Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Roman Věžník > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Roman Věžník — copywriter

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Roman Věžník:
Roman Věžník se podílel na tvorbě naší microsite Pojď na SPŠT. Tato stránka podává pomocnou ruku žákům ZŠ při výběru dalšího studia. Roman řídil celý projekt a vytvořil texty, které přizpůsobil cílové skupině. Zvolený jazyk a tón komunikace vhodně zapadá do konceptu propagační kampaně školy. V průběhu náborové kampaně připravoval texty k jednotlivým vzdělávacím oblastem na oficiální facebookovou stránku školy. Na Romanovi oceňuji vysokou profesionalitu, ochotu pomoci, spolehlivost, zajímavé a svěží nápady, včasné odevzdání projektu a zejména to nejdůležitější – dokáže kouzlit se slovy.

Ing. Jana Vacková

koordinátorka propagace SPŠT
www.pojdnaspst.cz ~ jvackova@spst.cz
Spolupráci s Romanem Věžníkem mohu jednoduše shrnout takto: důvěra, spolehlivost, originalita, pečlivost, inspirace, sebevzdělávání, zápal, zájem projekt posunout i mimo dohodnutou oblast (Facebook). Málo takových, mnoho „makových“. Nejenže dobře a čtivě píše, ale vyzná se také v internetovém marketingu a správném nastavení webových stránek (nejen po obsahové stránce). V této oblasti dokáže poradit a nasměrovat. Romanovy texty jsou výborně vybalancované, mají spád, náboj, vtip, ale hlavně tah na branku. Umí vše důležité shrnout a poutavě prezentovat. Je znát, že ho práce baví. Pro mne je radost s ním spolupracovat!

Ing. Zdeňka Palátová

jednatelka ObleCzech.cz
https://www.facebook.com/ObleCzech/ ~ obchod@obleczech.cz
Romanovi bych chtěla moc poděkovat za tvorbu textů na mých webových stránkách. Již po přečtení prvních návrhů, které mi poslal k posouzení, jsem věděla, že jsem si vybrala správného člověka. Dokázal svými kouzelnými slovy přesně vystihnout to, co bych já sama nikdy neuměla formulovat. Byl ochoten se i osobně sejít a pomoci mi i s dalšími věcmi v oblasti webových stránek, kterým jsem nerozuměla. Lidé, kteří už mé stránky navštívili, a se kterými jsem v blízkém spojení, mě utvrdili v tom, že ty texty jsou „fakt super“ a že si pěkně početli. Asi nejvíce je oslnila hláška o rozpálené troubě :)

Iva Menšíková

Dorty Iva
mensice@centrum.cz ~ 720 217 453
Vzdělanost, profesionální přístup a vynalézavost. To jsou hlavní pilíře, na kterých Roman postavil most vedoucí k tomu, že naši zaměstnanci daleko lépe pracují s psaným slovem. Připravil pro nás interaktivní vzory korespondence, přehledná doporučení pro psaní e-mailů, zanalyzoval nejčastější chyby a je nám pružně k dispozici jako konzultant.

Ivana Pelánová

prokuristka Pragon Consulting
pragonconsulting.eu
Romana Věžníka jsme si vybrali ke spolupráci na tvorbě textů a příspěvků kvůli jeho smyslu pro detail, neotřelým nápadům a velkou kreativitu. Pomohl nám popostrčit náš zájmový spolek bývalých absolventů gymnázia zase o něco dál, nabídl atypický pohled na myšlenku Alumni a vystihl přesně naše potřeby. Oceňujeme u něj také možnost nezávazné formy spolupráce – výsledek je vidět již při jeho jednorázovém zásahu. Snad nejvíce nám Roman pomohl při nastavení facebookového profilu a nastartování naší působnosti na sociálních sítích.

Alena Kravarčíková

Alumni GJK, z. s.
alumni@alumnigjk.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS