Mgr. Romana Voříšková

podnikatelská konzultantka a autorka videokurzu Jak nastartovat svoje prosperující podnikání

Status: k vašim službám Působnost: celý svět; osobní konzultace Praha

Ráda pomůžu vašim nápadům na svět a společně zúročíme váš potenciál.

Provázím firmy, týmy, startupy a jednotlivce na jejich cestě k dlouhodobě úspěšnému podnikání. Formou konzultací, mentoringu, workshopů a online kurzů vám v rychle se měnícím světě dodám potřebný nadhled v podnikání a najdu potenciál a nové příležitosti, jak na trhu uspět. Pomůžu vám zdárně propojit vaše offline a online podnikání a vytvořit fungující ekosystém služeb a produktů. Jednotlivcům dodávám odvahu k úspěchu a krok za krokem je doprovázím transformačním mentoringem.

Spolupracovala jsem na mnoha úspěšných a etablovaných projektech: S Tomášem Čuprem jsem zakládala miliardový Slevomat.cz, pracovala jsem v začátcích serveru Bezrealitky.cz a stála jsem u zrodu úspěšného online kurzu Ferdinanda Lefflera Žijte ve své zahradě.

  • Konzultace – Jednorázové i dlouhodobé konzultace na míru vhodné jak v začátcích, tak v průběhu podnikání pro majitele firem, management, týmy a startupy.
  • Videokurz Jak nastartovat svoje prosperující podnikání – Videokurz nabízím ZDARMA. 10 kapitol a přes 13 hodin videoobsahu, PDFka ke stažení, případovky, doporučené postupy. Kurz si můžete procházet libovolně podle svých potřeb a pustit si jej celý nebo si vyzobat témata, která právě řešíte.

Veškeré služby poskytuji online nebo osobně (nejčastěji v Praze) a to v českém i anglickém jazyce.

Klienti se na mě nejčastěji obrací v těchto situacích:

  • Když potřebují svému projektu dodat zkušený nadhled zvenčí a aktuální příležitosti, které pro jejich situaci dávají největší smysl. Můj pohled, čich na příležitosti a silný zákaznický přístup jim pomáhá vnést do situace novou perspektivu a zvolit správný směr. Projekt spolu vylaďujeme průběžnými konzultacemi nebo jednorázově.
  • Když podnikají nebo s podnikáním začínají a chtějí provést k úspěchu kratší a efektivnější cestou. S vynikajícími výsledky používám systém několika metod včetně typologie Human Design. Klientovi na míru navrhnu plán konkrétních aktuálně fungujících kroků. Na postup a realizaci můžu průběžně dohlížet. Forma se vždy odvíjí od potřeb klienta a může být velmi intenzivní nebo pozvolná a průběžná.
  • Když chtějí pomoci s vytvořením skvělého online kurzu nebo klubu či jiného digitálního produktu pro budování pasivnějšího příjmu.
  • Když se chtějí v začátcích podnikání nechat pasivně nachytřit a dodat aktuální příležitosti a postupy online a offline podnikání – formou videokurzu Jak nastartovat svoje prosperující podnikání, který mají neomezeně k dispozici spolu s knihovnou cenných zdrojů a pdfek.

Mám za sebou:

  • 2019–2021 – Zahradnímu architektovi Ferdinandu Lefflerovi jsem vytvořila koncepci jeho online podnikání. Jsem spoluautorkou úspěšného videokurzu Žijte ve své zahradě, který si během prvních dvou let koupilo přes 3000 nadšených majitelů zahrad.
  • 2013 – Založila jsem vlastní firmu na visual merchandising, tj. strategii prodejen a výloh, která dodávala tyto služby nadnárodním značkám.
  • 2010 – Spoluzaložila jsem miliardový Slevomat.cz.
  • 2009 – Vedla jsem PR a marketing v začátcích Bezrealitky.cz.

Ceník:

Jednorázová 90minutová konzultace – 5.000 Kč. Freelancerům registrovaným na Navolnenoze.cz poskytuji slevu 50 %. Průběžnou či dlouhodobější spolupráci naceňuji dle zadání a individuálních podmínek.

Informace o videokurzu Jak nastartovat svoje prosperující podnikání 

Ochutnávka z videokurzu Jak nastartovat svoje prosperující podnikání – kapitola 5. Ekosystém mého podnikání

Jak číst svoji mapu Human Designu

Human Design v praxi

Mgr. Romana Voříšková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Romana Voříšková
Podvinný mlýn 42
Praha 9
190 00
Mobil:724 062 061
Email:romana@romanavoriskova.cz
Web:romanavoriskova.cz
LinkedIn:romana-voriskova
Účet:1384034035/3030
IČ:73067202

Doporučení
z první ruky

Spoluprací s Romanou získáte nejenom přístup k jejímu know how, vycházejícímu z dlouholeté rozmanité praxe, ale také parťáka, o kterého se můžete opřít. Dokáže ve vás odhalit potenciál a motivovat vás, abyste se vydali jej naplňovat. A když se náhodou ocitnete před překážkou, dá vám na ni nový pohled. Ať už se jedná o rozvoj vašeho produktu, zádrhele v procesu fungovaní projektu nebo v komunikaci s vašimi spolupracovníky.

Zuzana Dobšíčková

kreativní ředitelka koralky.cz a contentka.cz