Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Šolcová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Šolcová — tlumočnice angličtiny, lektorka anglického jazyka a jazykový kouč

Zobrazuji č. 2130 z celkem 50 doporučení prezentace Mgr. Petra Šolcová:
Paní magistra reagovala na poptávku promptně. Vše dohodnuté přesně dodržela. Tlumočila obousměrně pro jednu účastnici na pracovní večeři sedmi lidí. Měla těžkou situaci, protože účastníci brzy přestali brát ohled na to, že jeden z nich není Čech. A naopak, občas sami používali angličtinu. Přesto se paní Šolcová velmi dobře orientovala a vše potřebné tlumočila. Velmi ji chválila i cizinka, pro niž byla služba objednána. Doporučuji!

Miroslav Matějka

projektový manažer, Lesy České republiky
www.lesycr.cz ~ miroslav.matejka@lesycr.cz
Paní Mgr. Šolcovou jsem vyhledala díky jejím webovým stránkám. Pomáhá mi vytvářet a prohlubovat dovednost tlumočení anglického jazyka. Velice oceňuji její profesionalitu a znalost oboru. Sama učím, a proto vím, jak jsou důležité techniky výuky, ale i osobní přístup ke studentům. Mohu vřele doporučit!

Bc. Jana Lucasová

učitelka a překladatelka AJ
cozlova@hotmail.com
Vážená paní Šolcová, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý metodický seminář k výuce cizích jazyků, v mém případě angličtiny. Seminář byl pro mě velice přínosný. Samotný průběh byl vlastně krásnou ukázkou, jak jazyky vyučovat. Byl výborně připravený a vedený, obsahoval spoustu konkrétních příkladů a ukázek a v neposlední řadě i praktických cvičení pro účastníky. Postupně jsem získala představu, jak si dobře připravit a zorganizovat hodinu, jak maximálně využít čas pro studenty v hodině, aby byli opravdu aktivní, jak stručně a hlavně jasně vysvětlovat nové jevy a při procvičování postupně přidávat složitější úkoly, až nakonec jsou studenti schopni mluvit zcela samostatně. Já sama se výuce jazyků věnuji řadu let a seminář mi pomohl otevřít se novým metodám a zamyslet se nad výukou z jiného pohledu. Po nějaké době se každý člověk zajede v určitých kolejích, ale je nutné v nich nezůstávat natrvalo a nastavit si zrcadlo se zpětnou vazbou. Metodický seminář vedený paní Mgr. Petrou Šolcovou mohu vřele doporučit jak začínajícím učitelům cizích jazyků, tak i zkušenějším lektorům. Děkuji moc za přínosný seminář, byl to mile a účelně strávený čas. Přeji mnoho dalších spokojených učitelů.

Mgr. Jana Fersterová

lektorka angličtiny
737 518 708
Neměli jsme jediný problém, vždy je to v termínu a překlady vyhovují koncovému zákazníkovi.

Alena Vítová

Studio PLUS – reklamní agentura, s.r.o.
www.studioplus.cz ~ vitova@studioplus.cz
Kurz angličtiny byl perfektní, skvěle připravené studijní materiály, hodně komunikace a spoustu nových informací bez přílišného učení mučení :) a samozřejmě výborná lektorka vždy nabitá pozitivní energií :) Petra je velice příjemný a milý člověk s pořádnou dávkou pozitivní energie, což si myslím, že je dost důležité při studiu. Člověk je klidný a nebojí se na cokoliv zeptat, což navazuji na další vlastnost a to je její trpělivost, tím dokáže být látka dobře vysvětlena a správně využita v praxi. :) Za svůj život jsem se setkala s různými lektory či učiteli a Petra je jedna z nich o kterých můžu říct s klidným srdcem, že je výborná. A svou práci odvádí na jedničku a ještě k tomu s úsměvem. :)

Lucie Horáčková

studentka skupinového kurzu AJ
horackova.lu@seznam.cz
Všechny překlady byly vždy na velmi dobré úrovni. Oceňuji zejména rychlost, flexibilitu a kvalitu provedených překladů. Důležitým kladem bylo i korektní a profesionální jednání. Vřele mohu všem doporučit.

Ing. Jan Drozd, MBA

manager controllingu
Za naši společnost Dripcup hodnotíme velmi kladně a můžeme jen doporučit. Skvělý a profesionální přístup za příznivé ceny.

Naděžda Pražáková

Dripcup s.r.o.
www.dripcup.cz ~ dripcup@dripcup.cz
Výborná komunikace, rychlé zpracování překladu, jsem velmi spokojená.

Pavla Bohatá

Již delší dobu využívám překladatelských služeb paní Šolcové a přes všechna úskalí v překladu se s nimi vždy dokáže skvěle vypořádat.

Lukáš Halounek

HZS Královéhradeckého kraje
773 507 007
Spolupracujeme již delší dobu a jsme velice spokojeni – s kvalitou, rychlostí zpracování a cenou za překlad.

Petra Martincová

DITES-VÁHY spol. s r.o.
www.dites-vahy.cz ~ 499 781 556
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS