Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Roman Věžník

Mgr. Roman Věžník

copywriter

Mgr. Roman Věžník
Mgr. Roman Věžník - logo

Chcete na svůj web špičkové texty, ale máte z psaní závratě? Vyšplhám pro ně za vás. Z vrcholu své copywriterské věže vám snesu víc než jen líbivé věty. Poznám vaše záměry, vcítím se do kůže vašich zákazníků a nové texty vyladím do poslední čárky.

  • Web copywriting – texty, které přimějí návštěvníky vašeho webu k akci; vyladěná metadata samozřejmostí.
  • Slogany – promyšlený slogan dodá značce nejen šmrnc, ale taky jedinečnost a zapamatovatelnost.
  • Názvy – příběh, který vznikne okolo názvu, je často důležitější než název samotný. Proto ke každému návrhu připojuji stručné zdůvodnění a nastíním minimálně jednu možnost rozvoje příběhu.
  • Textový audit – prošmejdím i ta nejzapomenutější zákoutí vašeho webu, odhalím marketingové, stylistické i pravopisné chyby a doporučím zlepšováky.
  • Konzultace – podělím se s vámi o know-how, které jsem získával léta. Vy ho dostanete za pár desítek minut, ale posunout vás může o světelné roky.

Baví mě orientační běh. Dovednosti ze sportu plně využívám i při práci. Vždy se precizně seznamuji s terénem, mapuji a analyzuji. Pak spolu se zákazníkem definujeme cíl a ať je cesta k němu jakkoli náročná, neminu jej.

Se slovy jsem začal kouzlit už na základce jako vydavatel a šéfredaktor několika amatérských časopisů. Na střední jsem přidal pár zpráv do novin. Na vysoké eseje a analytické studie o literatuře a filozofii, k tomu spoustu článků pro web. Po letech oťukávání jsme si to konečně s klávesnicí vyříkali. Ano, potřebujeme se, milujeme se, chceme se. Od té chvíle mě copywriting a vymýšlení obsahových strategií živí. Dělal jsem například pro: OptikDoDomu, První rodinná, Promistry, Litobal, hotel Zámek Valeč.

Moji práci můžete znát také z osvětových projektů Přepišme.to!Copyhubky.

Ukázky práce:

Facebook post pro Haus SpeziIdea, text do grafiky i těla příspěvku na FacebookIdea, text do grafiky i těla příspěvku na FacebookBillboard pro Haus Spezi – Srazili jsme ceny na kolenaPro náborovou microsite jsem napsal texty, ale také vymyslel celý koncept a nakreslil wireframe
Zobrazit všech 59 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ceník

  • Hodinová sazba copywritingu 1.500 Kč + DPH
  • Hodinová sazba konzultace 2.500 Kč + DPH
  • Podrobnější info o cenách najdete na mém webu.

Rozhovor o copywritingu pro sérii Copýtko Na volné noze

Přednáška o cenotvorbě na volné noze

Ukázka online textového auditu

Kontaktní informace

Mgr. Roman Věžník
Šajby 502
Hrotovice (Kraj Vysočina)
675 55
Email:roman@veznik.cz
Web:www.veznik.cz
Facebook:Facebook kouzlimseslovy
Instagram:Instagram veznik.cz
LinkedIn:LinkedIn romanveznik
Twitter:Twitter roman__veznik

Doporučení z první ruky

Ing. Michal Vintr, Ph.D.
Potřeboval jsem moje profesní webové stránky prohlédnout někým zkušeným, než je zveřejním. Při zjišťování, co přesně potřebuji za službu, jsem na webu našel „Textový audit“ od Romana Věžníka. Audit sliboval to, co jsem hledal, což mi ušetřilo čas s psaním poptávky. Samotný auditový videohovor trval přes hodinu a další hodinu jsem zpracovával poznámky k úpravám a vylepšením webových stránek. Textový audit mi opravdu pomohl. Uklidnil mne a dodal jistotu, že webové stránky jsou v souladu s tím, co chci, a texty netrpí zásadními neduhy. Překvapilo mě, že pan Věžník jde natolik do hloubky, že radí například i s metadaty. Ocenil jsem také tipy na vylepšení – obzvlášť ten, který mi poradil, kam umístit odkaz na podstránku, kterou bych jinak z nového webu musel vypustit. Na spolupráci s panem Věžníkem oceňuji rychlou domluvu a informaci o ceně před započetím auditu. Službu „Textový audit" doporučuji všem, kdo mají vlastní texty, chtějí získat nezávislý pohled, odstranit „chyby“ a získat tipy na zlepšení textů.
konzultant, školitel a expert na spolehlivost, bezpečnost a RAMS/LCC produktů

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS