Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Šolcová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Šolcová — tlumočnice angličtiny a němčiny, lektorka anglického jazyka

Zobrazuji č. 2130 z celkem 39 doporučení prezentace Mgr. Petra Šolcová:
Našla jsem to, co jsem hledala několik let: 1. Nemusím se učit. 2. Příznivá vyučovací doba 3. Efektivní výuka + skvělá vyučující.

Ing. Jaroslava Jansová

poradce pro zdravý životní styl a výživu
www.herbalife.com ~ 608 475 465
Jsem spokojená, na hodinu se zpravidla těším. Jsem překvapená, že bez velké časové náročnosti celkem rozumím. Příprava kurzu je výborná, celková atmosféra příjemná. V zimních a podzimních měsících se do školy těším, což se mně stávalo málokdy po prázdninách. Vážím si toho, že hodně mluvíme a probranou látku musíme používat.

Marie Jirásková

studentka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé
608 868 286
Výborná komunikace, rychlé zpracování překladu, jsem velmi spokojená.

Pavla Bohatá

Paní magistra reagovala na poptávku promptně. Vše dohodnuté přesně dodržela. Tlumočila obousměrně pro jednu účastnici na pracovní večeři sedmi lidí. Měla těžkou situaci, protože účastníci brzy přestali brát ohled na to, že jeden z nich není Čech. A naopak, občas sami používali angličtinu. Přesto se paní Šolcová velmi dobře orientovala a vše potřebné tlumočila. Velmi ji chválila i cizinka, pro niž byla služba objednána. Doporučuji!

Miroslav Matějka

projektový manažer, Lesy České republiky
www.lesycr.cz ~ miroslav.matejka@lesycr.cz
Já osobně jsem s kurzem angličtiny naprosto spokojený. Metoda výuky mi vyhovuje. Myslím, že díky této metodě (poslechům) na sobě pociťuji kroky vpřed. Musím přiznat, že bych i nadále chtěl v této metodě pokračovat. Díky tomuto semestru jsem v sobě nabyl chuti se věnovat jazykům. Děkuji za vše. Těším se již na další lekce. Hodnotím: výborně.

Petr Laštovička

IT administrátor
491 467 531
Kurz je výborný – člověk se celkem bez větších problémů rozhovoří, a pokud opravdu poslouchá, pak mu ty fráze samy naskočí.

Mgr. Lenka Špeldová

učitelka ZŠ
Velmi dobré. Funguje to bez velkého učení. Děkuji!

Marcela Brátová

účetní
777 609 423
Kurz angličtiny je výborný, zvláště domácí příprava, která nezabere tolik času jako u klasické výuky. Všude Vás chválím a doporučuji.

Petra Martincová

administrativní pracovnice
604 406 381
S jazykovým kurzem Petry Šolcové jsem velmi spokojen, hodně mi pomohl.

Jiří Prouza

Policie ČR
Po počátečních rozpacích mě překvapilo, že to opravdu je snadnější než klasická výuka. Snadněji se mi učí slovíčka a vyhovuje mi způsob opakování v hodině.

Renata Vachová

studentka kurzu angličtiny pro začátečníky
607 711 347
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS