Doporučení z první ruky

Mgr. Roman Věžník — copywriter


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Lukáš Pítra

Spolehlivý proaktivní kreativec s přesahem do UX schopný i s minimální podporou vytvořit skvělé texty. To není oxymoron, to je Roman! Vřele doporučuju.

Lukáš Pítra
expert na zákaznickou zkušenost & online marketing
Ing. Michal Vintr, Ph.D.

Potřeboval jsem moje profesní webové stránky prohlédnout někým zkušeným, než je zveřejním. Při zjišťování, co přesně potřebuji za službu, jsem na webu našel „Textový audit“ od Romana Věžníka. Audit sliboval to, co jsem hledal, což mi ušetřilo čas s psaním poptávky. Samotný auditový videohovor trval přes hodinu a další hodinu jsem zpracovával poznámky k úpravám a vylepšením webových stránek. Textový audit mi opravdu pomohl. Uklidnil mne a dodal jistotu, že webové stránky jsou v souladu s tím, co chci, a texty netrpí zásadními neduhy. Překvapilo mě, že pan Věžník jde natolik do hloubky, že radí například i s metadaty. Ocenil jsem také tipy na vylepšení – obzvlášť ten, který mi poradil, kam umístit odkaz na podstránku, kterou bych jinak z nového webu musel vypustit. Na spolupráci s panem Věžníkem oceňuji rychlou domluvu a informaci o ceně před započetím auditu. Službu „Textový audit" doporučuji všem, kdo mají vlastní texty, chtějí získat nezávislý pohled, odstranit „chyby“ a získat tipy na zlepšení textů.

Ing. Michal Vintr, Ph.D.
konzultant, školitel a expert na spolehlivost, bezpečnost a RAMS/LCC produktů

Jde dost těžko popsat, jak moc nám Roman pomohl. Měli jsme vizi nových webovek. Nejdřív jsme se s texty mrcasili dlouhou dobu sami – s polovičním úspěchem a pocitem, že to není úplně přesně to, co máme v hlavě. Spolupráce s Romanem je ten nejlepší krok, který jsme pro naše weby udělali. Jako kdyby nám četl myšlenky a dokázal je z tý hlavy konečně dostat „na papír“. S každým dalším textem si říkáme, že už to lepší být nemůže, a ono je. Pokaždý. Zas a znova nás to posadí na zadek. Nejen, že jeho texty čtu jedním dechem, ale hlavně si pořád říkám: „Yes, to je přesně ono!“ Úžasná spolupráce po všech stránkách, od začátku až do konce a výsledek je vždycky absolutně boží. Víte co? Přeju si, aby nám nové modely mašin chodily co nejdřív. Nejen kvůli businessu, ale právě kvůli těm textům, na který se už teď třesu, a doufám, že naše spolupráce bude trvat dál a dál a dááál. Díky, kouzelníku!

Tina Landová
péče o prodejní síť
www.atv-goes.cz tina.landova@gorex.cz

S panem Věžníkem jsem spolupracoval na textaci naší webové stránky, a po této zkušenosti jej mohu jednoznačně doporučit. Přistupoval ke spolupráci s profesionalitou, s jakou jsem se doposud nesetkal. A i přesto, že to se mnou neměl vůbec jednoduché, odvedl naprosto perfektní práci. Zamýšlím-li se nad společnými přípravami textů zpětně, musím obzvlášť poukázat na upřímný zájem o dobrý výsledek, který jsem z pana Věžníka cítil. Pan Věžník je člověk na svém místě a já doufám, že se dříve či později pustíme do dalšího společného textování. Za dosavadní práci mu mnohokrát děkuji.

Jan Fabini
jan@fabini.cz 720 420 142

Roman Věžník se podílel na tvorbě naší microsite Pojď na SPŠT. Tato stránka podává pomocnou ruku žákům ZŠ při výběru dalšího studia. Roman řídil celý projekt a vytvořil texty, které přizpůsobil cílové skupině. Zvolený jazyk a tón komunikace vhodně zapadá do konceptu propagační kampaně školy. V průběhu náborové kampaně připravoval texty k jednotlivým vzdělávacím oblastem na oficiální facebookovou stránku školy. Na Romanovi oceňuji vysokou profesionalitu, ochotu pomoci, spolehlivost, zajímavé a svěží nápady, včasné odevzdání projektu a zejména to nejdůležitější – dokáže kouzlit se slovy.

Ing. Jana Vacková
koordinátorka propagace SPŠT
www.pojdnaspst.cz jvackova@spst.cz

Svěřit tvorbu článků na náš blog i copy na webu Romanovi byla trefa do černého. Naprostá spolehlivost, iniciativa obsah neustále posouvat a zlepšovat a hlavně schopnost rychle se zorientovat v technicky komplikovaných a odborných tématech. To je Roman. :)

Eliška Semrádová
Marketing Specialist Schlieger
www.schlieger.cz eliska.semradova@schlieger.cz

Jako copywritera pro web našeho penzionu jsme si vybrali pana Věžníka na základě toho, jakou formou má psaný svůj vlastní web. Když jsme ho pročítali, řekli jsme si: „Tohle je přesně to pravé! Vtipné, trefné, věcné.“ Spolupráce s ním pak byla procházka růžovým sadem – profesionální přístup, jehož výsledkem jsou skvělé texty. Pro něj však musela být práce pro nás očistec. S protahující se rekonstrukcí jsme neustále posouvali termíny, nebyli schopni kloudně a včas odeslat podklady. I přesto zachoval naprosté dekorum a profesionalitu.

Alžběta Mrázová a Vojtěch Paclík
majitelé Penzionu Mácha
bmrazova@seznam.cz

Spolupráci s Romanem Věžníkem mohu jednoduše shrnout takto: důvěra, spolehlivost, originalita, pečlivost, inspirace, sebevzdělávání, zápal, zájem projekt posunout i mimo dohodnutou oblast (Facebook). Málo takových, mnoho „makových“. Nejenže dobře a čtivě píše, ale vyzná se také v internetovém marketingu a správném nastavení webových stránek (nejen po obsahové stránce). V této oblasti dokáže poradit a nasměrovat. Romanovy texty jsou výborně vybalancované, mají spád, náboj, vtip, ale hlavně tah na branku. Umí vše důležité shrnout a poutavě prezentovat. Je znát, že ho práce baví. Pro mne je radost s ním spolupracovat!

Ing. Zdeňka Palátová
jednatelka ObleCzech.cz
https://www.facebook.com/ObleCzech/ obchod@obleczech.cz

Romanovi bych chtěla moc poděkovat za tvorbu textů na mých webových stránkách. Již po přečtení prvních návrhů, které mi poslal k posouzení, jsem věděla, že jsem si vybrala správného člověka. Dokázal svými kouzelnými slovy přesně vystihnout to, co bych já sama nikdy neuměla formulovat. Byl ochoten se i osobně sejít a pomoci mi i s dalšími věcmi v oblasti webových stránek, kterým jsem nerozuměla. Lidé, kteří už mé stránky navštívili, a se kterými jsem v blízkém spojení, mě utvrdili v tom, že ty texty jsou „fakt super“ a že si pěkně početli. Asi nejvíce je oslnila hláška o rozpálené troubě :)

Iva Menšíková
Dorty Iva
mensice@centrum.cz 720 217 453

Vzdělanost, profesionální přístup a vynalézavost. To jsou hlavní pilíře, na kterých Roman postavil most vedoucí k tomu, že naši zaměstnanci daleko lépe pracují s psaným slovem. Připravil pro nás interaktivní vzory korespondence, přehledná doporučení pro psaní e-mailů, zanalyzoval nejčastější chyby a je nám pružně k dispozici jako konzultant.

Ivana Pelánová
prokuristka Pragon Services
pragonconsulting.eu