Robert Háša

tvůrce videí a vizualizací, animátor a grafický designér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Profesionální video tvorba, vizualizace, speciální obrazové efekty (VFX), animace, postprodukce a grafický design. Důraz na kreativitu a spolehlivost, dlouholetá praxe v oboru a elitní reference jako např. Česká televize, TV Nova, Atlas.cz či ICQ. Spolupráce na tvorbě vizuálních efektů pro filmy a pohádky jako Ztraceni v Mnichově, Kosmo, Mamon, Milada, Sedmero krkavcůmnoho dalších.

  • Video / motion design – návrhy a realizace animací pro TV, film, online tvorbu i multimediální prezentace; video reklama, videa pro YouTube, mobil a internet. Dále postprodukce, obrazové efekty, trikové scény, compositing, animovaná menu, znělky, podklady pro animované bannery, doplňkové animace.
  • Grafika / grafický design – kreativní návrhy, firemní grafika, tvorba loga a jednotného vizuálního stylu (corporate identity). Grafika pro sebeprezentaci, grafické návrhy tiskovin, koláže, digitální retuše a fotomontáže, vizualizace, ilustrace.

Znalost software:

  • Adobe After Effects, Twinmotion, Autodesk Flame, Premiere, Illustrator aj.
  • Nuke, Photoshop, Quantel, Unreal, Final Cut, produkty Microsoft aj.
Robert Háša
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Robert Háša
onyx media
U Vinohradské nemocnice 2
Praha
130 00
Mobil:777 137 764
Email:onyx@email.cz
Web:www.onyxmedia.cz
LinkedIn:roberthasa
IČ:70174733 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s Robertem Hášou byla rychlá, flexibilní, vstřícná a kreativní. Realizovali jsme spolu animaci našeho firemního PF. Líbilo se mi, že přicházel s vlastními nápady a doporučeními nad rámec našeho zadání nebo našich vlastních představ. Dokázal přijít s několika různými variantami pro výsledné řešení, což velice usnadnilo výběr správné cesty a finální ladění vzhledu. S výsledkem jsme byli spokojeni nejen my sami, ale hlavně naši klienti, kteří formu zpracování PF spontánně oceňovali.

Tomáš Hajdin

marketing Pearshealthcyber