Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Říhová

Lenka Říhová

HR partner

Lenka Říhová

Nabízím pomoc při hledání specialistů, tzv. headhunting, recruiting, nábor. Funguji jako samostatná personální agentura, takže se pokusím co nejvíce poznat vaši společnost a její prostředí, abych vás pak dokázala co nejvěrohodněji popsat danému kandidátovi. Klíčový bod současného hledání specialistů totiž stojí hlavně na co nejvěrohodnějším vyobrazení firmy směrem k lidem – a o to se právě snažím.

Specializuji se hlavně na oblast IS/IT – vývoj aplikací a systémů. Mám zkušenosti s hledáním specialistů do světa vývoje v PHP, JAVA, .NET, Javascriptu, iOS, Android; a světa implementace produktů společnosti Microsoft – MS Dynamics). Moje aktuální databáze obsahuje přes 900 kontaktů, což neznamená, že jsou všichni okamžitě k dispozici. Ale jedná se o specialisty, s kterými jsem dlouhodobě ve spojení a dostanu se k nim s nabídkou vaší společnosti rychleji.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; především Pardubice, Hradec Králové a Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Lenka Říhová
nábřeží Závodu míru 2739
Pardubice
530 02
Mobil:607 153 494
Email:lenka@rihova.com
LinkedIn:LinkedIn smetanovalenka

Doporučení z první ruky

Lenka je člověk, se kterým jsem strávila mnoho času při studijních projektech i při různých brigádách a vždy se projevil její smysl pro pečlivost a schopnost hledat řešení i obtížných situací. Navíc je schopna zpříjemnit každý nepříjemný úkol, takže práce s ní je radostí.
Martina Syřenová
HR specialistka

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS