Mgr. Roman Čelechovský

textový producent

Texty na úrovni regulérní obsahové agentury, ceny freelancera – to je Čelechovský Copy. Možná jde o čerstvý subjekt na tuzemské marketingové scéně, ale nenechte se omámit vůní novoty: tenhle projekt zaštiťují dvě desítky talentovaných a léty prověřených copywriterů, několik korektorů (povoláním kantoři bohemistiky na předních českých univerzitách), a v jeho čele stojí jeden zkušený editor a vášnivý textařský řemeslník – já.

Co vám přinesu?

Prvotřídní texty, které budou po všech stránkách maximálně dotažené: Tone of voice odpovídající vaší značce i cílovce, formální struktura, obsahová kvalita a originalita, SEO – všechno bude v hotových textech propracované a vyladěné. Během více jak patnáctileté praxe jsem vyprodukoval i osobně vytvořil tisíce textů, které fungovaly a klienty nadchly. Přidáte se mezi ně a dáte Čelechovský Copy šanci?

Pokud chcete, či dokonce vyloženě potřebujete špičkové texty, ale zároveň za ně nechcete platit tolik, kolik si standardně účtují agentury, tak nyní máte příležitost. Staňte se mými klienty dříve, než se provařím a zdražím!

A co pro vás vytvořím?

  • Texty na web, které podtrhnou vaši firemní identitu. Žádná šeď, žádná nuda. Ledaže byste si to vyloženě přáli…
  • Blogové články, jež vaše čtenáře pobaví, či jim něco zajímavého předají. Nebo rovnou obojí. Naše blogové články zapíšou vaši značku do povědomí cílové skupiny. A možná i do podvědomí!
  • Contentové články. Chcete pro svoji cílovku jen to nejlepší? Tak jí dejte prémiový a nadčasový obsah. Komplexně a přehledně zpracované téma ve formě magazínově laděného článku je přesně to, co uživatele nadchne nebo jim skutečně pomůže s řešením aktuálního problému. Jste připraveni být u svých zákazníků oblíbeni?
  • PR články. A jak je chcete? Bulvárně, nebo naopak seriózně, aby čtenář ani nepoznal, že článek není napsaný redaktory vybraného média? Se mnou bude váš PR článek zářit ve světle reflektorů, nebo bude zakamuflovaný k nepoznání.
  • Linkbuildingové články, které nebudou psané jen pro SEO. Protože pokud je linkbuildingový článek kvalitní a bude na Googleboty fungovat, tak přece z logiky věci vám přivede i čtenáře, kteří ho pak budou číst, ne? Vždy píšu tak, abych potěšil jak Googleboty, tak i živé uživatele.
  • Popisy kategorií, díky nimž si návštěvník ihned vytvoří o daném sortimentu jasnou a srozumitelnou představu.
  • Popisy produktů, které zákazníka informují a zároveň do ničeho netlačí. Jen ať z mých popisků sám pozná, jaký užitek mu konkrétní zboží či služba v praxi přinese – tím spíš o něj projeví ve finále zájem.
  • Texty na přání – nenašli jste zde, co hledáte? Kontaktujte mě a řekněte mi, co přesně potřebujete. Textaci e-booků, sociálních sítí nebo mailů? Pokud to budu umět, lze se se mnou domluvit na lecjakých podpultovkách.

Jak konkrétně pro vás díla vytvořím?

V mém týmu se na tvorbě každého textu podílejí tři lidé. Víc hlav víc ví, ale hlavně víc očí víc vidí. Je prokázáno, že pokud je člověk i jen trochu unavený, začne se tento defekt obratem projevovat právě u psaní. A to je v zásadním rozporu s mým posláním: produkovat esenciální obsahovou kvalitu.

A tak máme pracovní role rozdělené: kopík píše, editor edituje, praktikuje SEO a celý text kompletuje, a korektor výsledné dílo ještě po jazykové stránce vybrousí k dokonalosti. Minimálně tři čtení na jeden text – to je o dvě čtení víc než u běžného freelancera, a minimálně o jedno, ale spíše o dvě čtení více, než je běžné v klasické agentuře.

Více informací o tom, jak pracuji, najdete na mém webu v sekci Moje filozofie.

Proč zrovna já?

Tiskový obor ministerstva dopravy a spojů ČR, Lidové noviny, Alza.cz nebo dlouholetý Content manažer v marketingové agentuře – to jsou jen některé štace, kde všude jsem během svého více jak patnáctiletého profesního života působil. A během všech těchto let a pracovních etap jsem narážel na talentované a šikovné textaře a korektory, které jsem si později postahoval do svého týmu v online marketingové agentuře. A jednoho dne jsem jim řekl: „Pojďme si dělat naši práci sami a po svém!“

A tak jsme teď tady. Pro vás. Zkušený, léty a těžkými úkoly – někdy i průšvihy, to si klidně řekněme narovinu – prověřený tým, na který je vždy a za všech okolností spoleh. Přesvědčte se i vy! Vyzkoušejte naše schopnosti a uvidíte, jak nám to společně půjde.

Komu jsem v minulosti svými texty pomohl?

Adesa, AJ Produkty, Albixon, Ardon, Auto Podbaba, Bagmaster, Bauer, Beny, BiOOO, Blachotrapez, Caraplasma, CCC, Cycology, EK Partners, Eobuv, Epet, Expert, Expobank, Fjällräven, Kooperativa, Maxima Reality, NFON, OD Kotva, Philips, Pražská teplárenská, Profimed, PSN, Vans Centre, Zlaťáky – a mnoha, mnoha dalším.

Mgr. Roman Čelechovský
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Roman Čelechovský
Studentská 529/1
Praha 6
160 00