Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Roman Sokola > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Roman Sokola — zakladatel firem, zřizovatel virtuálních sídel a autor podnikatelských příruček

Zobrazuji č. 2130 z celkem 31 doporučení prezentace Roman Sokola:
Levné a fungující. Nevnucují vám žádné služby, které nechcete nebo nepotřebujete. Prostě virtuální sídlo s dobrou adresou. Doporučuji.

Ing. Jan Balák

Albanian Challenge, z.s.
Pro nově zakládanou společnost jsem hledal sídlo. Po pár dnech hledání jsem narazil na společnost Office option, která nabízí své služby za velmi přijatelných podmínek. Veškeré náležitosti byly vyřešené během několika dní a svou firmu jsem mohl bez problému založit. Občas zapomenu v komunikaci se svými obchodními partnery zmínit jinou dodací adresu, o čemž mě Office option po doručení zásilky ihned informuje. I z tohoto důvodu službu Office option v Plzni doporučuji.

Petr Půta

MUSCULT s.r.o.
Hledal jsem na internetu sídlo pro své podnikání v Praze. Zaujala mne společnost Office Option, která měla příznivé cenové nabídky na tak lukrativní adrese. Byl jsem pak překvapen, jak rychle mi sídlo bylo zřízeno a od samého počátku jsem byl potěšen, že komunikace mezi mnou a Office Option byla velmi příjemná a na profesionální úrovni. Jsem velmi spokojen a mohu všem služby této společnosti vřele doporučit.

Josef Pomichálek

Pro svou novou společnost jsem hledal jednoduché a levné řešení sídla společnosti. Po pár úvodních kliknutích jsem věděl, že Office option mi to může nabídnout. Vše proběhlo rychle, bez zbytečných kroků a za příznivou cenu. Mohu všem, kdo váhají, jen doporučit.

Ing. Aleš Stuchlík

FlyShot s.r.o.
Působíme v energetickém oboru, kde mimo jiné řešíme správnou optimalizaci energií. Totéž platí o naší vlastní energii, kterou věnujeme hlavně našim zákazníkům a byznysu. Vše ostatní necháváme na našich partnerech. Z tohoto důvodu je pro nás Office option jasnou volbou. Založení proběhlo rychle, bez větších nároků na naši vlastní energii a za dobrou cenu. Děkujeme a vřele doporučujeme!

Jiří Gruník

GRUNIK markets s.r.o.
Jsem nadmíru spokojen se službami společnosti Office option, s.r.o. Hlavně oceňuji komfort, rychlost, komunikaci a cenu. Vřele doporučuji všem co zakládají společnost. Téměř bez práce!

Petr Dvořák

DSG7, S.R.O.
Vždycky jsem měl fyzické kanceláře, považoval jsem za nutnost se scházet a pracovat společně. Jenže současným trendem je práce na dálku a u profesí jako vývojář, analytik nebo vedoucí projektu nejen dává velký smysl, ale umožňuje plnit pracovní úkoly i z odlehlých destinací, kde se dotyčným dobře žije. Rozhodl jsem se tedy virtualizovat i sídlo naší společnosti a Office option byla skvělá volba. Pro mne je nejlepší scan došlé pošty. Velký přínos také vidím v tom, že můžu mluvit s reálnými lidmi, kteří v Office option pro nás pracují.

David Podhola

Zakládali jsem nové s.r.o. s vlastním sídlem. Ochota, komunikace a rychlost byla velmi dobrá. Jednoznačně doporučujeme. Společnost Office option dodává své služby spolehlivě a včas.

Radek Horyna

BAUKUMST ARCHITEKTI, s.r.o.
Office option splnili to, co jsme očekávali a objednali a když jsem potřeboval poradit, dostalo se nám kvalitní a fundované odpovědi. Emailová i telefonní komunikace probíhá vždy konstruktivně a v dobré náladě, což se vždy hodí. Službu doporučuji.

Jiří Blažek

SANGIX appointments
Společnost Office option mohu opravdu doporučit. Jsem bez výjimky spokojen jak se službou založení, tak s následnou správou přijaté korespondence na adresu virtuálního sídla. Společnost bleskově komunikuje, je ochotná a v oboru profík.

Michael Klement

mytapp purifiers s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS