Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Šimon Chloupek

MgA. Šimon Chloupek

grafický designér a lektor grafiky

MgA. Šimon Chloupek

Pracuji jako grafický designér na volné noze a školím grafiku.

V grafickém designu a vizuální komunikaci preferuji funkčnost a kvalitní typografii. Dlouhodobě se zajímám o propojení funkčního, estetického, ekonomického a environmentálního hlediska.

Předávám know-how a zkušenosti prostřednictvím výuky na SŠ, skupinových kurzů i individuálních školení a workshopů. Kladu důraz na propojení teoretických poznatků a nejlepších postupů z praxe.

  • Grafika – grafické návrhy, výtvarné návrhy, loga, jednotný vizuální styl, webdesign, tiskoviny, sazba publikací, DTP, ekografika. Poskytuji poradenství v oblasti ekologické produkce tiskovin.
  • Lektorování – výuka, přednášková činnost, kurzy, workshopy na témata Grafika, Typografie, Vizuální komunikace, Produkce tiskovin, DTP, Ekografika. Používám grafický software Adobe CC: Photoshop / Illustrator / InDesign / Acrobat Pro.

Mám mnohaletou praxi v oboru, rád spolupracuji s neziskovými organizacemi a podporuji zajímavé projekty.

Portfólio:

Šimon Chloupek — PF2019 (varianta „typo“)Šimon Chloupek – loga, logotypy, grafické značky, grafické symbolyŠimon Chloupek – jednotný vizuální styl Vědomého ženství, propagační tiskovinyŠimon Chloupek – corporate identity e-shopu EkoMimino.cz, VIZITKYŠimon Chloupek – obal CD Jiřího Mazánka Písně bohyni
Zobrazit všech 66 náhledů této galerie >

Status:

hodně práce

Působnost:

celá ČR; osobně hlavně Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

MgA. Šimon Chloupek
S. K. Neumanna 6
Jihlava
586 01
Mobil:608 571 495
Email:simon.chloupek@gmail.com
Web:www.ekografika.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook ekografika
LinkedIn:LinkedIn simon-chloupek
Účet:208583671 / 0600 (Moneta)
:87187078

Doporučení z první ruky

Šimon je grafik, který svou práci dělá celým srdcem. Znám ho z několika setkání nezávislých profesionálů jako člověka, který umí vystoupit ze svého řemesla, podívat se na svou práci v širším kontextu a přiblížit ji lidem, kteří o grafickém designu nevědí zhola nic. Své odborné vzdělání a výborný přehled v teorii Šimon trvale konfrontuje s praxí a ověřitelnými a měřitelnými fakty. Dokáže být pragmatický a má výbornou schopnost zdravého kritického pohledu. Toho si na něm vážím. Šimona jsem osobně přizval ke spolupráci na webu Lenky Ocmanové (kharmonii.cz). Protože si nebyl na začátku jistý jedním z mých požadavků na grafický design, udělal z vlastní iniciativy na sporný bod miniprůzkum mezi několika lidmi. Na základě výsledků mi pak vysvětlil, proč požadavek není rozumný a podal vynikající návrh na jiné řešení. Celá spolupráce byla prostoupena pohodovou komunikací a jeho rychlou odezvou. Pokud se vám Šimonova práce líbí, nemáte co řešit! Doporučuji.
Jan Bien
webový specialista, kodér a webdesignér

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS