Doporučení z první ruky

Roman Sokola — zakladatel firem, zřizovatel virtuálních sídel a autor podnikatelských příruček


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 31 doporučení

Při hledání možností pro sídlo mé společnosti jsem na Ofigo narazil na internetu. Překvapilo mě, jak snadné a přímočaré bylo založení sídla. Ještě více však kvituji vstřícnost a rychlost jednání i následný servis v podobně např. emailů se skutečně užitečnými tipy do podnikání. Po všech stránkách skvělá služba, která plní vše, co slibuje. Vřele doporučuji!

Zbyněk Poulíček
BitIT s.r.o.

Pro start mladé firmy je virtuální sídlo ideálním řešením. Po zvážení nabídek těchto služeb v Brně jsme se rozhodli pro Ofigo, s.r.o. z důvodu přívětivé ceny a odpovídajících služeb. Jakožto spokojený zákazník tuto firmu doporučuji.

Jan Špalek
Rebelbean s.r.o.

Potřebovali jsme virtuální sídlo pro novou s.r.o., ze všech možností jsme si nakonec vybrali Ofigo, protože zaujali cenou, poskytovanými službami a hlavně přístupem.

Filip Hvízdal
Marketing PPC s.r.o.

Hledala jsem možnost pro sídlo mého podnikání a objevila jsem na internetu Ofigo. Příjemně mne překvapilo, že je to tak snadné založit si sídlo díky Ofigo. Nejvíce mne potěšila vstřícnost a rychlost v jednání i další služby v podobně emailů s velice (hlavně pro mne) užitečnými tipy do podnikání. V každém směru super služba, která splnila vše, co slíbila ve své nabídce. Jsem spokojená a srdečně doporučuji!

Ilona Trefilová

Po několika letech podnikání jako OSVČ jsem hledal sídlo pro nově vznikající s.r.o. U společnosti Ofigo mne ihned zaujalo jednoduché a rychlé vyřízení veškerých náležitostí online a to, že jsou všechny související služby zahrnuty ve velmi příznivé ceně. Příjemně potěšila vstřícnost, rychlost a ochota, se kterou jsem se u Ofigo setkal. Rád služby této společnosti opět využiji.

Roman Vlček
ENVICOM SAFETY s.r.o.

Začínající živnostníci a podnikatelé to nemají jednoduché: úřady po nich vyžadují spoustu formalit, mezi nimiž je i určení sídla. V mém případě nebylo možné sídlit na místě trvalého pobytu, a tak jsem se rozhodl pro sídlo virtuální. Z nabízených možností mě zaujala právě firma Ofigo. S výběrem jsem spokojen, cena za službu je odpovídající a za celou dobu se nevyskytl jediný zádrhel. Proto mohu firmu Ofigo jedině doporučit.

Pavel Mises

Potřebovali jsme virtuální sídlo našeho klubu. Nabídka firmy Ofigo vyhovovala a pracovníci firmy vše operativně zařídili. Poskytované služby jsou na velmi dobré úrovni.

Josef Toušek
Klub přátel výtvarného umění a architektury Brno, z. s.

Pro naše nové s.r.o. jsem rychle potřeboval sídlo firmy. Ofigo jsem našel na Facebooku. Jednoduchost, ochota a rychlé jednání mě uklidnilo, že Ofigo je dobrá volba a dnes po půl roce jsem o tom již přesvědčen.

Marek Doležal
Stedyx s.r.o.

V určité náročné situaci jsem nutně potřeboval zřídit virtuální sídlo firmy. V tom mi velmi ochotně a bez zbytečných průtahů pomohla firma Ofigo. Stačilo jen vyplnění stručného formuláře a jeden telefonát pro ujasnění detailů. Vše ostatní kompletně zařídila firma Ofigo. Vstřícné, rychlé a příjemné jednání za velmi dobrou cenu. Mohu jen doporučit.

Pavel Kala

Pro naši nově vznikající dceřinou firmu jsem hledal virtuální sídlo a protože jsem již měl zkušenosti se službami konkurenční firmy, resp. právě proto, jsem se rozhodl zkusit Ofigo, s.r.o. Vstřícnost, rychlost i kvalita poskytovaných služeb mne nadchla natolik, že jakmile to bude možné přenesu sídlo k Ofigo, s.r.o. i pro mateřskou firmu.

Jiří Tomek
Nová Morava, z.s.