Doporučení z první ruky

Robert Marek — producent, tvůrce a mentor reklamních videí


Zobrazuji č. 21-26 z celkem 26 doporučení

Filip Hudetz

Robert Marek se ukázal jako neuvěřitelně talentovaný filmmaker při tvorbě marketingových spotů pro naši firmu. Jeho kreativita a schopnost přenést esenci našeho podnikání do vizuální podoby přesáhly veškerá očekávání. Každý jeho spot je uměleckým dílem plným energie, estetiky a hlubokého smyslu pro detail. Jeho schopnost vyprávět příběhy prostřednictvím obrazu nás oslovila a spojila naše zprávy s emocemi diváků. Spolupráce s ním byla bezproblémová díky jeho profesionálnímu přístupu a ochotě pracovat s našimi nápady. Celkově lze říci, že Robert je pravým mistrem filmového umění, který doporučuji každé firmě hledající neobyčejného tvůrce pro své marketingové potřeby.

Filip Hudetz
audiovizuální tvůrce, filmmaker, marketér, režisér a animátor

Pan Marek pro nás nafotil fotoreport v rámci oslav 25. výročí naší společnosti. Ze spolupráce bylo znát, že o věcech přemýšlí a umí si poradit i s náročným prostředím na focení, jako tomu bylo v našem případě. Rychlost, flexibilita a ochota jeho profesionální přístup ještě podtrhují.

Šárka Balounová
Senior Marketing Manager

S Robertem jsme vytvářeli video pro interní účely pro velkou nápojářskou značku českého původu a evropského rozměru. Video mělo za cíl díky kreativitě a humoru motivovat zaměstnance k účasti na interním eventu. Ve videu jsme proto pracovali s lídry interních týmů, bylo tudíž oříškem nadesignovat scénář tak, aby respektoval schopnosti (herecké i časové) hlavních „herců“ a zároveň, aby výstup pobavil a byl kvalitní, jak si to pozice firmy žádá. Jak to u interních projektů bývá, nebylo na přípravu příliš času. Díky spolupráci s Robertem věřím, že jsme dokázali za velmi krátký čas přijít se super koncepcí videa, které překvapilo humorem i pojetím, bylo velmi kvalitně ztvárněné po filmové stránce. Robert s lídry týmů jednal s respektem tak, že je natáčení neotravovalo, některé si troufnu říci, že dokonce snad bavilo. Partnerský přístup držel od začátku až do konce, kdy se k úpravám v šibeničním termínu stavěl vřele, intenzivně komunikoval a posouval projekt dál svými nápady i v rámci postprodukce. Díky a těším se na další společné projekty!

Kateřina Marešová
Strategy/Creative Director
www.amidigital.cz

Pan Marek pro mou společnost natáčel jedny z jeho prvních videí a i přesto, že je to již několik let, videa jsou stále moderní a používaná v našich kampaních s kladnou odezvou dodnes. V následujícím roce rádi navážeme na předchozí spolupráci a pustíme se s panem Markem do nové tvorby!

Daniel Sychra
renovace a autoservis
www.midnightcare.cz sychra.daniel@gmail.com

S Robertem jsem pracoval na několika projektech. Každá spolupráce přinesla skvělé výsledky. Robert ví, jak vést tým a dovést ho do zdárného cíle. Máte jistotu, že s jeho vedením projektu dostanete do rukou umělecké dílo, které navíc splní vaše firemní požadavky a marketingové cíle. Osobně jsem toho byl svědkem u významných projektů, jako je reklamní video pro DSV logistickou firmu nebo například epický hudební videoklip pro zahraničního umělce.

Daniel Fréhar
freelancer videomaker
www.daniel.frehar.cz frehar.daniel@gmail.com 777 722 944

Od samého začátku, když jsme si vybrali Roberta na natočení našeho prezentačního a náborového videa, jsme oceňovali jeho zodpovědný přístup pro celý projekt. Robert si nás získal svým profesionálním jednáním, proaktivních přístupem a kreativními nápady. Kvalita finálního produktu předčila naše očekávání – od vizuální stránky až po zvukovou stopu. Celkově hodnotíme spolupráci s FramEpic jako vysoce profesionální a přínosnou. Doporučujeme všem, kteří hledají spolehlivého a kreativního partnera.

Martina Luxová
Sales Coordinator DSV Solutions s.r.o.
www.dsv.cz