Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Šolcová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Šolcová — tlumočnice angličtiny a němčiny, lektorka anglického jazyka

Zobrazuji č. 2130 z celkem 42 doporučení prezentace Mgr. Petra Šolcová:
Hodiny anglické konverzace s Petrou jsou skvělé, komunikace nám nikdy nevázne. Petra dokáže velmi dobře a s trpělivostí vysvětlit všechno co je třeba. Gramatiku, výslovnost, slovní zásobu… všechno si díky Petře stále zlepšuji. S Petrou jsem maximálně spokojená, v hodinách chci i nadále pokračovat.

Martina Bančejová

letuška rakouských aerolinií
Kurz angličtiny byl perfektní, skvěle připravené studijní materiály, hodně komunikace a spoustu nových informací bez přílišného učení mučení :) a samozřejmě výborná lektorka vždy nabitá pozitivní energií :) Petra je velice příjemný a milý člověk s pořádnou dávkou pozitivní energie, což si myslím, že je dost důležité při studiu. Člověk je klidný a nebojí se na cokoliv zeptat, což navazuji na další vlastnost a to je její trpělivost, tím dokáže být látka dobře vysvětlena a správně využita v praxi. :) Za svůj život jsem se setkala s různými lektory či učiteli a Petra je jedna z nich o kterých můžu říct s klidným srdcem, že je výborná. A svou práci odvádí na jedničku a ještě k tomu s úsměvem. :)

Lucie Horáčková

studentka skupinového kurzu AJ
horackova.lu@seznam.cz
Velice se mi líbí jiný styl výuky - hodně konverzace a poslechu. Je to nejlepší metoda učení, jakou znám. :-) Perfektní studijní podklady a materiály. Perfektní výklad, zábavné hodiny. Oceňuji způsob výuky, zaměření na konverzaci a malý počet osob ve skupině. Nic bych neměnila.

Veronika Popovičová

lektorka angličtiny
777 866 386
Kurs angličtiny je příjemný, přínosný, dobrá metoda výuky, dobrý systém, kvalitně zpracované texty pro výuku (i gramatiku). Dobré jsou další doplňující zdroje pro výuku - video, písničky, půjčování knížek pro četbu a poslech, dobré www stránky a rozšiřování slovní zásoby poslechem. Vyhovuje mi metoda učení. Nemusím hledat další čas pro přípravu na kurs. Začínám konečně rozumět některým slovům v televizi – dříve jsem v rychlé řeči nepostřehla (i když jsem je „znala“). Dobré – nenásilná forma učení.

Vendula Mertlíková

studentka kurzu angličtiny pro středně pokročilé
607 648 642
Vážená paní Šolcová, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý metodický seminář k výuce cizích jazyků, v mém případě angličtiny. Seminář byl pro mě velice přínosný. Samotný průběh byl vlastně krásnou ukázkou, jak jazyky vyučovat. Byl výborně připravený a vedený, obsahoval spoustu konkrétních příkladů a ukázek a v neposlední řadě i praktických cvičení pro účastníky. Postupně jsem získala představu, jak si dobře připravit a zorganizovat hodinu, jak maximálně využít čas pro studenty v hodině, aby byli opravdu aktivní, jak stručně a hlavně jasně vysvětlovat nové jevy a při procvičování postupně přidávat složitější úkoly, až nakonec jsou studenti schopni mluvit zcela samostatně. Učitel je vzorem, který vše před samotnou aktivitou předvede. Také postupné drilování nových jevů zcela na začátku hraje důležitou roli pro správné zafixování a výslovnost. Jednoduchost a opakování jsou klíčová slova. Zároveň musíme mít na paměti, aby v hodině byly střídány různé aktivity, netrvaly zbytečně dlouho a látka byla prakticky využitelná v praxi. Samozřejmě musí být hodina pro studenty i zábavná. Já sama se výuce jazyků věnuji řadu let a seminář mi pomohl otevřít se novým metodám a zamyslet se nad výukou z jiného pohledu. Po nějaké době se každý člověk zajede v určitých kolejích, ale je nutné v nich nezůstávat natrvalo a nastavit si zrcadlo se zpětnou vazbou. Metodický seminář vedený paní Mgr. Petrou Šolcovou mohu vřele doporučit jak začínajícím učitelům cizích jazyků, tak i zkušenějším lektorům. Děkuji moc za přínosný seminář, byl to mile a účelně strávený čas. Přeji mnoho dalších spokojených učitelů.

Mgr. Jana Fersterová

lektorka angličtiny
737 518 708
Našla jsem to, co jsem hledala několik let: 1. Nemusím se učit. 2. Příznivá vyučovací doba 3. Efektivní výuka + skvělá vyučující.

Ing. Jaroslava Jansová

poradce pro zdravý životní styl a výživu
www.herbalife.com ~ 608 475 465
Jsem spokojená, na hodinu se zpravidla těším. Jsem překvapená, že bez velké časové náročnosti celkem rozumím. Příprava kurzu je výborná, celková atmosféra příjemná. V zimních a podzimních měsících se do školy těším, což se mně stávalo málokdy po prázdninách. Vážím si toho, že hodně mluvíme a probranou látku musíme používat.

Marie Jirásková

studentka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé
608 868 286
Já osobně jsem s kurzem angličtiny naprosto spokojený. Metoda výuky mi vyhovuje. Myslím, že díky této metodě (poslechům) na sobě pociťuji kroky vpřed. Musím přiznat, že bych i nadále chtěl v této metodě pokračovat. Díky tomuto semestru jsem v sobě nabyl chuti se věnovat jazykům. Děkuji za vše. Těším se již na další lekce. Hodnotím: výborně.

Petr Laštovička

IT administrátor
491 467 531
Kurz je výborný – člověk se celkem bez větších problémů rozhovoří, a pokud opravdu poslouchá, pak mu ty fráze samy naskočí.

Mgr. Lenka Špeldová

učitelka ZŠ
Velmi dobré. Funguje to bez velkého učení. Děkuji!

Marcela Brátová

účetní
777 609 423
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS