Doporučení z první ruky

Mgr. Roman Věžník — copywriter


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Lukáš Pítra

Spolehlivý proaktivní kreativec s přesahem do UX schopný i s minimální podporou vytvořit skvělé texty. To není oxymoron, to je Roman! Vřele doporučuju.

Lukáš Pítra
expert na marketing webových projektů
Ing. Michal Vintr, Ph.D.

Potřeboval jsem moje profesní webové stránky prohlédnout někým zkušeným, než je zveřejním. Při zjišťování, co přesně potřebuji za službu, jsem na webu našel „Textový audit“ od Romana Věžníka. Audit sliboval to, co jsem hledal, což mi ušetřilo čas s psaním poptávky. Samotný auditový videohovor trval přes hodinu a další hodinu jsem zpracovával poznámky k úpravám a vylepšením webových stránek. Textový audit mi opravdu pomohl. Uklidnil mne a dodal jistotu, že webové stránky jsou v souladu s tím, co chci, a texty netrpí zásadními neduhy. Překvapilo mě, že pan Věžník jde natolik do hloubky, že radí například i s metadaty. Ocenil jsem také tipy na vylepšení – obzvlášť ten, který mi poradil, kam umístit odkaz na podstránku, kterou bych jinak z nového webu musel vypustit. Na spolupráci s panem Věžníkem oceňuji rychlou domluvu a informaci o ceně před započetím auditu. Službu „Textový audit" doporučuji všem, kdo mají vlastní texty, chtějí získat nezávislý pohled, odstranit „chyby“ a získat tipy na zlepšení textů.

Ing. Michal Vintr, Ph.D.
konzultant, školitel a expert na spolehlivost, bezpečnost a RAMS/LCC produktů

Roman Věžník se podílel na tvorbě naší microsite Pojď na SPŠT. Tato stránka podává pomocnou ruku žákům ZŠ při výběru dalšího studia. Roman řídil celý projekt a vytvořil texty, které přizpůsobil cílové skupině. Zvolený jazyk a tón komunikace vhodně zapadá do konceptu propagační kampaně školy. V průběhu náborové kampaně připravoval texty k jednotlivým vzdělávacím oblastem na oficiální facebookovou stránku školy. Na Romanovi oceňuji vysokou profesionalitu, ochotu pomoci, spolehlivost, zajímavé a svěží nápady, včasné odevzdání projektu a zejména to nejdůležitější – dokáže kouzlit se slovy.

Ing. Jana Vacková
koordinátorka propagace SPŠT
www.pojdnaspst.cz jvackova@spst.cz

Spolupráci s Romanem Věžníkem mohu jednoduše shrnout takto: důvěra, spolehlivost, originalita, pečlivost, inspirace, sebevzdělávání, zápal, zájem projekt posunout i mimo dohodnutou oblast (Facebook). Málo takových, mnoho „makových“. Nejenže dobře a čtivě píše, ale vyzná se také v internetovém marketingu a správném nastavení webových stránek (nejen po obsahové stránce). V této oblasti dokáže poradit a nasměrovat. Romanovy texty jsou výborně vybalancované, mají spád, náboj, vtip, ale hlavně tah na branku. Umí vše důležité shrnout a poutavě prezentovat. Je znát, že ho práce baví. Pro mne je radost s ním spolupracovat!

Ing. Zdeňka Palátová
jednatelka ObleCzech.cz
https://www.facebook.com/ObleCzech/ obchod@obleczech.cz

Romanovi bych chtěla moc poděkovat za tvorbu textů na mých webových stránkách. Již po přečtení prvních návrhů, které mi poslal k posouzení, jsem věděla, že jsem si vybrala správného člověka. Dokázal svými kouzelnými slovy přesně vystihnout to, co bych já sama nikdy neuměla formulovat. Byl ochoten se i osobně sejít a pomoci mi i s dalšími věcmi v oblasti webových stránek, kterým jsem nerozuměla. Lidé, kteří už mé stránky navštívili, a se kterými jsem v blízkém spojení, mě utvrdili v tom, že ty texty jsou „fakt super“ a že si pěkně početli. Asi nejvíce je oslnila hláška o rozpálené troubě :)

Iva Menšíková
Dorty Iva
mensice@centrum.cz 720 217 453

Vzdělanost, profesionální přístup a vynalézavost. To jsou hlavní pilíře, na kterých Roman postavil most vedoucí k tomu, že naši zaměstnanci daleko lépe pracují s psaným slovem. Připravil pro nás interaktivní vzory korespondence, přehledná doporučení pro psaní e-mailů, zanalyzoval nejčastější chyby a je nám pružně k dispozici jako konzultant.

Ivana Pelánová
prokuristka Pragon Services
pragonconsulting.eu

Romana Věžníka jsme si vybrali ke spolupráci na tvorbě textů a příspěvků kvůli jeho smyslu pro detail, neotřelým nápadům a velkou kreativitu. Pomohl nám popostrčit náš zájmový spolek bývalých absolventů gymnázia zase o něco dál, nabídl atypický pohled na myšlenku Alumni a vystihl přesně naše potřeby. Oceňujeme u něj také možnost nezávazné formy spolupráce – výsledek je vidět již při jeho jednorázovém zásahu. Snad nejvíce nám Roman pomohl při nastavení facebookového profilu a nastartování naší působnosti na sociálních sítích.

Alena Kravarčíková
Alumni GJK, z. s.
alumni@alumnigjk.cz
Radim Hasalík

Roman Věžník nám pomáhal vymýšlet název pro klienta, který prodává kvalitní nářadí. Na základě mnou připravené marketingové strategie dodal několik různých názvů s podrobným zdůvodněním. Název jsem posléze otestoval na skupině zákazníků a byl jednomyslně přijat. Také se s ním ztotožnil klient. Výsledkem naší spolupráce je název odlišující klienta od konkurentů a podporující vyznění značky. Spolupráci s panem Věžníkem vřele doporučuji.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu

Doposud jsme si texty na náš blog na webu www.OptikDoDomu.cz psali vlastními silami. Letos jsme si řekli, že necháme články napsat někoho, kdo se copywritingem živí, a proto jsme navázali spolupráci s Romanem Věžníkem. Hned první, úplně nový článek nás mile překvapil, a tak jsme se hned domluvili na další spolupráci. Protože článků na našem blogu máme hodně, Roman momentálně našim stávajícím článkům dává „nový kabát“. Oceňuji, že je spolehnutí na dodržení termínu a dodané texty a články není potřeba nijak upravovat, jsou perfektní, svižné a vtipné, a to hned napoprvé :-)

Klára Seidlová
spolumajitelka OptikDoDomu
optikdodomu.cz klara.seidl@optikdodomu.cz

Roman Věžník alias Kouzelník se slovy… jak výstižné! Na Romanovi si nejvíce vážím jeho citu pro myšlenky jiných lidí, byť jsou zcela odlišní než on. Co tím mám na mysli? Upřímně, osobně mám jistý problém s reklamními agenturami, copywritery apod., protože jsem jim nikdy nedokázal „předat“ své myšlenky tak, aby je dali na papír slovně nebo graficky podle mých představ. Narovinu musím říci, že Roman je první, který mne pochopil zcela přesně, za což má můj obrovský obdiv, protože to mi věřte, není to vůbec jednoduché. Někdy mám pocit, že mi vleze do hlavy a kouká se na svět mým pohledem. Výstižný příklad: během krátké doby a na první dobrou jsme společně vytvořili webové stránky, které přesně vystihují podstatu. Co zbývalo, byla propagace stránek s grafikem, kde jsem se klasicky nepotkal názorově a musel se opět obrátit o pomoc na Romana. Tímto mu patří obrovský dík. Jeho služby opravdu doporučit nechci, protože bych rád, aby měl více času na mé a naše další firemní projekty :)

Petr Kotraba
Stabilní podnikání
www.stabilnipodnikani.cz petr.kotraba@icloud.com 723 261 127