Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Roman Sokola > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Roman Sokola — zakladatel firem a zřizovatel virtuálních sídel

Zobrazuji č. 1120 z celkem 31 doporučení prezentace Roman Sokola:
Při hledání možností pro sídlo mé společnosti jsem na Office option narazil na internetu. Překvapilo mě, jak snadné a přímočaré bylo založení sídla. Ještě více však kvituji vstřícnost a rychlost jednání i následný servis v podobně např. emailů se skutečně užitečnými tipy do podnikání. Po všech stránkách skvělá služba, která plní vše, co slibuje. Vřele doporučuji!

Zbyněk Poulíček

BitIT s.r.o.
Pro start mladé firmy je virtuální sídlo ideálním řešením. Po zvážení nabídek těchto služeb v Brně jsme se rozhodli pro Office Option, s.r.o. z důvodu přívětivé ceny a odpovídajících služeb. Jakožto spokojený zákazník tuto firmu doporučuji.

Jan Špalek

Rebelbean s.r.o.
Potřebovali jsme virtuální sídlo pro novou s.r.o., ze všech možností jsme si nakonec vybrali Office option, protože zaujali cenou, poskytovanými službami a hlavně přístupem.

Filip Hvízdal

Marketing PPC s.r.o.
Hledala jsem možnost pro sídlo mého podnikání a objevila jsem na internetu Office option. Příjemně mne překvapilo, že je to tak snadné založit si sídlo díky Office option. Nejvíce mne potěšila vstřícnost a rychlost v jednání i další služby v podobně emailů s velice (hlavně pro mne) užitečnými tipy do podnikání. V každém směru super služba, která splnila vše, co slíbila ve své nabídce. Jsem spokojená a srdečně doporučuji!

Ilona Trefilová

Po několika letech podnikání jako OSVČ jsem hledal sídlo pro nově vznikající s.r.o. U společnosti Office option mne ihned zaujalo jednoduché a rychlé vyřízení veškerých náležitostí online a to, že jsou všechny související služby zahrnuty ve velmi příznivé ceně. Příjemně potěšila vstřícnost, rychlost a ochota, se kterou jsem se u Office option setkal. Rád služby této společnosti opět využiji.

Roman Vlček

ENVICOM SAFETY s.r.o.
Začínající živnostníci a podnikatelé to nemají jednoduché: úřady po nich vyžadují spoustu formalit, mezi nimiž je i určení sídla. V mém případě nebylo možné sídlit na místě trvalého pobytu, a tak jsem se rozhodl pro sídlo virtuální. Z nabízených možností mě zaujala právě firma Office option. S výběrem jsem spokojen, cena za službu je odpovídající a za celou dobu se nevyskytl jediný zádrhel. Proto mohu firmu Office option jedině doporučit.

Pavel Mises

Potřebovali jsme virtuální sídlo našeho klubu. Nabídka firmy Office option vyhovovala a pracovníci firmy vše operativně zařídili. Poskytované služby jsou na velmi dobré úrovni.

Josef Toušek

Klub přátel výtvarného umění a architektury Brno, z. s.
Pro naše nové s.r.o. jsem rychle potřeboval sídlo firmy. Office option jsem našel na Facebooku. Jednoduchost, ochota a rychlé jednání mě uklidnilo, že Office Option je dobrá volba a dnes po půl roce jsem o tom již přesvědčen.

Marek Doležal

Stedyx s.r.o.
V určité náročné situaci jsem nutně potřeboval zřídit virtuální sídlo firmy. V tom mi velmi ochotně a bez zbytečných průtahů pomohla firma Office option. Stačilo jen vyplnění stručného formuláře a jeden telefonát pro ujasnění detailů. Vše ostatní kompletně zařídila firma Office option. Vstřícné, rychlé a příjemné jednání za velmi dobrou cenu. Mohu jen doporučit.

Pavel Kala

Pro naši nově vznikající dceřinou firmu jsem hledal virtuální sídlo a protože jsem již měl zkušenosti se službami konkurenční firmy, resp. právě proto, jsem se rozhodl zkusit Office option, s.r.o. Vstřícnost, rychlost i kvalita poskytovaných služeb mne nadchla natolik, že jakmile to bude možné přenesu sídlo k Office option, s.r.o. i pro mateřskou firmu.

Jiří Tomek

Nová Morava, z.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS