Doporučení z první ruky

Simona Vlčková — copywriterka, korektorka češtiny a textová š(am)pionka


Zobrazuji všech 10 doporučení

Simona je spolehlivá a svižná, na její korektury bylo vždy spolehnutí. Oceňuji, že zvládá ohlídat a opravit jak gramatiku, tak stylistiku a vychytat i případné drobné technické nedostatky.

Hana Fruhwirtová
vydavatelství Grada

Se Simonou se mi spolupracovalo skvěle, vyšla mi vstříc ohledně termínu a texty dodala bleskově. Pokud hledáte velmi příjemného, šikovného a spolehlivého copywritera, jste na správné adrese.

Markéta Buchtová
Drinktees

„Ahoj Simi, měla bych jednu SOS prosbu…“ tak začíná většina mailů. Simča mě nikdy nenechá ve štychu. Smekám před ní, jak rychle vyplodí článek do časopisu nebo texty k radiospotu. Její ochota, profesionalita a smysl pro korektní humor odpovídající naší firemní kultuře skvěle koresponduje s našimi požadavky. Tuhle š(am)pionku můžu doporučit všemi deseti!

Milan Král
Milan Král Group

Simona nám pomáhala s korekturou firemního časopisu. Oceňujeme její rychlé jednání, flexibilitu a příjemnou komunikaci. Je velmi pečlivá a nic jí neunikne.

Prosperity Financial Services

Tahle skvělá Textová šampionka je úžasná. Vždy, když mám problém dát dohromady text, ona vždy skvěle pomůže. Je rychlá a spolehlivá, děkuji.

Klient Zděnek

Spolupráci se Simčou mi dohodila jedna známá a byl jsem velmi mile překvapen. Byla rychlá jako blesk a rozsah a kvalita práce předčily má očekávání. Domluva byla velice milá a příjemná. Ve všem vyšla vstříc a v případě nutnosti jsem mohl zavolat i večer. Poměr cena/výkon je na všem asi nejlepší. Mohu jen doporučit.

David Svoboda
autor knihy Citlivá zpověď jednoho blázna

Text od paní Vlčkové je úžasný. Její korektura působí lehkostí a suverenitou. Stylistická úprava nebere originálu nic pryč. Je fakt dobrá!

Klientka Irena

Perfektně zpracované a čtivé texty bez chyb, to vše zarámováno profesionálním přístupem a smyslem pro detail. Tak bych shrnul spolupráci se Simonou.

Klient Lukáš
Výbornákáva.cz

Simča nám pomáhá s korekturou časopisu a dalších s ním spojených textů, kterou jsme do té doby neměli dostatečně podchycenou. Od té doby jsou naše texty na lepší úrovni. Simča má proaktivní a zodpovědný přístup. Ještě se nestalo, že by něco zapomněla. Svou práci dělá opravdu špičkově.

Klientka Veronika
korektura pro časopis Psychomat

Moc děkuji za rychlé sepsání článku o výdělečných oborech pro náš časopis.

Klientka Aneta
časopis Absolvent