Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Šolcová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Šolcová — tlumočnice angličtiny a němčiny, lektorka anglického jazyka

Zobrazuji č. 2130 z celkem 41 doporučení prezentace Mgr. Petra Šolcová:
Ať již se jednalo o zakázku pracovní či soukromou, paní Šolcová mi vždy poskytla rychlý a profesionální servis.

Irena Nováková

produkční, programový a kulturně výchovný pracovník, Městské kulturní středisko Červený Kostelec
www.cervenykostelec.cz ~ 606 122 644
Vážená paní Šolcová, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý metodický seminář k výuce cizích jazyků, v mém případě angličtiny. Seminář byl pro mě velice přínosný. Samotný průběh byl vlastně krásnou ukázkou, jak jazyky vyučovat. Byl výborně připravený a vedený, obsahoval spoustu konkrétních příkladů a ukázek a v neposlední řadě i praktických cvičení pro účastníky. Postupně jsem získala představu, jak si dobře připravit a zorganizovat hodinu, jak maximálně využít čas pro studenty v hodině, aby byli opravdu aktivní, jak stručně a hlavně jasně vysvětlovat nové jevy a při procvičování postupně přidávat složitější úkoly, až nakonec jsou studenti schopni mluvit zcela samostatně. Učitel je vzorem, který vše před samotnou aktivitou předvede. Také postupné drilování nových jevů zcela na začátku hraje důležitou roli pro správné zafixování a výslovnost. Jednoduchost a opakování jsou klíčová slova. Zároveň musíme mít na paměti, aby v hodině byly střídány různé aktivity, netrvaly zbytečně dlouho a látka byla prakticky využitelná v praxi. Samozřejmě musí být hodina pro studenty i zábavná. Já sama se výuce jazyků věnuji řadu let a seminář mi pomohl otevřít se novým metodám a zamyslet se nad výukou z jiného pohledu. Po nějaké době se každý člověk zajede v určitých kolejích, ale je nutné v nich nezůstávat natrvalo a nastavit si zrcadlo se zpětnou vazbou. Metodický seminář vedený paní Mgr. Petrou Šolcovou mohu vřele doporučit jak začínajícím učitelům cizích jazyků, tak i zkušenějším lektorům. Děkuji moc za přínosný seminář, byl to mile a účelně strávený čas. Přeji mnoho dalších spokojených učitelů.

Mgr. Jana Fersterová

lektorka angličtiny
737 518 708
Našla jsem to, co jsem hledala několik let: 1. Nemusím se učit. 2. Příznivá vyučovací doba 3. Efektivní výuka + skvělá vyučující.

Ing. Jaroslava Jansová

poradce pro zdravý životní styl a výživu
www.herbalife.com ~ 608 475 465
Jsem spokojená, na hodinu se zpravidla těším. Jsem překvapená, že bez velké časové náročnosti celkem rozumím. Příprava kurzu je výborná, celková atmosféra příjemná. V zimních a podzimních měsících se do školy těším, což se mně stávalo málokdy po prázdninách. Vážím si toho, že hodně mluvíme a probranou látku musíme používat.

Marie Jirásková

studentka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé
608 868 286
Výborná komunikace, rychlé zpracování překladu, jsem velmi spokojená.

Pavla Bohatá

Paní magistra reagovala na poptávku promptně. Vše dohodnuté přesně dodržela. Tlumočila obousměrně pro jednu účastnici na pracovní večeři sedmi lidí. Měla těžkou situaci, protože účastníci brzy přestali brát ohled na to, že jeden z nich není Čech. A naopak, občas sami používali angličtinu. Přesto se paní Šolcová velmi dobře orientovala a vše potřebné tlumočila. Velmi ji chválila i cizinka, pro niž byla služba objednána. Doporučuji!

Miroslav Matějka

projektový manažer, Lesy České republiky
www.lesycr.cz ~ miroslav.matejka@lesycr.cz
Já osobně jsem s kurzem angličtiny naprosto spokojený. Metoda výuky mi vyhovuje. Myslím, že díky této metodě (poslechům) na sobě pociťuji kroky vpřed. Musím přiznat, že bych i nadále chtěl v této metodě pokračovat. Díky tomuto semestru jsem v sobě nabyl chuti se věnovat jazykům. Děkuji za vše. Těším se již na další lekce. Hodnotím: výborně.

Petr Laštovička

IT administrátor
491 467 531
Kurz je výborný – člověk se celkem bez větších problémů rozhovoří, a pokud opravdu poslouchá, pak mu ty fráze samy naskočí.

Mgr. Lenka Špeldová

učitelka ZŠ
Velmi dobré. Funguje to bez velkého učení. Děkuji!

Marcela Brátová

účetní
777 609 423
Kurz angličtiny je výborný, zvláště domácí příprava, která nezabere tolik času jako u klasické výuky. Všude Vás chválím a doporučuji.

Petra Martincová

administrativní pracovnice
604 406 381
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS