Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Romana Voříšková

Mgr. Romana Voříšková

konzultantka a specialistka na visual merchandising, marketing a prodej

Mgr. Romana Voříšková

Máte vlastní prodejnu, rozjíždíte startup, nebo teprve plánujete své podnikání při rodičovské dovolené či studiu? Pomohu vám v začátcích, naučím vás pečovat o své produkty a jak je efektivně prezentovat klientům. Pro firmy i jednotlivce nabízím poradenství v oblasti visual merchandisingu, marketingu a prodeje.

  • Optimalizace marketingu malých prodejen (včetně mystery shoppingu) – Celodenní poradenství ve vaší prodejně. Zmapování situace a návrh konkrétních opatření pro využití plného potenciálu prodejny.
  • Poradenství v začátcích podnikání – Pro podnikatele, startupy, studenty a rodiče na rodičovské, kteří zvažují vlastní byznys.
  • Kurzy a workshopy – Se zaměřením na visual merchandising, podnikání, základní marketing malých prodejen, marketing a prodejní myšlení pro designéry a aranžéry.
  • Přednášky a semináře – O zkušenostech s podnikáním, visual merchandisingu a marketingu prodejen. Ráda připravím školení či přednášku na míru pro vaši firmu či organizaci.

Vystudovala jsem Anglickou filologii a Tělesnou výchovu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Visual merchandisingu, marketingu a prodeji se věnuji posledních 8 let. Během té doby jsem mj. získala cenné zkušenosti v rámci práce pro portál bezrealitky.cz, díky kterému jsem pronikla do světa startupů, čerstvých nápadů a velkých očekávání. V dubnu 2010 jsem poté spoluzakládala Slevomat, který je dnes největší společností hromadného nakupování ve střední a východní Evropě.

Zkušenosti z obou firem mi velmi pomohly při založení vlastní společnosti Ve výloze, která se věnuje visual merchandisingu a jeho propagaci. Pořádáme kurzy a workshopy pro majitele prodejen, marketéry, živnostníky, aranžéry a designéry. Učíme je s výlohami a prodejnami pracovat tak, aby přinášely to hlavní – zisk a pozornost.visual merchandisingu rovněž přednáším a radím klientům v rámci konzultací a poradenství v začátcích i při rozjetém byznysu.

Status:

po dohodě

Působnost:

ČR a země EU

Kategorie katalogu:

Ceník služeb

  • Poradenství
    • 1 hodina poradenství: 2.000 Kč
    • Úvodní konzultace 90 min + souhrn doporučení: 3.000 Kč
    • Balíček 2–3 sezení, celkem 6 hod konzultací věnovaných vašemu projektu: 6.000 Kč
    • Optimalizace marketingu malých prodejen, 6–8 hod na místě, cena zahrnuje přípravu a výstup: 10.000 Kč
  • Lektorská a přednášková činnost
    • 1 hodina vystoupení: 3.000 Kč (cena zahrnuje přípravu)
    • výjezd na akci v Praze: 1.000 Kč
    • výjezd na akci mimo Prahu: 3.000 Kč

Výrazné slevy pro rodiče na rodičovské, studenty, školy a neziskovky. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Co je merchandising?

Zjednodušeně jde o to, aby se správné zboží nacházelo na správném místě, ve správný čas a za správnou cenu. Merchandising se využívá pro zvelebení prodejního místa tak, aby přilákalo co nejvíce návštěvníků a mělo co nejvyšší prodeje.

Kontaktní informace

Mgr. Romana Voříšková
Podvinný mlýn 44
Praha 9
190 00
Mobil:724 062 061
Email:romana@romanavoriskova.cz
LinkedIn:LinkedIn romanasudova
Účet:1384034019 / 3030
:73067202

Doporučení z první ruky

S Romanou jsem měl možnost pracovat v samých začátcích Slevomat.cz kde byla členem zakládajícího týmu. Myslím, že v tak trochu extrémním prostředí, kdy firma za rok vyroste ze 3 ke stovce zaměstnanců a z 0 nuly do 200 konkurentů na rychle rostoucím trhu, dostanete jedinečnou příležitost při denní komunikaci získat přehled o silných stránkách člověka. Velmi cenné zkušenosti, které Romana může (a měla by) předat dál, jsou zejména v oblasti uvádění nových produktů, služeb a konceptů na trh. Zde může skvěle uplatnit obchodní cítění, smysl pro detail a schopnost vcítit se do zákazníka. Osobně mohu jen doporučit, speciálně pokud se chystáte spustit novou službu nebo projekt.
Pavel Bulowski
digitálně-marketingově-datově-analyticky orientovaný nadšenec
www.keboola.asia

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS