Doporučení z první ruky

Roman Sokola — zakladatel firem, zřizovatel virtuálních sídel a autor podnikatelských příruček


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 31 doporučení

Levné a fungující. Nevnucují vám žádné služby, které nechcete nebo nepotřebujete. Prostě virtuální sídlo s dobrou adresou. Doporučuji.

Ing. Jan Balák
Albanian Challenge, z.s.

Pro nově zakládanou společnost jsem hledal sídlo. Po pár dnech hledání jsem narazil na společnost Ofigo, která nabízí své služby za velmi přijatelných podmínek. Veškeré náležitosti byly vyřešené během několika dní a svou firmu jsem mohl bez problému založit. Občas zapomenu v komunikaci se svými obchodními partnery zmínit jinou dodací adresu, o čemž mě Ofigo po doručení zásilky ihned informuje. I z tohoto důvodu službu Ofigo doporučuji.

Petr Půta
MUSCULT s.r.o.

Hledal jsem na internetu sídlo pro své podnikání v Praze. Zaujala mne společnost Ofigo, která měla příznivé cenové nabídky na tak lukrativní adrese. Byl jsem pak překvapen, jak rychle mi sídlo bylo zřízeno a od samého počátku jsem byl potěšen, že komunikace mezi mnou a Ofigo byla velmi příjemná a na profesionální úrovni. Jsem velmi spokojen a mohu všem služby této společnosti vřele doporučit.

Josef Pomichálek

Pro svou novou společnost jsem hledal jednoduché a levné řešení sídla společnosti. Po pár úvodních kliknutích jsem věděl, že Ofigo mi to může nabídnout. Vše proběhlo rychle, bez zbytečných kroků a za příznivou cenu. Mohu všem, kdo váhají, jen doporučit.

Ing. Aleš Stuchlík
FlyShot s.r.o.

Působíme v energetickém oboru, kde mimo jiné řešíme správnou optimalizaci energií. Totéž platí o naší vlastní energii, kterou věnujeme hlavně našim zákazníkům a byznysu. Vše ostatní necháváme na našich partnerech. Z tohoto důvodu je pro nás Ofigo jasnou volbou. Založení proběhlo rychle, bez větších nároků na naši vlastní energii a za dobrou cenu. Děkujeme a vřele doporučujeme!

Jiří Gruník
GRUNIK markets s.r.o.

Jsem nadmíru spokojen se službami společnosti Ofigo, s.r.o. Hlavně oceňuji komfort, rychlost, komunikaci a cenu. Vřele doporučuji všem co zakládají společnost. Téměř bez práce!

Petr Dvořák
DSG7, S.R.O.

Vždycky jsem měl fyzické kanceláře, považoval jsem za nutnost se scházet a pracovat společně. Jenže současným trendem je práce na dálku a u profesí jako vývojář, analytik nebo vedoucí projektu nejen dává velký smysl, ale umožňuje plnit pracovní úkoly i z odlehlých destinací, kde se dotyčným dobře žije. Rozhodl jsem se tedy virtualizovat i sídlo naší společnosti a Ofigo byla skvělá volba. Pro mne je nejlepší scan došlé pošty. Velký přínos také vidím v tom, že můžu mluvit s reálnými lidmi, kteří v Ofigo pro nás pracují.

David Podhola

Zakládali jsem nové s.r.o. s vlastním sídlem. Ochota, komunikace a rychlost byla velmi dobrá. Jednoznačně doporučujeme. Společnost Ofigo dodává své služby spolehlivě a včas.

Radek Horyna
BAUKUMST ARCHITEKTI, s.r.o.

V Ofigo splnili to, co jsme očekávali a objednali a když jsem potřeboval poradit, dostalo se nám kvalitní a fundované odpovědi. Emailová i telefonní komunikace probíhá vždy konstruktivně a v dobré náladě, což se vždy hodí. Službu doporučuji.

Jiří Blažek
SANGIX appointments

Společnost Ofigo mohu opravdu doporučit. Jsem bez výjimky spokojen jak se službou založení, tak s následnou správou přijaté korespondence na adresu virtuálního sídla. Společnost bleskově komunikuje, je ochotná a v oboru profík.

Michael Klement
mytapp purifiers s.r.o.