Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Háša

Robert Háša

tvůrce videí, animátor, grafický designér a webdesignér

Robert Háša
Robert Háša - logo

Profesionální video tvorba, speciální obrazové efekty (VFX), animace, postprodukce, grafický a webový design. Důraz na kreativitu a spolehlivost, dlouholetá praxe v oboru a elitní reference jako např. Česká televize, TV Nova, Atlas.cz či ICQ. Spolupráce na tvorbě vizuálních efektů pro filmy a pohádky jako Ztraceni v Mnichově, Kosmo, Mamon, Milada, Sedmero krkavcůmnoho dalších.

  • Video / motion design – návrhy a realizace animací pro TV, film, online tvorbu i multimediální prezentace; video reklama, videa pro YouTube, mobil a internet. Dále postprodukce, obrazové efekty, trikové scény, compositing, animovaná menu, znělky, podklady pro animované bannery, doplňkové animace.
  • Grafika / grafický design – kreativní návrhy, firemní grafika, tvorba loga a jednotného vizuálního stylu (corporate identity). Grafika pro sebeprezentaci, grafické návrhy tiskovin, koláže, digitální retuše a fotomontáže, vizualizace, ilustrace.
  • Web & gui design – grafické návrhy pro webové stránky a online aplikace. Redesign starých webů, ikony a design pro uživatelská rozhraní. Doplňky a bannery na webové stránky, mobilní aplikace, intranet.

Galerie:

Grafický designMotion designGrafický design - Corporate IdentityGrafický design - Icon and GUI DesingPostproduction - TV Series and Films - VFX, Retouching and Compositing
Zobrazit všech 25 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Znalost software:

  • Adobe After Effects, Flash, Photoshop, Premiere, Illustrator aj.
  • Autodesk Flame, Nuke, Smoke, Quantel, Fusion, Final Cut, ParticleIllusion, produkty Microsoft aj.

Kontaktní informace

Robert Háša
onyx media
U Vinohradké nemocnice 2
Praha
130 00
Mobil:777 137 764
Email:onyx@email.cz
Web:www.onyxmedia.cz
LinkedIn:LinkedIn roberthasa
:70174733

Doporučení z první ruky

Pana Hášu jsem si vyhledal na portále Na volné noze. Potřeboval jsem sestavit tým a řešit docela složitý projekt elektronického školení pro finanční poradce společnosti Conseq, pro kterou vykonávám komplexní marketingové a komunikační poradenství. Jak už jsem uvedl, projekt nebyl jednoduchý, kombinoval se v něm střih spolu s animacemi a ještě navíc s možností interaktivního pohybu tímto elektronickým školením. Prostě tak, aby klienti dostali pružné a přehledné školení, které potřebují ke své činnosti a certifikaci. S potěšením musím konstatovat, že spolupráce s panem Hášou byla perfektní. Kvalita za 1, profesionalita a odbornost za 1, plnění termínů za 1, platnost všech našich smluv a dohod za 1. Pana Hášu mohu jen doporučit.
Miloš Vedral
marketingový a komunikační poradce, konzultant

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS