Doporučení z první ruky

Robert Marek — originální videotvůrce, kreativní režisér a licencovaný pilot dronu


Zobrazuji č. 11-17 z celkem 17 doporučení

Robert je opravdový profesionál co se videotvorby týče. Je velmi spolehlivý, kreativní a jeho výsledky jsou vždy nad očekávání! Práce s nim je vždy radost.

Jiří Vacek
filmmaker
www.jiri-vacek.com vaci@me.com 773 701 999

Na podzim 2021 jsme potřebovali zdokumentovat kácení stromů na našem pozemku kvůli edukačním účelům. Z materiálů pořízených na dron jsme dostali video, na kterém názorně učíme naše žáky, jak přistupovat k technice kácení a bezpečnosti. Spolupráce s Robertem byla bezproblémová a záběry z dronu jsou perfektní.

Radim Jansa
produktový a edukační manažer

Spolupráce s Robertem běžela od začátku jako na drátkách. Hned se naladil na naši vlnu a se vším vyšel maximálně vstříc. Spolupráci s tímto profíkem můžeme jen a jen doporučit. Pokud vám jde o dodržování termínů, lidský přístup, přiměřenou cenu a flexibilitu, je Robert tím pravým pro váš projekt. Díky!

Tomáš Cina
jednatel MirandaMedia Group
www.mirandamedia.cz

Svatební video, které nám Robert vytvořil, předčilo naše očekávání! Z počátku si vyžádal osobní schůzku, kdy jsme si krátce popovídali o nás a o naší představě a zbytek už byl jen na něm. Když jsem poprvé video uviděla, byla jsem dojatá snad ještě více než na svatbě. Robertovi se podařilo neuvěřitelně vystihnout jak nás s manželem, tak naši rodinu a přátele a celkově atmosféru našeho svatebního dne. Čekalo nás i krásné překvapení v podobě vzkazů od rodiny a svědků, přičemž jsme zjistili, že to byl nápad právě Roberta. Lepšího člověka jsem si vybrat nemohla!

Anna Taraba

Roberta jsme si vybrali pro natočení svatebního dne a vytvoření videa. Nemohli jsme zvolit lépe, jelikož vytvořil nádhernou vzpomínku na celý život. Po celý den byl profesionální, udával směr natáčení, měl jasnou představu o tom, co je třeba natočit, aby výsledek byl skvělý. Záběry máme jak z kamery, tak z dronu. Díky jeho sympatické povaze skvěle zapadl mezi hosty, splynul s davem a pomohl tak utvořit pohodovou atmosféru.

Eva Ludvíková
nevěsta (2022)

Moc děkujeme za skvělé svatební video a profesionální přístup!

Nikola Lukášková

S tvorbou náborového videa jsme byli moc spokojení. Během natáčení panovala pohodová atmosféra a kolegy natáčení bavilo hlavně díky Robertovu profesionálnímu přístupu. Výsledkem je krásné, svižné, moderní a poutavé video. Doporučujeme.

Monika Nosková
obchod a marketing
www.xitee.com sales@xitee.com