Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Romana Voříšková

Mgr. Romana Voříšková

byznys mentorka online a offline podnikání, konzultantka pro tvorbu úspěšných online kurzů

Mgr. Romana Voříšková
Mgr. Romana Voříšková - logo

Ráda pomůžu vašim nápadům na svět a společně zúročíme váš potenciál.

Provázím firmy, týmy, startupy a jednotlivce na jejich cestě k dlouhodobě úspěšnému podnikání. Formou konzultací, mentoringu, workshopů a online kurzů vám v rychle se měnícím světě dodám potřebný nadhled v podnikání a najdu potenciál a nové příležitosti, jak na trhu uspět. Pomůžu vám zdárně propojit vaše offline a online podnikání a vytvořit fungující ekosystém služeb a produktů. Jednotlivcům dodávám odvahu k úspěchu a krok za krokem je doprovázím transformačním mentoringem.

Spolupracovala jsem na mnoha úspěšných a etablovaných projektech: S Tomášem Čuprem jsem zakládala miliardový Slevomat.cz, pracovala jsem v začátcích serveru Bezrealitky.cz a stála jsem u zrodu úspěšného online kurzu Ferdinanda Lefflera Žijte ve své zahradě.

 • Konzultace – jednorázové i dlouhodobé konzultace na míru vhodné jak v začátcích, tak v průběhu podnikání pro majitele firem, management, týmy a startupy
 • Mentoring – v rámci transformačního mentoringu vás krok za krokem provedu a nakopnu na cestě od strachů a nefunkčních vzorců k hojnosti a úspěšnému podnikání
 • Videokurzy – oblíbený kurz pro budoucí a začínající podnikatele, jenž vám, v pohodlí domova, dodá pevné základy do začátků podnikání
 • Workshopy – intenzivní 1denní skupinový workshop, který posune vás a vaše podnikání o míle kupředu, pomůže identifikovat silné stránky, najít ideálního zákazníka a ujasnit si další kroky (nejen) v podnikání

Veškeré služby poskytuji online nebo osobně (nejčastěji v Praze) a to v českém i anglickém jazyce.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět; osobní konzultace Praha

Kategorie katalogu:

Klienti se na mě nejčastěji obrací v těchto situacích:

 • Když potřebují svému projektu dodat zkušený nadhled zvenčí a aktuální příležitosti, které pro jejich situaci dávají největší smysl. Můj pohled, čich na příležitosti a silný zákaznický přístup jim pomáhá vnést do situace novou perspektivu a zvolit správný směr. Projekt spolu vylaďujeme průběžnými konzultacemi nebo jednorázově.
 • Když podnikají nebo s podnikáním začínají a chtějí provést k úspěchu kratší a efektivnější cestou. S vynikajícími výsledky používám systém několika metod včetně typologie Human Design. Klientovi na míru navrhnu plán konkrétních aktuálně fungujících kroků. Na postup a realizaci můžu průběžně dohlížet. Forma se vždy odvíjí od potřeb klienta a může být velmi intenzivní nebo pozvolná a průběžná.
 • Když chtějí pomoci s vytvořením skvělého online kurzu nebo klubu či jiného digitálního produktu pro budování pasivnějšího příjmu.
 • Když se chtějí v začátcích podnikání nechat pasivně nachytřit a dodat aktuální příležitosti a postupy online a offline podnikání – formou videokurzu Jak nastartovat svoje prosperující podnikání, který mají neomezeně k dispozici spolu s knihovnou cenných zdrojů a pdfek.

Mám za sebou:

 • 2019–2021 – Zahradnímu architektovi Ferdinandu Lefflerovi jsem vytvořila koncepci jeho online podnikání. Jsem spoluautorkou jeho úspěšného videokurzu Žijte ve své zahradě, který si během roku 2021 koupilo přes 2000 nadšených majitelů zahrad.
 • 2013 – Založila jsem vlastní firmu na visual merchandising, tj. strategii prodejen a výloh, která dodávala tyto služby nadnárodním značkám.
 • 2010 – Spoluzaložila jsem miliardový Slevomat.cz.
 • 2009 – Vedla jsem PR a marketing v začátcích Bezrealitky.cz.

Ceník:

 • Jednorázová 60minutová konzultace – 5.000 Kč. Freelancerům registrovaným na Navolnenoze.cz poskytuji slevu 50 %. Průběžnou či dlouhodobější spolupráci naceňuji dle zadání a individuálních podmínek.
 • Workshop – 5.900 Kč. Freelancerům registrovaným na Navolnenoze.cz poskytuji slevu 1.000 Kč s kódem FREELANCER1000.
 • Videokurz Jak nastartovat svoje prosperující podnikání – 7.900 Kč.
 • Byznys v souladu – 29.900 Kč. Moje know-how k vašim službám. Balíček, který zásadně promění vás i vaše podnikání.
 • Intenzivní transformační mentoring – 20.000 Kč měsíčně. Mentoring vám pomůže úspěšně rozjet, zefektivnit nebo proměnit vaše podnikání. Freelancerům registrovaným na Navolnenoze.cz poskytuji slevu 5.000 Kč měsíčně. Délka spolupráce dle dohody.

Jak skloubit práci s potřebami patchworkové rodiny + udržitelnost v práci a životě

Informace o video kurzu – Jak nastartovat svoje prosperující podnikání

Jak úspěšně získat první spokojené zákazníky, když začínáte podnikat. Online i offline

Kontaktní informace

Mgr. Romana Voříšková
Podvinný mlýn 44
Praha 9
190 00
Mobil:724 062 061
Email:romana@romanavoriskova.cz
Web:romanavoriskova.cz
Facebook:Facebook prosperujicipodnikani
LinkedIn:LinkedIn romanasudova
Účet:1384034035 / 3030
:73067202

Doporučení z první ruky

Spoluprací s Romanou získáte nejenom přístup k jejímu know how, vycházejícímu z dlouholeté rozmanité praxe, ale také parťáka, o kterého se můžete opřít. Dokáže ve vás odhalit potenciál a motivovat vás, abyste se vydali jej naplňovat. A když se náhodou ocitnete před překážkou, dá vám na ni nový pohled. Ať už se jedná o rozvoj vašeho produktu, zádrhele v procesu fungovaní projektu nebo v komunikaci s vašimi spolupracovníky.
Zuzana Dobšíčková
kreativní ředitelka koralky.cz a contentka.cz

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS