ivo Brabec
jednatel firmy Meridi s.r.o., provozovatel Regionální TV
www.cestykrajem.cz i.brabec@grif.cz 602 432 244

S Radovanem jsme řešili urgentní vyčištění nekvalitně natočeného zvuku ve video záznamu. Velmi nám pomohl, odvedl kvalitní práci, byl flexibilní a rychlý. Když po cestě vyvstaly další potíže, hledal s námi ochotně příčiny a pomohl nám doručit včas dobrý výsledek našemu klientovi. Moc děkujeme a určitě doporučujeme!

Tereza Slavíčková

Absolutní spokojenost a musíme Radovana doporučit, je to opravdu profesionál! Dokázal zajistit live stream v šibeničním termínu (dva dny předem!), zatímco nás už konkurence pochopitelně odmítala. A navíc nám ohromně vyšel vstříc, když se termín na poslední chvíli ještě měnil a odsouval. Moc děkujeme za příjemnou spolupráci!

Markéta Vorosova
Medea PR

I když bylo málo času na přípravu, tak jsme spokojeni. Můžeme doporučit :-)

Roman Holárek

Společnost Live4K jsme poptali pro zajištění našeho eventu a vše proběhlo bez problému. Velmi kladně hodnotíme hlavně rychlou komunikaci a profesionální přístup!

Adéla Senetová
www.xfn.cz adela.senetova@xfn.cz

Společnost LIVE4K MEDIA v čele s panem Radovanem Moserem je velice profesionální, a to jak z hlediska komunikace, tak z hlediska samotného přístupu samotných kameramanů na místě. Nechal jsem si o této společnosti natočit záznam zahajovacího koncertu Podzimních krumlovských recitálů v synagoze, a od počáteční velmi rychlé komunikace, až po samotnou realizaci a finální výsledek musím velice pochválit celkový dojem, které jsem z této spolupráce měl. Výsledné video – sestřih na web – je dokonalé, přesně podle mých představ. Rozhodně doporučuji využít tuto společnost na jakékoli akce, na které chcete mít natočenou krásnou vzpomínku.

Richard Hladík
richard.hladik@seznam.cz 775 908 880

Služby firmy LIVE4K jsme využili prvně a spolupráce byla nad očekávání příjemná a efektivní. Firma jedná rychle, velice seriózně a odpovědně.

Dáša Bastlová

Spolupráce s panem Moserem byla velmi vydařená a bez komplikací už od prvního kontaktu. Náš vnitrofiremní živý přenos proběhl výborně a na vysoké úrovni. Rozhodně doporučuji!

Jan Morbacher

Velmi pozitivní zkušenost! Profesionální komunikace i realizace celého projektu bez jediné negativní věci. Mohu vřele doporučit.

Adéla Senetová
Event manager

S prací pana Mosera a jeho týmu jsem byl velmi spokojen. Komunikace, procesy a pracovní nasazení během natáčení bylo famózní sledovat. Live video umí na vysoké úrovni – kvalita videa a zvuku, režie. Mohu jen doporučit.

Marek Liška
marketing manažer BEWIT
www.bewit.love