Doporučení z první ruky

Robert Junek — konzultant v oblasti business intelligence (BI) a datový analytik


Zobrazuji všech 9 doporučení

Robert je zkušený profesionál v oblasti marketingu i e-commerce. Velmi dobře pracuje v dynamických podmínkách s cílem dodat 100% výsledek v dohodnutých termínech.

Tomáš Synek
Product Manager MD&Pharma

Robert excelentně zvládá v sobě nakombinovat profesionála a selský rozum. Poradí, podpoří a motivuje.

Ivana Stehlíková

Robert je opravdový online expert, který dokáže vyřešit všechny možné i nemožné nástrahy, na které můžete v e-commerce prostředí narazit. Tím to ale nekončí. Vždy jsem byl fascinovaný jeho neuvěřitelným přesahem do souvisejících oborů. Robert se popasuje bez nejmenších problémů s úpravou backendu, development frontendu webu je pro něj hračkou, grafika a úprava fotografií na web je pro něj zábava, nečiní mu problém SQL databáze, ani příprava reportingu v analytickém nástroji Power BI. A když je potřeba produktová znalost? Robert zahanbí kde koho. Není to však jen o mimořádném know-how, ale i o lidském přístupu a veliké ochotě vyjít vstříc nejen mně, ale i ostatním kolegům, domluvit se a hledat řešení i nestandardní cestou. Pokud hledáte komplexního odborníka na e-commerce, volejte Robertovi!

Jan Samko
marketingový ředitel

Odborník na pravém místě. Power BI a SQL databáze není pro něj cizí pojem. Výborná spolupráce.

Antonín K.

S Robertem jsem spolupracoval téměř 2 roky a vnímám ho jako opravdu velkého experta nejen reportingového systému MS Power BI, ale také účetního systému Pohoda. V Havlíkově Apotéce se mu podařilo nastavit opravdu funkční systém reportingu, založený na měřitelných datech, který celé firmě velmi ulehčuje práci a procesy. Silně oceňuji jeho strategický pohled na věc, analytické schopnosti a zejména dotahování jednotlivých úkolů do konce. Robert má navíc i skvělé komunikační dovednosti s výbornou argumentací. Velmi rád Roberta doporučím!

Ondřej Musil
Nejlepší hranolky ve městě

Je mi potěšením doporučit Roberta Junka, který se mnou spolupracoval pravidelně za poslední rok. Viděl jsem Roberta jako velmi pracovitého člověka, dobře anglicky mluvícího a proaktivního člověka s dobrým smyslem pro humor. Robert byl vždycky ochoten být nápomocný a včasný s dodržením termínů. Závěrem mohu říci, že Roberta opravdu rád doporučím a pevně věřím, že by obohatil Váš tým.

Lukáš Meyer
Strategický Nákup

Maximální nasazení, odbornost a rychlost implementace jsou Robertovi obrovské přednosti. Spolupráce byla vždy nadstandardní a doufám, že se v budoucnu potkáme na dalších pracovních výzvách.

Tadeáš Salaba

Spolupracovat s Robertem znamená neustále být překvapen jeho hlubokými znalostmi v různých oblastech, od komunikace přes plánování, realizaci i skvělé business přemýšlení, které posouvá jeho klienty i spolupracovníky vždy o krok dál. Pusu nezavřete ani v době, kdy vám bude představovat své nápady a marketingové plány (samozřejmě vždy s ohledem na jejich přínos i faktickou ekonomickou návratnost jak z krátkodobého, tak i z dlouhodobého hlediska). Bez Roberta se váš business pravděpodobně obejde a poroste - s Robertem ovšem vystřelí raketovou rychlostí :).

Dominika Bačovská
Senior Project Manager ve společnosti BRAINZ DISRUPTIVE

Robert je skvělý leader týmu a člověk na správném místě. Vždy si na svůj tým najde čas a poradí. Jsem jedině rád, že jsem se mohl dívat pod ruce právě jemu.

Jan Ryšánek
Head of social media, WMC/GREY