Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Renáta Gebauerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Renáta Gebauerová — lektorka krasopisu, grafická designérka a majitelka ateliéru Písmodílna

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Renáta Gebauerová:
Bc. Andrea Hermanová
Moc se mi líbil kurz Renáty Gebauerové Krasopis fixem. Ocenila jsem, že základní pomůcky byly v ceně kurzu a nemusela jsem si je pro začátek shánět sama. Potěšil mě také návod na falešnou kaligrafii. Je to velmi praktické – i když u sebe nemám kaligrafické potřeby, stejně mohu vykouzlit působivé písmo. Moc děkuji a ráda se v budoucnu zúčastním dalších kurzů.

Bc. Andrea Hermanová

překladatelka angličtiny a korektorka
MgA. Naďa Moyzesová
U Renči Gebauerové jsem absolvovala dva její kurzy, jeden krasopisný a druhý akvarelový věnečkový, a oba dopadly na výbornou. Jednoduše mě seznámila s celou řadou postupů a návodů a k nim i s vhodným materiálem a pomůckami. To vše krásně zabalené v příjemné a přátelské atmosféře jejího ateliéru Písmodílna. Všem můžu jen vřele doporučit.

MgA. Naďa Moyzesová

grafická designérka a ilustrátorka
Určitě doporučuji, online kurz Krasopis fixem se mi moc líbil. Pokud přemýšlíte a líbí se vám tato nádherná metoda psaní, tak neváhejte a přihlaste se. Paní Renáta Gebauerová je moc milá a šikovná a online kurz si můžete přehrát i z pohodlí svého domova. Jsem moc spokojená, že jsem se rozhodla právě pro tento kurz.

Marcela Vetchá

Kurzy paní Gebauerové jsem si oblíbila. Nejen, že se člověk vždy něco dozví a něčemu se přiučí, ale také si odpočine a dá si výborný dezert. Na ten se vždy těším. Naposledy jsem byla na Kurz fixy a zatím se mi zdá jako nejlepší ze všech. Už se těším, až se v Ostravě objeví zase nějaký další kurz z těch, které jsem ještě nenavštívila.

Jana Horáková

Kurz v Boskovicích byl skvělý. Moc jsem si to užila, Renáta je velice příjemná a její vedení kurzu bylo velice obohacující. Těším se na další v Brně.

Adriana Charalambidu

Kurz Fixy mě úplně nadchl a ještě večer po příjezdu domů jsem popsala další dvě strany. Na kurzu jsem si užila neuvěřitelný relax, příjemnou atmosféru a tvůrčího ducha. Už teď vím, že jsem v Písmodílně nebyla naposledy!

Martina Brugerová

Užila jsem si v jeden den hned dva kurzy Renaty Gebauerové – Dámské pérko a Handlettering. Byl to opravdu balzám pro duši i ruce a můžu doporučit všem, které tyto techniky zajímají. Dozvěděli jsme se vše praktické ohledně pomůcek a materiálů a hlavně se nám dostalo skvělé profi podpory při praktickém nácviku. Dámskému pérku jsem propadla a trénuji několikrát týdně. Kurzy byly skvělé pro ujasnění si technik a postupů.

Vlaďka Pečínková

U Renáty jsem byla na kurzu Akvarelových věnečků, Dámském pérku I a nedávno na odpočinkovém večerním Popíšeme všechno. Všechny kurzy byly skvělé a pohodové. Paní Renáta je profík, dozvěděla jsem se všechno, co jsem chtěla, a dostala hromadu dobrých rad ohledně psaní, materiálů, pomůcek atd. Tvoření v ateliéru Písmodílny je příjemně a užitečně strávený čas.

Mirka Šimková

Na kurzu Handletteringu od Renáty Gebauerové oceňuji především to, že jsem se dozvěděla, co to handlettering je. Byla jsem už totiž na jiném kurzu, který byl ale spíše o technice brush kaligrafie. Myslela jsem, že se mnoho nového nedozvím a jen strávím příjemné kreativní odpoledne. Ale odcházela jsem nabitá informacemi. Odnesla jsem si i několik svých výtvorů, na kterých už bylo vidět, že se můj lettering, díky kurzu paní Renáty, posunul.

Kamila Kábová

Kurz Kaligrafie pro začátečníky byl naprosto super! Paní lektorka vše pečlivě a srozumitelně vysvětlovala a ukazovala, každému se individuálně věnovala. Občerstvení i pomůcky byly v ceně. Jediná nevýhoda – až moc rychle to uteklo. Určitě bych chtěla navštívit další kurzy.

Jana Rudá

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS