Doporučení z první ruky

Robert Marek — producent, tvůrce a mentor reklamních videí


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 26 doporučení

Robert je opravdový profesionál co se videotvorby týče. Je velmi spolehlivý, kreativní a jeho výsledky jsou vždy nad očekávání! Práce s nim je vždy radost.

Jiří Vacek
filmmaker
www.jiri-vacek.com vaci@me.com 773 701 999

Na podzim 2021 jsme potřebovali zdokumentovat kácení stromů na našem pozemku kvůli edukačním účelům. Z materiálů pořízených na dron jsme dostali video, na kterém názorně učíme naše žáky, jak přistupovat k technice kácení a bezpečnosti. Spolupráce s Robertem byla bezproblémová a záběry z dronu jsou perfektní.

Radim Jansa
produktový a edukační manažer

Spolupráce s Robertem běžela od začátku jako na drátkách. Hned se naladil na naši vlnu a se vším vyšel maximálně vstříc. Spolupráci s tímto profíkem můžeme jen a jen doporučit. Pokud vám jde o dodržování termínů, lidský přístup, přiměřenou cenu a flexibilitu, je Robert tím pravým pro váš projekt. Díky!

Tomáš Cina
jednatel MirandaMedia Group
www.mirandamedia.cz

Svatební video, které nám Robert vytvořil, předčilo naše očekávání! Z počátku si vyžádal osobní schůzku, kdy jsme si krátce popovídali o nás a o naší představě a zbytek už byl jen na něm. Když jsem poprvé video uviděla, byla jsem dojatá snad ještě více než na svatbě. Robertovi se podařilo neuvěřitelně vystihnout jak nás s manželem, tak naši rodinu a přátele a celkově atmosféru našeho svatebního dne. Čekalo nás i krásné překvapení v podobě vzkazů od rodiny a svědků, přičemž jsme zjistili, že to byl nápad právě Roberta. Lepšího člověka jsem si vybrat nemohla!

Anna Taraba

Roberta jsme si vybrali pro natočení svatebního dne a vytvoření videa. Nemohli jsme zvolit lépe, jelikož vytvořil nádhernou vzpomínku na celý život. Po celý den byl profesionální, udával směr natáčení, měl jasnou představu o tom, co je třeba natočit, aby výsledek byl skvělý. Záběry máme jak z kamery, tak z dronu. Díky jeho sympatické povaze skvěle zapadl mezi hosty, splynul s davem a pomohl tak utvořit pohodovou atmosféru.

Eva Ludvíková
nevěsta (2022)

Moc děkujeme za skvělé svatební video a profesionální přístup!

Nikola Lukášková

S tvorbou náborového videa jsme byli moc spokojení. Během natáčení panovala pohodová atmosféra a kolegy natáčení bavilo hlavně díky Robertovu profesionálnímu přístupu. Výsledkem je krásné, svižné, moderní a poutavé video. Doporučujeme.

Monika Nosková
obchod a marketing
www.xitee.com sales@xitee.com

Kontaktoval jsem Roberta na základě doporučení. Robert je extrémně přátelský a byl ochotný pomoci hned od začátku našeho setkání, a to ještě předtím, než jsem mu předložil všechny nápady. Oceňuji především jeho kreativitu, produktivitu a komunikaci. Strávili jsme hodiny přemýšlením o všech možných plánech a nápadech, abychom z našeho projektu vytěžili to nejlepší. K mému překvapení jsou Robert a jeho tým vynalézaví, znalí, inteligentní a hlavně týmoví hráči. Část, která byla pro nás nejvýznamnější, byl finanční rozpočet - Robert měl skvělý nápad, který by nás nezruinoval: odložili jsme náš projekt o 2 měsíce, abychom získali všechny finanční prostředky, které jsou potřeba, a fungovalo to perfektně. Trvalo týdny vytvořit toto mistrovské dílo, ale nakonec jsme extrémně spokojeni s výsledky a náš filmový klip na Youtube je v trendech, spolu s obrovskou zpětnou vazbou a reakcí od mých fanoušků. Díky tomuto projektu bylo snadné dosáhnout monetizačního statusu na YouTube, což byl pro naši společnost MENC Records velký úspěch. Osobní poznámka: Od Roberta jsem se naučil lépe pracovat s rozpočtem, efektivněji využívat čas a realisticky plánovat dopředu. S Robertem chci určitě spolupracovat i v budoucnu, díky tomu, že mi pomohl zrealizovat můj sen. Práce s Robertem byla úžasná zkušenost a jsem vděčný, že jsem si vybral právě jeho. Výsledky: Pokud vás nepřesvědčilo nic z toho co jsem zmínil, podívejte na finální dílo, které Robert vytvořil, jak převedl mé nápady do nádherných scén a vyprávění: https://youtu.be/KmKkU-5NenY

Vítor Tavares Mendes
M.E.N.C Records owner
https://youtube.com/@MrEnergyNaCasa369 info@mrenernacasa.com 776 211 657

Vypracování promo videa bylo perfektní. Jako kameraman má skvělé oko. Rychlá práce i komunikace, ochota, profesionalita a příjemná cena. Je také vynikající editor a umí s pomocí videa, hudby a grafiky vyprávět příběh nabitý emocemi. Se spoluprací jsem byl spokojen a mohu jen doporučit.

Daniel Alka
a fine-art photographer
www.danalka.com

S Robertem jsme začali spolupracovat v roce 2022 a od té doby se na něj pravidelně obracíme. Pomáhá nám vytvářet produktová videa komentovaná našimi zaměstnanci. Vždy platí, co si sjednáme. Je na něj spolehnutí. Se svými zkušenostmi nastaví rychle požadovanou scénu a i při natáčení umí pracovat s lidmi, kteří nemají tolik zkušeností s mluvením před kamerou. Ceníme si i jeho kreativity, kdy sám přijde s novými nápady co a jak udělat, aby výsledné video vypadalo co nejlépe. Mohu jen doporučit… a vlastně raději ne, protože by pak neměl moc času na nás :-).

L. Procházka
jednatel TOXIN s.r.o.
www.toxin.cz