Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Roman Věžník

Mgr. Roman Věžník

copywriter

Mgr. Roman Věžník
Mgr. Roman Věžník - logo

Chcete na svůj web špičkové texty, ale máte z psaní závratě? Vyšplhám pro ně za vás. Z vrcholu své copywriterské věže vám snesu víc než jen líbivé věty. Poznám vaše záměry, vcítím se do kůže vašich zákazníků a nové texty vyladím do poslední čárky.

  • Web copywriting – texty, které přimějí návštěvníky vašeho webu k akci; vyladěná metadata samozřejmostí.
  • Slogany – promyšlený slogan dodá značce nejen šmrnc, ale taky jedinečnost a zapamatovatelnost.
  • Názvy – příběh, který vznikne okolo názvu, je často důležitější než název samotný. Proto ke každému návrhu připojuji stručné zdůvodnění a nastíním minimálně jednu možnost rozvoje příběhu.
  • Textový audit – prošmejdím i ta nejzapomenutější zákoutí vašeho webu, odhalím marketingové, stylistické i pravopisné chyby a doporučím zlepšováky.
  • Konzultace – podělím se s vámi o know-how, které jsem získával léta. Vy ho dostanete za pár desítek minut, ale posunout vás může o světelné roky.

Baví mě orientační běh. Dovednosti ze sportu plně využívám i při práci. Vždy se precizně seznamuji s terénem, mapuji a analyzuji. Pak spolu se zákazníkem definujeme cíl a ať je cesta k němu jakkoli náročná, neminu jej.

Se slovy jsem začal kouzlit už na základce jako vydavatel a šéfredaktor několika amatérských časopisů. Na střední jsem přidal pár zpráv do novin. Na vysoké eseje a analytické studie o literatuře a filozofii, k tomu spoustu článků pro web. Po letech oťukávání jsme si to konečně s klávesnicí vyříkali. Ano, potřebujeme se, milujeme se, chceme se. Od té chvíle mě copywriting a vymýšlení obsahových strategií živí. Dělal jsem například pro: OptikDoDomu, První rodinná, Promistry, Litobal, hotel Zámek Valeč.

Moji práci můžete znát také z osvětových projektů Přepišme.to!Copyhubky.

Ukázky práce:

Facebook post pro Haus SpeziIdea, text do grafiky i těla příspěvku na FacebookIdea, text do grafiky i těla příspěvku na FacebookBillboard pro Haus Spezi – Srazili jsme ceny na kolenaPro náborovou microsite jsem napsal texty, ale také vymyslel celý koncept a nakreslil wireframe
Zobrazit všech 59 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ceník

  • Hodinová sazba copywritingu 1.500 Kč + DPH
  • Hodinová sazba konzultace 2.500 Kč + DPH
  • Podrobnější info o cenách najdete na mém webu.

Rozhovor o copywritingu pro sérii Copýtko Na volné noze

Ukázka online textového auditu

Kontaktní informace

Mgr. Roman Věžník
Šajby 502
Hrotovice (Kraj Vysočina)
675 55
Email:roman@veznik.cz
Web:www.veznik.cz
Facebook:Facebook kouzlimseslovy
Instagram:Instagram veznik.cz
LinkedIn:LinkedIn romanveznik
Twitter:Twitter roman__veznik

Doporučení z první ruky

Vzdělanost, profesionální přístup a vynalézavost. To jsou hlavní pilíře, na kterých Roman postavil most vedoucí k tomu, že naši zaměstnanci daleko lépe pracují s psaným slovem. Připravil pro nás interaktivní vzory korespondence, přehledná doporučení pro psaní e-mailů, zanalyzoval nejčastější chyby a je nám pružně k dispozici jako konzultant.
Ivana Pelánová
prokuristka Pragon Services

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS