Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Roman Věžník

Mgr. Roman Věžník

copywriter a online marketér

Mgr. Roman Věžník
Mgr. Roman Věžník - logo

Chcete na svůj web špičkové texty, ale máte z psaní závratě? Vyšplhám pro ně za vás. Z vrcholu své copywriterské věže vám snesu víc než jen líbivé věty. Poznám vaše záměry, vcítím se do kůže vašich zákazníků a nové texty vyladím do poslední čárky.

  • Copywriting – texty, za které se nebudete stydět; katalogy, newslettery a především obsah pro weby.
  • Správa sociálních sítí – založení a správa profilů, u Facebooku navíc i placená reklama.
  • Konzultace – poradenství v oblasti copywritingu a online marketingu.
  • Weby – příprava nového webu sakumprásk, spolupráce s prověřeným grafikem, kodérem a programátorem.

Baví mě orientační běh. Dovednosti ze sportu plně využívám i při práci. Vždy se precizně seznamuji s terénem, mapuji a analyzuji. Pak spolu se zákazníkem definujeme cíl a ať je cesta k němu jakkoli náročná, neminu jej.

Se slovy jsem začal kouzlit už na základce jako vydavatel a šéfredaktor několika amatérských časopisů. Na střední jsem přidal pár zpráv do novin. Na vysoké eseje a analytické studie o literatuře a filozofii, k tomu spoustu článků pro web. Po letech oťukávání jsme si to konečně s klávesnicí vyříkali. Ano, potřebujeme se, milujeme se, chceme se. Od té chvíle mě copywriting a vymýšlení obsahových strategií živí. Dělal jsem například pro: ObleCzech, Litobal, Čerstvá sváča, Pragon Consulting nebo SPŠ Třebíč.

Ukázky práce:

Billboard pro Haus Spezi – Sfoukněte novou koupelnu jednou rukouFacebook post pro Haus SpeziIdea, text do grafiky i těla příspěvku na FacebookIdea, text do grafiky i těla příspěvku na FacebookPro náborovou microsite jsem napsal texty, ale také vymyslel celý koncept a nakreslil wireframe
Zobrazit všech 59 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Roman Věžník
Šajby 502
Hrotovice (Kraj Vysočina)
675 55
Email:roman@veznik.cz
Web:www.veznik.cz
Facebook:Facebook kouzlimseslovy
Twitter:Twitter roman__veznik
LinkedIn:LinkedIn romanveznik
:71567046 (plátce DPH)

Doporučení z první ruky

Vzdělanost, profesionální přístup a vynalézavost. To jsou hlavní pilíře, na kterých Roman postavil most vedoucí k tomu, že naši zaměstnanci daleko lépe pracují s psaným slovem. Připravil pro nás interaktivní vzory korespondence, přehledná doporučení pro psaní e-mailů, zanalyzoval nejčastější chyby a je nám pružně k dispozici jako konzultant.
Ivana Pelánová
prokuristka Pragon Consulting

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS