Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Roman Věžník > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Roman Věžník — copywriter

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Roman Věžník:
Roman Věžník se podílel na tvorbě naší microsite Pojď na SPŠT. Tato stránka podává pomocnou ruku žákům ZŠ při výběru dalšího studia. Roman řídil celý projekt a vytvořil texty, které přizpůsobil cílové skupině. Zvolený jazyk a tón komunikace vhodně zapadá do konceptu propagační kampaně školy. V průběhu náborové kampaně připravoval texty k jednotlivým vzdělávacím oblastem na oficiální facebookovou stránku školy. Na Romanovi oceňuji vysokou profesionalitu, ochotu pomoci, spolehlivost, zajímavé a svěží nápady, včasné odevzdání projektu a zejména to nejdůležitější – dokáže kouzlit se slovy.

Ing. Jana Vacková

koordinátorka propagace SPŠT
www.pojdnaspst.cz ~ jvackova@spst.cz
Spolupráci s Romanem Věžníkem mohu jednoduše shrnout takto: důvěra, spolehlivost, originalita, pečlivost, inspirace, sebevzdělávání, zápal, zájem projekt posunout i mimo dohodnutou oblast (Facebook). Málo takových, mnoho „makových“. Nejenže dobře a čtivě píše, ale vyzná se také v internetovém marketingu a správném nastavení webových stránek (nejen po obsahové stránce). V této oblasti dokáže poradit a nasměrovat. Romanovy texty jsou výborně vybalancované, mají spád, náboj, vtip, ale hlavně tah na branku. Umí vše důležité shrnout a poutavě prezentovat. Je znát, že ho práce baví. Pro mne je radost s ním spolupracovat!

Ing. Zdeňka Palátová

jednatelka ObleCzech.cz
https://www.facebook.com/ObleCzech/ ~ obchod@obleczech.cz
Romanovi bych chtěla moc poděkovat za tvorbu textů na mých webových stránkách. Již po přečtení prvních návrhů, které mi poslal k posouzení, jsem věděla, že jsem si vybrala správného člověka. Dokázal svými kouzelnými slovy přesně vystihnout to, co bych já sama nikdy neuměla formulovat. Byl ochoten se i osobně sejít a pomoci mi i s dalšími věcmi v oblasti webových stránek, kterým jsem nerozuměla. Lidé, kteří už mé stránky navštívili, a se kterými jsem v blízkém spojení, mě utvrdili v tom, že ty texty jsou „fakt super“ a že si pěkně početli. Asi nejvíce je oslnila hláška o rozpálené troubě :)

Iva Menšíková

Dorty Iva
mensice@centrum.cz ~ 720 217 453
Vzdělanost, profesionální přístup a vynalézavost. To jsou hlavní pilíře, na kterých Roman postavil most vedoucí k tomu, že naši zaměstnanci daleko lépe pracují s psaným slovem. Připravil pro nás interaktivní vzory korespondence, přehledná doporučení pro psaní e-mailů, zanalyzoval nejčastější chyby a je nám pružně k dispozici jako konzultant.

Ivana Pelánová

prokuristka Pragon Services
pragonconsulting.eu
Romana Věžníka jsme si vybrali ke spolupráci na tvorbě textů a příspěvků kvůli jeho smyslu pro detail, neotřelým nápadům a velkou kreativitu. Pomohl nám popostrčit náš zájmový spolek bývalých absolventů gymnázia zase o něco dál, nabídl atypický pohled na myšlenku Alumni a vystihl přesně naše potřeby. Oceňujeme u něj také možnost nezávazné formy spolupráce – výsledek je vidět již při jeho jednorázovém zásahu. Snad nejvíce nám Roman pomohl při nastavení facebookového profilu a nastartování naší působnosti na sociálních sítích.

Alena Kravarčíková

Alumni GJK, z. s.
alumni@alumnigjk.cz
Radim Hasalík
Roman Věžník nám pomáhal vymýšlet název pro klienta, který prodává kvalitní nářadí. Na základě mnou připravené marketingové strategie dodal několik různých názvů s podrobným zdůvodněním. Název jsem posléze otestoval na skupině zákazníků a byl jednomyslně přijat. Také se s ním ztotožnil klient. Výsledkem naší spolupráce je název odlišující klienta od konkurentů a podporující vyznění značky. Spolupráci s panem Věžníkem vřele doporučuji.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
Doposud jsme si texty na náš blog na webu www.OptikDoDomu.cz psali vlastními silami. Letos jsme si řekli, že necháme články napsat někoho, kdo se copywritingem živí, a proto jsme navázali spolupráci s Romanem Věžníkem. Hned první, úplně nový článek nás mile překvapil, a tak jsme se hned domluvili na další spolupráci. Protože článků na našem blogu máme hodně, Roman momentálně našim stávajícím článkům dává „nový kabát“. Oceňuji, že je spolehnutí na dodržení termínu a dodané texty a články není potřeba nijak upravovat, jsou perfektní, svižné a vtipné, a to hned napoprvé :-)

Klára Seidlová

spolumajitelka OptikDoDomu
optikdodomu.cz ~ klara.seidl@optikdodomu.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS